ACİL KANA İHTİYAÇ VAR...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigmatic
    Enigmatic's avatar
    Erkek

Acil 0 + Rh Kana İhtiyac var.. Anneme Lazım arkadaslar .. Ben Emre.. 05554133473 irtibat telefonu.. ulasamadıgınız taktirde 05552601001 i 05553532561 i arayabilirsiniz.. lütfen duyarlı olup herkese yayın.. cunku aynısı sizin basınıza da gelebilir..

Arkadaşlar bana da msn de bir arkadaşımdan geldi.Ona da arkadaşından gelmiş...Çocuğun annesine lazımmış

İyi orta gol getirir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    1 Ne zaman gelmiş
    2 fake olmadığı ne malum
    3 gercekse bile 1. maddenin gecersizliği 3 maddenin de geçerliliğini bozar.

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    a rh+ kayseri :(

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Adaş vala kan tutmuo AB rh + benim kan.abi bi de nerde yaşadığını belirtte yardım etmek kolay olsun.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigmatic
    Enigmatic's avatar
    Erkek

Bu durumlarda bi kız ne kadar yalan söyleyecek saçmalama az...

İyi orta gol getirir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Arkadas.. hangi sehir ..
    .bunlari acikca verirsen ..o sehirdeki müridler .gider yardimci olur ..gecipte alay eder gibi ..yanlizca numara verirsen gale alan bile olmaz..!

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigmatic
    Enigmatic's avatar
    Erkek

Nerden olduğunu bende bilmiyorum.Bana da birden geldi.Bende direct kopy paste ettim...

İyi orta gol getirir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Benim kanım 0+ veririm sorun olmaz ama hangi şehir?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    kardeşim aradın konustun mu harbi kan arıyorlarmı da sen buraya gelip yazıyon kızdan almısım diyon yukarda emre diyor. senin arkdasın kız sa saf olmadığını nerden biliyon bana her gün kac tane kızdan 30 ağustosta msn paralı olcak diye mail geliyor hayvan gibi maillist oldu :) bence doğruluğunu arastırmadan bişey yapma.

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    saçma sapan iş yapmayın ya nerden oldugunu bilmiorsun ne die millete kan arıyorsun anladık duyarlısın tamam eywallah milete yardımcı olmaya çalışıyorsun eywallah onada neden dinlemen etmeden bilmeden iş yapıyorsun

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enigmatic
    Enigmatic's avatar
    Erkek

Birsuru şey soruyo kan bankası ben elimden geldiğince yayınladım.İnşallah bulmuşlardır.Bana da birinden geldi ben de direct konuyu açtım....

İyi orta gol getirir
Toplam Hit: 2061 Toplam Mesaj: 16