folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder A101'de Toshiba 32 Gb Sd Card Alınır Mı?

A101'de Toshiba 32 Gb Sd Card Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

cümaate yardımcı olalım bankasya pos makınasından sag elimizle cekelım kartlı alısverıslerımızı pilissssssss

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

64 gb sandisk in USA fiyatı = 33 dolar.

128 = 108 dolar.

32 = 18 dolar.

16 gb =  17 dolar.

8 gb = 13 dolar.

PanxeR tarafından 18/Eyl/14 03:08 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam gb olayı yükseldikçe hızı düşüyor. Sandiskin 16 gb bi flash belleğini kullanıyordum kaybooldu buna güvenerek aynı modelin 32gb sini aldım. Yazma hızı 4 mb rn fazla, oysa 16 gblisi 7 mb felandı. :/

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

aldım bugün bir kaç tane 32liğin amacı gopro içindi gerisini nerde kullanırım bilmiyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bende şu flash bellekten aldım. hızı gayet güzel tavsiye ederim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

edit:gördüm

rapidhacker550 tarafından 18/Eyl/14 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perize
    perize's avatar
    Erkek

a101 aracı bir firma alıcıyla satıcıyı buluşturuyor.alaçağınız ürünün tedarikcisini/satısa sunanı kontrol ediniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    perize bunu yazdı

a101 aracı bir firma alıcıyla satıcıyı buluşturuyor.alaçağınız ürünün tedarikcisini/satısa sunanı kontrol ediniz.

ne gibi sıkıntı olabilir ki

Toplam Hit: 4237 Toplam Mesaj: 19