Acaba 3000 Yılı Olacak Mı ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelturkiye
    angelturkiye's avatar
    Erkek
    Acaba 3000 yılı olacak mı ?? Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum

Ban sebebi Ayni konu icin birden fazla baslik acmak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bboyz
    Bboyz's avatar
    Erkek
    OLmiicak!!!!!

***--KIYAMET YAKINDIR!!!!--***

Dökülen bu kanlar yaralar bağlamaz , Acı değil bu vatan toprağına dökülen kari$ kari$ Ya vatan ya da can, rab bin´den rahmet sana ; kefensiz yatan Gozunu buraya dikenin oyarim gozunu Cakal , fazla golge ediyorsun ha! Turkcerap´te milliyet,biraz daha ciddiyet Yaylan ulan ibne simdi nefret onunde . Saga sola bakmasana lan simdi bana ! Turkcerap´te geliyorum iste sana bomba, Dalgalanan goklerde yildiz ve hilal Hakkidir hakka tapan milletimin istiklal ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o zamana kadar biz dunyalilar dunyanin sonunu yarattigimiz silahlarla coktan getirmi$ oluruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    tabiki olmıycak. çünkü tüm sithler evrenin sononu getirecek

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hamy
    hamy's avatar
    Dişi
    evet sevgili yawrucum yaptıımız araştırmalara göre -bunlar semep gibi bir projenin araştırmaları-biröok bilimadamı ve profesörler 2050 yılında dünyadaki içlebilir su kaynaklarının %50 oranında azalacağını söylüyorlar bununla birlikte yeryüzündeki su seviyesinin %7 oranında artacağını ve küresel ısınmanında gittikce artacağını söylüyorlar o yüzden : ULAN SEN NİE O GÜNLERİ DÜŞÜNÜON YARINI GÖRÜP GÜREMİCENİ DÜŞÜNSENE

god will provide me justice
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelturkiye
    angelturkiye's avatar
    Erkek
    Bencede olmayacak ALLAH izin verirse yarınıda görürüz ama 3000 yılı bence olmayacak ama tabiki ALLAH izin verirse 5000 i bile görürüz....

Ban sebebi Ayni konu icin birden fazla baslik acmak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhatyt
    serhatyt's avatar
    Erkek
    3000 yıl olacak hemde şimdikilerden daha güzel bir yaşam olacak insana beyni herşeyi yenecek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

hicri 1432 mi ne öle bi yıldan bahsedenler var kıyamet için ya da mehdi falan için öle tahminler + çıkarımlar var

ve vakit gazetesindeki yazarlardan birisi (alevi olduunu söleyen bi yazar) telaffuz etmişti bu tarihi

Bu niymiş la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RaPsTaR_
    _RaPsTaR_'s avatar
    Erkek

aga baska bı konu bulamadınız mı 3000  yılı olsa sıze ne yararı olacak  olmasa ne kaybedeceksınız.anlamıyorum bole bos muhabbetlerı neden yaparsınız.bır suru tartısılıcak sey bır suru cozulmeye  ıhtıyacı olan konu varken sız 3000 yılını tartısıyosunuzz.kusura bakmayın ama sacma bı sey yapıosunuz.tabe  bana ne bu sızın ozgur hayatınız sız kendınız ne  ıstersenız onu yapabılırsınızz.

!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prince
    prince's avatar
    Erkek

Arkadaslar Peygamber Efendimiz Ahir zaman Peygamberidir, yani son zaman peygamberidir. Eger dunya 1000 sene daha yasayacak olsaydi Baska peygamberler de gonderilirdi.

Peygamber efendimiz den sonra dunyaya onlarin misyonunu az da olsa ustlenecek zatlar gonderilir. Bunlara muctehid denir. Ve asrin son aliminin (muctehid oldugu dusunuluyor) eserlerinde bunlar bahsedilmistir. (Tabii ki Allah tarafindan).

Orda verilen bilgilere gore dunyanin 100 yil gibi vakti var. Tabii ki bu insanlara ibret olsun diye de yazilmis olabilir, boyle bir ihtimal de var. Ama dunyanin gidisati bunu gosteriyor. Global warming'in sonunucda basta Avrupa olmak uzere iklim degisikliklerindenden dolayi yeryuzu asiri soguyacak. (Avrupa'dan TR'ye goc'u arttirabilir bu durum). Ve bu soguma bilim adamlarina gore yakin bir zamanda olacak, hatta basladi bile.

Aslinda bunlari dusunmememiz gerek bile, insanin degistiremeyecegi seyler iradesi disinda olan seylerdir ve olum insanin iradesi disindadir. Siz hayatinizi en iyi sekilde yasamaya bakin.

Live for Love; Die for freedom!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    neyapacan ogrenip okadar meraklisin bekle 3000yilinakadar havadan gorursun puhaaa zuhaaa

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3597 Toplam Mesaj: 12