folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Açılışa Özel Yüksek Fiyatları Kaçırmayın. !

Açılışa Özel Yüksek Fiyatları Kaçırmayın. !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Whatsapp'dan ekledim.

indim hocam otobüsten şimdi dönüş yapıyorum whatsapp'dan

$-$
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Arkadaş gayet ilgili ve hızlı. Ödemeyi yapar yapmaz hemen krediler yüklendi. Hizmet alacaksanız tavsiyemdir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

haber içi tanıtım yazısı backlink bölümü aktif edildi. tanıtım yazısı 10 tl footer link 15 tl olarak güncellendi.

$-$
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ücretsiz üyelik ve indirimli kredi satışı için son 2 hafta.

$-$
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

reffkok hocam mürid ve müridelere buradan sağlam kampanya yaparsan burdan sana çok ekmek çıkar. Burası tamamen bir aile ortamı istersen konuyu gizle kampanya yaptığında tbt dışında kimsenin görmesini istemiyorsan

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

reffkok hocam mürid ve müridelere buradan sağlam kampanya yaparsan burdan sana çok ekmek çıkar. Burası tamamen bir aile ortamı istersen konuyu gizle kampanya yaptığında tbt dışında kimsenin görmesini istemiyorsan

Yorumunuzdan sonra proje ortağı ile konuştum hocam "SADECE TAHRİBAT ÜYELERİNE" adet başı 10 tl olarak indirim sağlayacağız.

$-$
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Net sonuçları görüyoruz. Google'de 1 hafta önce ilk 500'de bile yokken şuan 37. sıraya geldik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Net sonuçları görüyoruz. Google'de 1 hafta önce ilk 500'de bile yokken şuan 37. sıraya geldik.

umarım istediğiniz yere gelirsiniz hocam yorumunuz için teşekürler.

satışlar devam ediyor.. indirimin bitmesine son 1 hafta 5 gün kaldı.

$-$
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

satışlar devam ediyor son 1 hafta 4 gün sonra adet kredi fiyatı 30 tl olacak.

$-$
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ödeme geciktiren hatta hiç ödeme yapmayan borcu takıp giden müşterilerimiz saolsun artık whatsapp telegram skype vb vb yerlerden destek vermiyoruz. 

sadece sitenin canlı chat kısmından üyelik isteyebilir ve ödeme bildiriminizi sistem üzerinde yapabilirsiniz, kredi fiyatı  tbt için 10 tl 1 kredi 1 ile 1 siteye link ekleyebilirsiniz hiçbir şekilde artık bıktığımızdan dolayı bu geciken ödeme ve hatta hiç yapılmayan ödemelerden dolayı artık indirim yapılmayacak. başka verilmesi gereken bilgi yok sanırım demo üyeliği canlı chat den alabilirsiniz. artık yeter denecek noktaya geldik çok teşekürler gerçekten. bize dolandırıcı deyip kendiniz ödeme geciktirmeniz hatta yapmamanızdan bıkmış durumdayız. hacklink backlink seo harici diğer konularda satın almak için wp skype telegram dan yazabilirsiniz bilgi almak için gelmeyin lütfen artık o kadar zorlandık ki onuda vermiyoruz. biliyorsanız gelin bilmiyorsanız artık ilgilenmiyoruz ilgilenmekten bıktık ilgi orospusu ettik artık. artık en ufak bilgiyi bile para almadan vermiyoruz iyi günler diliyorum 

$-$
Toplam Hit: 6675 Toplam Mesaj: 43
backlink hacklink backlink backlink al hacklink al backlinkhub.co