folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acil Satılık Birkaç Parça Ürün

Acil Satılık Birkaç Parça Ürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    osmaman bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

S3 satıldı

Telefonu aldım. Temiz ve hızlı bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim.  

Ben teşekkür ederim usta hayrını gör..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Orjinal iphone şarj varmı ?

6nın kutusundan çıkan orijinal olması gerekli 3-4 ay kullandığım. . Şehir dışındayım eve gidince bakarım teklifin nedir? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Orjinal iphone şarj varmı ?

6nın kutusundan çıkan orijinal olması gerekli 3-4 ay kullandığım. . Şehir dışındayım eve gidince bakarım teklifin nedir? 

Orjinal olması onemli benim için mal senin mürid im sen soyle sonra 3-5 anlasalım bekliyorum teklifini.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Acil nakite ihtiyacım olduğu için satmak istediğim bir kaç ürün var.. İlana verdiğim için fiyatları yazıcam Tbt için fazladan indirim yaparım elbette, aklınızdaki rakamları yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım orta yolu bulursak alış verişi tamamlarız.. Tüm ürünleri kolay nakite çevirebileceğim telefon ile takas ederim.

Salcano NG 650 bisiklet, lastikler sıfır, sele, pedallar, ayaklık vs orijinalden iyi olsun diye değiştirildi eskileri de yanında vereceğim. Km sayacı, ön ve arka lamba mevcut. Çantayı geçen çıkardım bulamıyorum bulursam onu da vereceğim. 570 lira yazmıştım ilana..

Acer 5741G notebook i3 işlemci, 4 gb ram, 1 gb ekran kartı, 250 hdd var. Üst kasanın solunda ufak kırık var bantladım sorunsuz çalışıyor.. 470 lira yazmıştım..

Behringer Dj mixer VMX 300 modeli neredeyse hiç kullanılmadı duruyor kenarda.. 300 lira yazmıştım..

Parça niyetine s3 ekranı kırık 75 yazmıştım..

T-11 helikopter bataryası bitik yanında fazladan  kumanda 3 pervane 1 alıcı var.. 80 yazmıştım..

Sony Hİ8 kamera kumandası var hiçbir sıkıntısı yok neredeyse kullanılmadı.. 500 yazmıştım..

2 tane 40 gb ide notebook harddisk tanesine 30 yazmıştım..

2 tane dişçilerin kullandığı aeratör tanesine 100 yazmıştım..

Mondial RS 151 scooter 2007 model 29.500 km evraklar tamam satışa hazır.. 1.600 yazmıştım.. 

Şu anda aklıma gelenler bunlar ekleyeceklerimi alttaki mesaja eklerim..

hocam ilk olarak bendede acer 5742g i5 versiyonu var ederi 350 felandır senin fiyat bayagı pahalı ayrıca sol üst köse kronik g serisinde benimkindede aynı kırık var ve o bölge en önemli yeri çünkü power jack orada senin laptop un max ederi 300 hocam 1. nesil i3 e 470 lira kimse vermez hiç anlamayan adam belki verir sende anlamıyorum  piyasa fiyatına göre yazdım demissin ama onlar kacıncı nesil seninki kacıncı nesil ayrıca sahibinden tam olarak piyasayı yansıtmaz haberin ola

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

5742g  i5 350 verem :) 

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Notebook 400e satıldı.. sarj aleti için önce bulayım sonra fiyat konuşalım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Siz ciddimisiniz..i5 ler 350 lirayami gidiyo:)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Acil nakite ihtiyacım olduğu için satmak istediğim bir kaç ürün var.. İlana verdiğim için fiyatları yazıcam Tbt için fazladan indirim yaparım elbette, aklınızdaki rakamları yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım orta yolu bulursak alış verişi tamamlarız.. Tüm ürünleri kolay nakite çevirebileceğim telefon ile takas ederim.

Salcano NG 650 bisiklet, lastikler sıfır, sele, pedallar, ayaklık vs orijinalden iyi olsun diye değiştirildi eskileri de yanında vereceğim. Km sayacı, ön ve arka lamba mevcut. Çantayı geçen çıkardım bulamıyorum bulursam onu da vereceğim. 570 lira yazmıştım ilana..

Acer 5741G notebook i3 işlemci, 4 gb ram, 1 gb ekran kartı, 250 hdd var. Üst kasanın solunda ufak kırık var bantladım sorunsuz çalışıyor.. 470 lira yazmıştım..

Behringer Dj mixer VMX 300 modeli neredeyse hiç kullanılmadı duruyor kenarda.. 300 lira yazmıştım..

Parça niyetine s3 ekranı kırık 75 yazmıştım..

T-11 helikopter bataryası bitik yanında fazladan  kumanda 3 pervane 1 alıcı var.. 80 yazmıştım..

Sony Hİ8 kamera kumandası var hiçbir sıkıntısı yok neredeyse kullanılmadı.. 500 yazmıştım..

2 tane 40 gb ide notebook harddisk tanesine 30 yazmıştım..

2 tane dişçilerin kullandığı aeratör tanesine 100 yazmıştım..

Mondial RS 151 scooter 2007 model 29.500 km evraklar tamam satışa hazır.. 1.600 yazmıştım.. 

Şu anda aklıma gelenler bunlar ekleyeceklerimi alttaki mesaja eklerim..

hocam ilk olarak bendede acer 5742g i5 versiyonu var ederi 350 felandır senin fiyat bayagı pahalı ayrıca sol üst köse kronik g serisinde benimkindede aynı kırık var ve o bölge en önemli yeri çünkü power jack orada senin laptop un max ederi 300 hocam 1. nesil i3 e 470 lira kimse vermez hiç anlamayan adam belki verir sende anlamıyorum  piyasa fiyatına göre yazdım demissin ama onlar kacıncı nesil seninki kacıncı nesil ayrıca sahibinden tam olarak piyasayı yansıtmaz haberin ola

Usta bilgisayarın fotoğraflarını atarsan bakayım almaya niyetliyim. .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

Siz ciddimisiniz..i5 ler 350 lirayami gidiyo:)

Arkadaşın dediğine göre 350 yaparmış şayet o fiyata verirse almayı düşünüyorum. .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

5742g ye talipler cıkmıs cihaz hasarlı alt kasasının degişöesi lazım suan calısır durumda degil ama alt kasayı degiştirirseniz calışır cunku benimki de arkadasınki gibi kırıktı kırık buyudu alt kasanın degişmesi gerekiyor artık 350 ye isteyen varsa vereyim 50 lira masraf eder kullanır artık

Toplam Hit: 3882 Toplam Mesaj: 30
helikopter satılık motor mixer