folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Acer Müşteri Hizmetleri Ne Gerizekalısın Sen

Acer Müşteri Hizmetleri Ne Gerizekalısın Sen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    yaf önceki açtığım vista IIS kurulum sorununa bir türlü çözüm üretemedim bugun acer m.h aradım 3 defa yüzüme kapandı 2 defa hatta bekleyin dedni geri dönüş olmadı 3 defada müzik kesiliyors anki biri bağlanıyor gibi ses gelmiyor. Nihayet biri bağlandı oda bekletti 1 dk sonra diyorki bilgisayarınıza format atın. Dedim gerizekalımıyım onu düşünemedim mi şimdi o kadar yedekle uğraş bir ton iş bunun haricinde kurtaramazmıyız. O işlemde olmassa bize getirin dedi kapattı teli. Sikayet sitelerine girdiğimde acer'in 5520g( benim şu anda kullandığım laptop sürümü de bu ) bi ton şikayet mevcut. Ne gerizekalı müşteri hizmetleri var müşteri memnuniyeti bizim için önemli diyorlar sonrada.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bizim gibi bilgisayar işi ile uğraşanlara allah yardımcı olsun..

Cahil kullanıcılarla uğraşmak zor iş..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    yok hoca:) bazilari super teknik destek veriyor cay alip sohbet edesim geliyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Senin ağzın dilin yokmu sayamadın mı şöyle bi derinden o kadar bekletmişler yüzüne kapamışlar telefonu suratına,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Senin ağzın dilin yokmu sayamadın mı şöyle bi derinden o kadar bekletmişler yüzüne kapamışlar telefonu suratına,

hocam zaten acayip sinirliydim valla patlasm fena küfürler ederdim boşver dedim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    o yerin merkezini ara şikayet et olmazsa.sikayetimvar.com sitesine girip şikayetini belirt valla hemen arıyolar sonra biyerleri yanmış tazı gibi :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:

Haklısın sword al birini vur ötekisini =)

Sorununa gelince Acer'daki müşteri temsilcisinin sana yardımcı olamıyacağını sen bilmiyomuydun..Sonuç itibari ile Microsoftun ürettiği ve desteğini verdiği bir program için senin Acer'ı araman nekadar mantıklı olabilir ki?

Bende TTNet müşteri temsilcisiyim ordada aynı senin gibi kullanıcılar MSN'e giremiyorum diye arıyolar.İnternete girebiliyor MSN'e giremiyor Microsoftu ara ozaman bizi neden aradın dimi....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

blutarm bunu yazdı:
    swordfish bunu yazdı:

Haklısın sword al birini vur ötekisini =)

Sorununa gelince Acer'daki müşteri temsilcisinin sana yardımcı olamıyacağını sen bilmiyomuydun..Sonuç itibari ile Microsoftun ürettiği ve desteğini verdiği bir program için senin Acer'ı araman nekadar mantıklı olabilir ki?

Bende TTNet müşteri temsilcisiyim ordada aynı senin gibi kullanıcılar MSN'e giremiyorum diye arıyolar.İnternete girebiliyor MSN'e giremiyor Microsoftu ara ozaman bizi neden aradın dimi....

peki hocam kullandığım laptop'daki işletim sisteminin içine bi ton program enjekte eden acer ise. Bu vista home premium'un aynısını katılımsız kullanan kullanıcılarda sorun olmuyorsa. kimi arıyım itfayiyeyimi ?. Microsoft'u arasam onlarda deseki acer ona yüklediği programlardan dolayı böyle bir hata alıyorsun onları ara dese? he mantıklı hocam senin kurduğun mantık ne ona göre hareket edeyim. Adamlar yardımcı olup veya olmayacağını ben nerden bileyim bir arıyım dedim. belki diyecek bu modellerde şu programlardan dolayı şu işlemler yapılamıyor o programı kaldırın diyecek belki de. Müneccimmiyim ben ileriyi öreyim he? böyle çok bilge adammışsınız gibi herkesi aşağalamayı ne kadar seviyorsunuz he?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    tnette aynı arıyorsun hep geçiştirici cevaplar

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dell UK müşteri hizmetlerine netten bağlanırsanız(dell ürünü olanlar) ,görüntülü. 

Genç biri büyük Dell monitörlere karşı oturuyor.Siyah bir odada.Sahne gibi.

Size boyna cevap yetiştiriyor.Eğlenceli sohbette cabası. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

blutarm bunu yazdı:
    swordfish bunu yazdı:

Haklısın sword al birini vur ötekisini =)

Sorununa gelince Acer'daki müşteri temsilcisinin sana yardımcı olamıyacağını sen bilmiyomuydun..Sonuç itibari ile Microsoftun ürettiği ve desteğini verdiği bir program için senin Acer'ı araman nekadar mantıklı olabilir ki?

Bende TTNet müşteri temsilcisiyim ordada aynı senin gibi kullanıcılar MSN'e giremiyorum diye arıyolar.İnternete girebiliyor MSN'e giremiyor Microsoftu ara ozaman bizi neden aradın dimi....

peki hocam kullandığım laptop'daki işletim sisteminin içine bi ton program enjekte eden acer ise. Bu vista home premium'un aynısını katılımsız kullanan kullanıcılarda sorun olmuyorsa. kimi arıyım itfayiyeyimi ?. Microsoft'u arasam onlarda deseki acer ona yüklediği programlardan dolayı böyle bir hata alıyorsun onları ara dese? he mantıklı hocam senin kurduğun mantık ne ona göre hareket edeyim. Adamlar yardımcı olup veya olmayacağını ben nerden bileyim bir arıyım dedim. belki diyecek bu modellerde şu programlardan dolayı şu işlemler yapılamıyor o programı kaldırın diyecek belki de. Müneccimmiyim ben ileriyi öreyim he? böyle çok bilge adammışsınız gibi herkesi aşağalamayı ne kadar seviyorsunuz he?

hocam o zaman senin mantıgınla yola cıkarsak program yükleyemiyorum diye ararım, mp3 calamıyorum diye ararım, film izleyemiyorum diye ararım. ee bilmiosan nie aldın demezler mi adama ? acer teknik servisi kalkıp sana IIS kurulumunu anlatmaz. anlatırsada onların insiyatifine kalmıştır çünkü anlatmak gibi bir zorunlulukları yok.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 2295 Toplam Mesaj: 19