ABD Echelon Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Tahmin ediyorduk zaten ve evet Snowden sayesinde yok oyle bisey diyemiyorlar artik.

Lazerle dinlemede soyle diye biliyorum; ortamda cam olmasi lazim. Odanin camina kilometrelerce uzaktan lazerimizi tutuyoruz, alette o lazerin titresimlerinden bize sesi aktariyor...

Ikisi farkli tabi. Biri local duzeyde digeri bayagi bagayi hoyloyloy global durumu var echelon da.

Edit: God bless Snowden.

garga tarafından 25/Tem/18 19:46 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Kozmik odanın açılması orduya ve mite çok zararı oldu, mitin yurt dışındaki 814 tane ajanı tespit edilip şehit edildi,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

konuda Eagle Eye filmini görünce tekrar izleyesim geldi izledim dayanamadım şimdi Echelon Conspiracy filmini izliyorum bitince Snowden i tekrar izleyecem 3 filmde tavsiyemdir.

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

bknz: edward snowden..

filmi de : Snowden

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Kozmik odanın açılması orduya ve mite çok zararı oldu, mitin yurt dışındaki 814 tane ajanı tespit edilip şehit edildi,

Yok daha neler, nerden duydun bilmiyorum ama doğru değil.

Kozmik oda Mit'in değil TSK'nın dı, bu sebeble, yurtiçi veya yurtdışı çalışan ajanların bilgileri TSK'da olmaz, Kozmik oda, ülkenin savaş planları, işgal durumunda gayri nizami harp harekatı(Mit ile planlanır.), GNH'de kullanılacak personel, ekipman dağıtımı ve yetkiler gibi planlar olur.

Mit'in PKK içerisine yerleştirdiği/Muhbir olarak çalışması sağlanmış kişilerin listesi FETÖ'nün Kuzey Irak imam aracılığı ile PKK yönetimine verilmiş bu sebeble bazı şehitler verdiği doğrudur.

814 nedir ya

Ekleme: Kozmik odaya neden girdiler diyecek olursanız, cevabı 15 Temmuz 2016'da.

Belli bir plan dahilinde aşama aşama o güne hazırlanılmış.

İnternet ortamında konuşulacak/konuşulmayacak şeyler var.

MuTReFT tarafından 25/Tem/18 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Yok daha neler, nerden duydun bilmiyorum ama doğru değil.

Kozmik oda Mit'in değil TSK'nın dı, bu sebeble, yurtiçi veya yurtdışı çalışan ajanların bilgileri TSK'da olmaz, Kozmik oda, ülkenin savaş planları, işgal durumunda gayri nizami harp harekatı(Mit ile planlanır.), GNH'de kullanılacak personel, ekipman dağıtımı ve yetkiler gibi planlar olur.

Mit'in PKK içerisine yerleştirdiği/Muhbir olarak çalışması sağlanmış kişilerin listesi FETÖ'nün Kuzey Irak imam aracılığı ile PKK yönetimine verilmiş bu sebeble bazı şehitler verdiği doğrudur.

814 nedir ya

Valla hocam ben öyle biliyorum o sebeple öyle yazdım,

Toplam Hit: 14618 Toplam Mesaj: 17
echelon