folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acil Satılık Teleskop, İşlemci , Ekran Kartı

Acil Satılık Teleskop, İşlemci , Ekran Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Rx 580 i7 4790k ikilisini aldım stok soğutucuyla işlemci sıcaklıkları yukarılarda gezdiğinden acilen işlemci soğutucusu almam lazım eski işlemcim ekran kartı ve teleskobum satılıktır 

(SATILDI) intell i3 4160 1150 soket İşlemci için istediğim fiyat 250 TL ( güçlü i3 işlemcilerden sıkıntısız kusursuz sağlam rx 580 gamingx 'i % 85 95 performans ta çalıştırtan işlemcidir , ekran kartıyla beraber vatandan alınmıştır.  )

(SATILDI) SAPPHİRE r7 260x Ekran kartı için 200 TL ( 3.5 4 senelik kart pubg de low - orta ayarlarda 45 - 65 fps veriyor ) 

(SATILDI) Konustart 900 teleskop için 375 TL  ( takip motorlu, kırmızı hedef belirleme lazeri mevcuttur motor hiç kullanılmamıştır kutu içeriği tam , üzerindeki red dotu varsa tüfeğinize takabilirsiniz :) )

çok öldürmeden küçük fiyat tekliflerine açığım daha letgoya sahibindene vermedim gün içinde oraya da atacam.

piiiranha9242 tarafından 17/Ara/18 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Ekran satılmazsa bana ulaş :) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Ekran satılmazsa bana ulaş :) 

monitör mü kart mı monitörü de değiştirdim onuda satacaktım fakat vga hdmı dönüştürücüsüyle tv olarak kullanmaya karar verdim , şuan uydu cihazı bağlı iki de hoparlör ayarladım on numara tv yaptım 22 inç monitörden :)

ekran kartı için talip yok şuan ortalarda

piiiranha9242 tarafından 16/Ara/18 16:16 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Konya

Kargo ücretinde ucuzluk sağlayabilirim yurtiçi kargoda çalışıyorum 

piiiranha9242 tarafından 16/Ara/18 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

teleskopla çektiğin görüntü varsa paylaşır mısın dostum ? mesela ay nasıl görünüyor ? kraterler detaylıca görünüyor mu ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

teleskopla çektiğin görüntü varsa paylaşır mısın dostum ? mesela ay nasıl görünüyor ? kraterler detaylıca görünüyor mu ?

Cdd kamera edinemedim olsa çok kaliteli fotolar atardım sadece telefonun kamerasını merceğe denk getirmek suretiyle çekim yapmıştım onlarda eski telde ay çıkarsa hemen çeker atarım,  şöyle diyim delikten tek gözle baktığında kadrajda ayın 3 te 2 sini görebiliyorsun netliğide 1080p düşün, yani kraterin içine girmezsin :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    acikistihbarat bunu yazdı

Cdd kamera edinemedim ,olsa çok kaliteli fotolar atardım. sadece telefonun kamerasını ,merceğe denk getirmek suretiyle çekim yapmıştım . onlarda eski telde, ay çıkarsa hemen çeker atarım,  şöyle diyim delikten tek gözle baktığında kadrajda ayın 3 te 2 sini görebiliyorsun . netliğide 1080p düşün, yani kraterin içine girmezsin :) 

Harika olur cidden, bende merak ettim.

Birde Foto ları Tbt daki /insert/image yada  insert/Uploadİmage 'den atabilirsen , çok dâhâ güzel olur. 

Arada bir yıldız gruplarına bakıyorum da, zamanında çıplak gözle,  iyi gruplamışlar. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

İşlemci ve ekran kartı satılmıştır. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

teleskoba heveslendim ama bi foto neyim bişey atabilirsen hocam