Abd Ay"A Çıktı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

ABD'nin soğuk savaş stratejisi gereği "Ay'a adım atma" senaryosunu ürettiği iddiaları artık ansiklopedilerelere geçmiş durumda. Hatta NASA savunma amaçlı açıklamalar yapmak zorunda kalmış.Peki Amerika gerçekten Ay'a çıktı mı? Abd'nin Ay'a çıkmadığını iddia eden kişilerin iddialarını destekleyecek bilimsel açıklamaları var.Örneğin bayrak Ay'da neden dalgalanır,Ay'da ki sıcaklığın fazla olduğuna göre yapılmuş filmler kavrulmadan fotoğraflar nasıl çekilebilmiştir

vs...

Abd'nin Ay'a çıkmadığını ispatlayacağı iddia edilen iddialar

1-bu resim de bayrak neden dalgalanıyor ve neden yıldız yok

bu video ya bakın

2-Yukardaki videoyu izileyin.kumlar yere iniş şekline ve hızına dikkat edin.

ve son video

3-bu video biraz daha açık yanlız video fake mi değil mi??

bu konuyu açma amacım bu konu hakkında ki fikirlerinizi öğrenmekti bunları herkes bilir ama vermiş oldum işte siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında 

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    hacı haklısın yıldız yok way anasını zaten atmosferde yok neden dalgalansıki bayrak demi yani..

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    yıllardır tartışılıyo hala bi sonucunu açıklayamadılar. adam gibi çıkıpta ulan cıkmadık demeyeceklerine göre, böyle somut kanıtlarla üzerlerine gidilerek bir süre sonra evet haklısınız cevabını bekliyoruz :) bu olay iki ucu boklu deynek örneğine bire bir uyuşuyo :D çıktılarsada çıkmadılarsa amerikalıların ta ak :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

odun_komuru bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı haklısın yıldız yok way anasını zaten atmosferde yok neden dalgalansıki bayrak demi yani.. bide video nerde?

nası video nerde tıklayınca gidiyo işte senin pcde mi sorun var

direk linkler:

http://www.youtube.com/watch?v=wOLa6BOFu3A
    http://www.youtube.com/watch?v=mouUUWpEec0

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    The_Barbar bunu yazdı:

odun_komuru bunu yazdı:
    hacı haklısın yıldız yok way anasını zaten atmosferde yok neden dalgalansıki bayrak demi yani.. bide video nerde?

nası video nerde tıklayınca gidiyo işte senin pcde mi sorun var

direk linkler:

http://www.youtube.com/watch?v=wOLa6BOFu3A
    http://www.youtube.com/watch?v=mouUUWpEec0

taam hacı bi an üstülerine tıklamadım okudum ondan öyle oldu sorun bende :D

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

bunar bi kitap yazdı bu sorulara

orda hepsini anlatmışlar 

okumuşdum biraz mantıklı hepsi

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

bi de benim sorum var konu hakkında teknik bilgim olmadığı için saçma olabilir bilen biri varsa açıklasın

1-bu apollo dünyadan giderken rampa gibi bi yerden fırlatılıyo ya havalanması için, dönüşte bunu nası yapıyolar??

2-bu uzay roketleri giderken yolda parça parça ayrılıyolar ya en sonunda astronotların olduğu kısım kalıyo-galiba bunlar mazot(artık neyle çalışıyosa) deposuydu- dönüşte ne yakıyolar.mazot deposu değilsede dönüşte o parçalar lazım olmuyo mu?? 

g2k[et]tahribat[dat]com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

la bunu tvde bizimkiler tartıştığında izlemiştim bi ara baya bi küfür saydım onlara.Abd şu anda uzaya hotel kurma aşamasına gelmişler silahlarını bile oraya yerleştirmişler. Biz yerimizde oturup hiç bi bok yapmadan adamların kılı tüyüyle dalga geçip tartışıyoruz uzayda deiller bunlar diyoruz Biz ne yaptık?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı:

la bunu tvde bizimkiler tartıştığında izlemiştim bi ara baya bi küfür saydım onlara.Abd şu anda uzaya hotel kurma aşamasına gelmişler silahlarını bile oraya yerleştirmişler. Biz yerimizde oturup hiç bi bok yapmadan adamların kılı tüyüyle dalga geçip tartışıyoruz uzayda deiller bunlar diyoruz Biz ne yaptık?

adamlar uzayda petrol arıyor siz hala uzaydalrmı diye tartışıorsuznu. aaaaaaaaaah ahhh ak

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    boku çıktı ha bu konununda :D birader otelde manyak olur hani :D şöööle bi görür gibiyim uzayda genel ev uzayda okul uzayda uzayda ....

tahribat.com a can feda
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    bayrağın dalgalanıyor gibi görünmesinin nedeni içine tel geçirilmesidir.yani bayrağın üstünde ve altında bayrağın öyle durmasını sağlayan teller var.

neyse ne laannn....
Toplam Hit: 6319 Toplam Mesaj: 32