...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

önüne geleni polis yaparsan böyle taşagına iş yaparlar polisler ciddi ciddi hiçbir olayı çözemiyor ancak butun delilleri vercen elınede kendı işini kendin yapcan kısacası , sert bi adama benzemiosun gidip papaz olamazsın sanayiciyle. gidip dukkanına da zarar veremezsin heryer kameradır sanayı oldugu ıcın daha cok ustune durabılır polisler bulunursun .

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Ülke orospu çocuğu kaynıyor, suç işleyenden daha kötüsü suçun aydınlatılmasında gram katkısı olmayan anası sikikler..

Y... gibi ülke a.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

önüne geleni polis yaparsan böyle taşagına iş yaparlar polisler ciddi ciddi hiçbir olayı çözemiyor ancak butun delilleri vercen elınede kendı işini kendin yapcan kısacası , sert bi adama benzemiosun gidip papaz olamazsın sanayiciyle. gidip dukkanına da zarar veremezsin heryer kameradır sanayı oldugu ıcın daha cok ustune durabılır polisler bulunursun .

Hırsızlık büro müdürüne çıktım, adama diyorum güvenlik kamerası kayıtları silinecek diyorum adam biz işimizi halkın söylemiyle yapmıyoruz diyo :)

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    AyTurk bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Geçmiş olsun, direk nokta atışı belli, inşaat işinde gördüm öyle boş beleş adamlar varki 200-300 ₺ için adam vuruyorlar, sanayide çalışanlarda genelde kırsal yerlerde yaşadığı işin bu ekipleri bulmak çok kolay, polis bulmaz uğraşmaz bulsa bile hiç bir cezası yok, ya sen adama daha sert gideceksin ya da üstünü çizeceksin,

Ben kimsenin helal kazandığı birşeye zarar veremem hocam ama bu insanlar zorluk çıkartıyor. Yöneticiyle konuşuyorum kayıtları izleyin tabi diyorum aq görevlisini arıyorum yöneticiyi arayıp döneyim diyor dönüyor amına koyim yönetici izin vermiyor diyor. Bu  dk içinde oluyor. Cami hocası görüntüyü izletiyo ama vermiyo. Fırın polis gelsin diyo hiç göstermiyor. Amcıklar tanıdık olsa polis felan dinlemez bile. Polis desen sikinin keyfinde başka birşey değil. Öyle bir duruma geldim ki artık bildiğin gibi değil.

cami kaydından sanayici olduğuna emin misin yorumları tam okumadım.

şöyle birşey duymuştum önceden şimdilerde nedir durum bilmiyorum:

polisler bir yere tayin isterken bulundukları yerin suç oranına bakılıyormuş.

yani bir yerde bir vukuat varsa polis iyi değil. bir yerde vukuat yoksa polis iyi,  istediği yere gidiyormuş

bu yüzden bunlar başından savarak olay sayılarını azaltmaya çalışıyorlar olabilir. ne kadar doğruysa artık başkasının yalancısıyım.

bimere falan şikayet et yada onun gibi bir üst merciye.

birde hep derim ev alma komşu al. kaldığın muhit çok önemli.

yanlış anlama canın sıkkın ama ben mahalle arası oturup öyle araba kullanmazdım.

bir akrabam çok zengin yurtdışından arada gelip gidiyorlar. daha navigasyonun ne olduğunu kimse bilmezken onların araba konuşuyordu :)

gidip berbat bir mahalle de oturuyorlardı. gözüne bakarak arabayı boydan boya çizdiler.

o gündür herkese tavsiyem. bu yazdığım burada kalsın. bu dönemi atlatınca düşünürsün .

geçmiş olsun  tekrar.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Geçmiş olsun, direk nokta atışı belli, inşaat işinde gördüm öyle boş beleş adamlar varki 200-300 ₺ için adam vuruyorlar, sanayide çalışanlarda genelde kırsal yerlerde yaşadığı işin bu ekipleri bulmak çok kolay, polis bulmaz uğraşmaz bulsa bile hiç bir cezası yok, ya sen adama daha sert gideceksin ya da üstünü çizeceksin,

Ben kimsenin helal kazandığı birşeye zarar veremem hocam ama bu insanlar zorluk çıkartıyor. Yöneticiyle konuşuyorum kayıtları izleyin tabi diyorum aq görevlisini arıyorum yöneticiyi arayıp döneyim diyor dönüyor amına koyim yönetici izin vermiyor diyor. Bu  dk içinde oluyor. Cami hocası görüntüyü izletiyo ama vermiyo. Fırın polis gelsin diyo hiç göstermiyor. Amcıklar tanıdık olsa polis felan dinlemez bile. Polis desen sikinin keyfinde başka birşey değil. Öyle bir duruma geldim ki artık bildiğin gibi değil.

