Acı Hayat Dizisini İzleyen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    fcuk sende onları sikrtir et tammdır (beyler susun ak karıştırmayın durduk yere ortalıgı) s.edince bitecekse tartışma et ak :P

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fcuk, bence hic bulasma, arahman in dalga gectigi tesekkur ederim denmesi diil, PacoRabanne ile alakali, konuyu bos bi adam acarsa, ve bos bi konu acarsa dalga gecilir, yok eger konusmak istiyorsan, ne alaka bu adamla ne alip veremediginiz var diye, gel msn e... su tbt muridlerinin %80 inde var msn im. birinden al gel.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ya ben bilmiyom onceki olayı bişi diil i ben öylesine geyik yapıyor diye söyledi zannettim ondan tepem attı onceden bişi varsa ok. sallamam.

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu arada PacoRabanne, kendi sevilmeyen aci hayatinin yeni bolumunu gorduysen, simdi konunu cope tasiyabilirsin..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=25113

al burdan bak nasil tasinir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    fcuk bişiler zırvaladı:
    la kokainman anlamadan görmeden ne ötüyon. arahmanın yazdığı ilk msja bak anlamaya valıs hoş senden öyle bir şey bekleyemem. asıl ben seni siiktir ediyorum. adama bak ya
    -----------------------------------------------------------------------------
    olm adamın kafasını bozma polemik yaratma siktir git huzurumdan denyo

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ya kok ve musket tartısmaın su paco bilmem nesile.adam şeriat kuralları gelsin dien bi adam.caps locka basmadan yazamayan bi adam. ( bence caps locku kapamıo ünkim caps lock nerde bilmio)...
    elensin bırakın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    www.showtvnet.com dan dizeye gir bütün dizilerin son bölğümleri ve önceki bölümlerini bulabilirsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    Musket BEN SANA DİYECEĞİMİ DEDİM VALLAHİ BUNDAN SONRASI SENİ İLGİLENDİRİYO DEMEKKİ ÖYLE BİRİSİNKİ BANA CEVAP VERİYOSUN ŞİMDİ NE MAL OLDUĞUNU HERKES ANLADI O LAFI YUTTUN BEN SANA BAŞKA Bİ ŞEY DEMİCEM SEN ADAM DEĞİLSİN!!!!

BU ARADA BANA TELEFON NUMARANI VER PM AT BANA ARAYIM SENİ KONUŞALIM TÜRKİYEYE GEL BEN SANA YAPICAĞIMI BİLİYORUM ŞAHSİYETSİZ KÖPEK..!!!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    BU ARADA SEN ANNENE LAF YEDEİRMEYE ÇOK HOŞLANIYOSUN BU KADAR ÇOK LAFI BEN KÖPEĞE SÖYLESEM HERHALDE Bİ DAHA KONUŞMAZDI BENİMLE AMA SENİN İÇİNDE YARAN VAR BENİM BANLANMAMI İSTİYOSUN KİŞİSEL EZİK MESELELERİN YÜZÜNDEN AMA BECEREMİYOSUN BUNU VE EZİK EZİK KONUŞUYOSUN..!!

EZİKSİN SEN ANNENİDE NE KONUMA DÜŞÜRDÜĞÜN ORTADA EZİK KÖPEK..! (AMERİKAN SÖMÜRGESİ KÖPEKLER)

Fuck this world if they cant understand me!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    olm adamın kafasını bozma polemik yaratma siktir git huzurumdan denyo

lan hırt. adam durduk yerde bişi diil demiş sen de bunu destekliyorsan tozol göz estetiğimi bozma. hadi sittir. Polemik yapan da sensin önüne kemik atmadan havlayan cinstensin sen.

Hoop.
Toplam Hit: 3530 Toplam Mesaj: 44