Acil Php Sql Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Merhaba, sqlstate hy000 2002 sistemde yeterli arabellek alanı veya bir sıra dolu olduğundan bir yuva üzerindeki bir işlem gerçekleştirilemedi Şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. Ne yaptı ne ettiysem düzeltemedim kaç gündür uğraşıyorum. Rica etsem yardımcı olabilecek biri var mı yada daha önce bu hata ile karşılaşan falan ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

sql'e bağlandığın kısmın kodunu koyar mısın?

pdo ile bağlanıyorsan port değiştirmeyi denedin mi? 

port:8889;

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

sql'e bağlandığın kısmın kodunu koyar mısın?

pdo ile bağlanıyorsan port değiştirmeyi denedin mi? 

port:8889;

Hocam bu hatayı sürekli almıyorum. Ara ara veriyor bu hatayı . 

$adminDb = new PDO('mysql:host=localhost;dbname=db_roller;charset=utf8', 'root', 'HuNegyCNxdqxGtwHEzfJ9mdV');

$adminDb->setAttribute(PDO::ATTR_ERRMODE, PDO::ERRMODE_WARNING);

$adminDb->setAttribute(PDO::ATTR_ORACLE_NULLS, PDO::NULL_TO_STRING);

$adminDb->setAttribute(PDO::ATTR_ERRMODE, PDO::ERRMODE_EXCEPTION);

MhmdAlmz tarafından 06/Kas/18 10:38 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Queryleri düzgün kapatıyor musun? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Queryleri düzgün kapatıyor musun? 

Tabiki hocam,

Apilerin sonunda ->close(); methodunu kullanıyorum kesinlikle.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Swap ve cache memory ayarlarını kontrol et hocam

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 1313 Toplam Mesaj: 6
php