yani bir yerde bir vukuat varsa polis iyi değil. bir yerde vukuat yoksa polis iyi,  istediği yere gidiyormuş

bu yüzden bunlar başından savarak olay sayılarını azaltmaya çalışıyorlar olabilir. ne kadar doğruysa artık başkasının yalancısıyım.

yanlış anlama canın sıkkın ama ben mahalle arası oturup öyle araba kullanmazdım.

bir akrabam çok zengin yurtdışından arada gelip gidiyorlar. daha navigasyonun ne olduğunu kimse bilmezken onların araba konuşuyordu :)

gidip berbat bir mahalle de oturuyorlardı. gözüne bakarak arabayı boydan boya çizdiler.

o gündür herkese tavsiyem. bu yazdığım burada kalsın. bu dönemi atlatınca düşünürsün .

geçmiş olsun  tekrar.

Hocam olayın oluş biçimini hesapladığım zaman sanayici olması muhtemel o saatte geçen.

Ev ve olay yeride böyle

https://i.hizliresim.com/jWLRXJ.jpg

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam. sıkma canını sanayicilerin çoğunun öbür dünyada  yatcak yeri yok.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

geçmiş olsun  tekrar.

Bimerden başka nereyi diyosun hocam tbmm ye mi yazalım veya neresi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben bunların ta .... camiden güvenlik kamerası kayıtlarını aldırcam demişti. Fakat az önce hocaya sahurda gidip sordum kimse gelip kayıt felan almadı dedi, dellendim. Ben bu polislere ne yapabilirim veya nereye şikayet sonuç vericek şekilde şikayet edebilirim ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

hocam, disli bir avukat ile hareket edersen isguzar memurlarla ugrasmazsin diye dusunuyorum. kayitlari bulmussun, sanayici ile ilgili kanitlarim var diyorsun, kaldi ki olayin oncesinde tehdit var(buna sahit ucuncu sahislar da varsa harika). bu kanit ve ifadeleri dosyaya eklemek kalmis sadece. polis isini yapmiyorsa sana zorluk cikartiyorsa dedigim gibi bir avukat senin ilacin. gerekirse o memurlarin da uzerine git, sikayet dilekcelerini imzala yolla, her seferinde bir ust makama. sakin sacma isler yapip hukuk yolundan da sapma. kan davasina doner, sevdiklerine zarar gelirse affetmezsin kendini.

her seyi bir kenara koyarak sunu soyleyebilirim, isin zor ve uzun, bu olay kesin cozulur diyemiyor insan. ama sen basariya ulasirsan bu konuya gerek yazip gerek yazmadan takip eden herkese hem ornek hem de cesaret kaynagi olacaksin. Allah yardimcin olsun.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    moi bunu yazdı

hocam, disli bir avukat ile hareket edersen isguzar memurlarla ugrasmazsin diye dusunuyorum. kayitlari bulmussun, sanayici ile ilgili kanitlarim var diyorsun, kaldi ki olayin oncesinde tehdit var(buna sahit ucuncu sahislar da varsa harika). bu kanit ve ifadeleri dosyaya eklemek kalmis sadece. polis isini yapmiyorsa sana zorluk cikartiyorsa dedigim gibi bir avukat senin ilacin. gerekirse o memurlarin da uzerine git, sikayet dilekcelerini imzala yolla, her seferinde bir ust makama. sakin sacma isler yapip hukuk yolundan da sapma. kan davasina doner, sevdiklerine zarar gelirse affetmezsin kendini.

her seyi bir kenara koyarak sunu soyleyebilirim, isin zor ve uzun, bu olay kesin cozulur diyemiyor insan. ama sen basariya ulasirsan bu konuya gerek yazip gerek yazmadan takip eden herkese hem ornek hem de cesaret kaynagi olacaksin. Allah yardimcin olsun.

Sağol hocam. Kesin o demiyorum ama ondan başkasıda değil diyorum. 15 aydır aynı yerde duran araç hiçbirşey olmadı. Bu sanayici vergi dairesinden ceza yedi ve bizi komisyon çağırdı sanayiciler odasından. Şİkayet etmiş. Bizde müsait olup gidemedik. Daha sonra tekrar çağırcaz gel dediler. 1 hafta geçti geçmedi bu olay oldu ve komisyonda hala çağırmadı. Yani anlıyacağın şu kamera kayıtlarında ki servis bunun aracı ise ondan başkası değil. EK olarak sırf o değildir iş servisidir diye gittim 2 gün aynı saatte bekledim ordan öyle bir servis geçmedi. Tehdit işini ayrı ifade değilde hırsızlık ifadesinde böyle böyle dediğini belirttim. Polislerlede gerekirse uraşırım.

Toplam Hit: 7342 Toplam Mesaj: 54