folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ac Susuz Kac Gun Yasariz

Ac Susuz Kac Gun Yasariz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cih
    cih's avatar
    Erkek

susuz 3 gün hiç problemsiz durabilirsin. 10 günde durabilirsin ama vücuduna zarar verirsin

aç olarak ta 40 gün durabilirsin. Yeri gelmişken belireyim. Açlık  yapmak sağlık açısından çok faydalı. Çünkü

Allah insan vücudunu öle yaratmışki eğer sen vücuduna zararlı maddeler sokarsan vücut onlarla uraşıyo ve yoketmeye çalışıyo

ama vücudune hiçbir yiyecek sokmazsan, vücut öncelikle yağlardan yiyor ve daha sonra hasta hücreleri yemeye başlıyo.

Bu bir tedavi yöntemidir ve çok faydalıdır. Ben her hafta 3 günlük ve üö ayda bir de 10 günlük açlıklar yapıyorum.

Tüm dertlerime şifa buldum. Konuyla ilgilenenler için LİNK: http://www.youtube.com/results?search_query=aidin+salih&search_type= 

aydın salih hanımı dinleyebilirsiniz. 

Hak Geldi Batıl Zail Oldu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

peki bisey soyliyim benim cok asiri su tuketen bi bunyem var. hesaplamadim ama tahmini gunde 5 lt yakin su tuketiyorum. bunun nedeni ne olabilir ve bana sagladigi avantaj ve dezavantajlar nelerdir.

a fix for grace
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    ibadeath bunu yazdı:
    -----------------------------

peki bisey soyliyim benim cok asiri su tuketen bi bunyem var. hesaplamadim ama tahmini gunde 5 lt yakin su tuketiyorum. bunun nedeni ne olabilir ve bana sagladigi avantaj ve dezavantajlar nelerdir.

barajalardakı suyun bıtıs sebebı anlasıdıı  hoca napty yaa 5lt :D  aslında gunde ortlma 2lt ıdael dıye bılıorum ama 5 lt nın desavantajı bol bol wcye gıtemek olucagını da bılıorum :D

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    tıbben 3 günden sonrası sakat..

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

açlıktan susuzluktan kimse ölmemiş bugüne kadar :D

öyle bişeyle karşılaşmayacağın için merak etme ALLAH büyüktür :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    abi vucudunda bendeki kadar yağ bolsa merak etme daha çok yaşarsın :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Vucuttan yağ önce falan gitmez,
    Su gider kas gider,protein gider sonra yağların gider.

4 gün bir şey yeme ortalama vucudunun günde 3 binden 12bin kalorisi gider oda 2kiloeder,ama bu yağdan gitti denemez.vucudundaki sudan gitti denebilir.

Ayrıca,aç kalacağın her gün için beynin ve kalbin (1-2 kas dokun) zarar görecektir.

Vucudun ciddi manada şekere ihtiyacı vardır.Vucut kendisi şeker üretebilsede yeterli değildir.
    Eğer uzun süre aç kalırsan.Onarılamayacak Beyin zararların olabilir(zeka gerilemesi)
    bu konuda ciddi araştırmalar doktora tezleri yayınlanıyor.

google blog amına koyduğumun ttneti tarafınan engellenmeseydi çeşitli bilimsel tezler verebilirdim. 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cih
    cih's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

4 gün bir şey yeme ortalama vucudunun günde 3 binden 12bin kalorisi gider oda 2kiloeder,ama bu yağdan gitti denemez.vucudundaki sudan gitti denebilir.

Ayrıca,aç kalacağın her gün için beynin ve kalbin (1-2 kas dokun) zarar görecektir.

Vucudun ciddi manada şekere ihtiyacı vardır.Vucut kendisi şeker üretebilsede yeterli değildir.
    Eğer uzun süre aç kalırsan.Onarılamayacak Beyin zararların olabilir(zeka gerilemesi)

google blog amına koyduğumun ttneti tarafınan engellenmeseydi çeşitli bilimsel tezler verebilirdim.

Benim bildiğim bu kardeş. Ama zarar görmediğin ve fayda gördüğün kesindir çünkü peygamber efendimiz ve alimler açlık yaparlarmış. 

Hak Geldi Batıl Zail Oldu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

inek şaban-hocam! ac susuz kac gun yasariz?

mahmut hoca-mmmmm. sanırım 3 !

inek şaban- güzellll öyleyse güdük yarın ölür:D

allah rahmet eylesin ikisinidegüdük ölmedi ikisi öldü :(

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cih bunu yazdı:
    Antikky bunu yazdı:

Benim bildiğim bu kardeş. Ama zarar görmediğin ve fayda gördüğün kesindir çünkü peygamber efendimiz ve alimler açlık yaparlarmış.

Ben sana bilim diorum,tez diorum,doktora diorum sen peygamber zırt pırt diorsun hocam:) 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 7857 Toplam Mesaj: 23