folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder [ACİL]SATILIK Razer Kraken Pro - 210 TL(Pazarlık Olabilir)

[ACİL]SATILIK Razer Kraken Pro - 210 TL(Pazarlık Olabilir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Yaklaşık 9-10 ay önce yurtdışından aldığım kulaklığı fazla kullanmadığım için satıyorum. Kulaklığın herhangi bir içsel sorunu yoktur. Kulaklığın tek eksi yanı, üst baş kısmındaki yeşil kısımın 2 cm kadar açılmıştır, kopmamıştır/koparılmamıştır. Buda dikiş yerine, yapıştırıcı kullanmalarından kaynaklıdır; ancak dış görünümünde öyle ahım şahım ya da iç karartacak bir açılma değildir.

Kısaca açıklamak gerekirse: 7+1 Surround ses sistemi kulaklıkta vardır. Bunuda internet üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz Razer Synapse sağlamaktadır. Tüm oyunlarda 7+1 özelliğine(ekstrem ve dandik oyunlar hariç) kavuşabilirsiniz. Ayrıca kulaklığın en belirgin özelliğide Bass sistemidir. Birçok oyun kulaklığına nazaran Razer serilerinde bass sistemi -oyunlar için- oldukça fazladır.

İlgilenen kişiler pm atarak resimlere ulaşabilir. Lütfen ilgilenenler mesaj atsın. Kalkıpda konu altına, şurada şu kadar burada bu kadar diyecekler lütfen kendini yormasın, çok biliyorsa gidip oradan alsın. 

Pazarlık durumu : Eğer gerçekten bu kulaklığı alacak adam çıkarsa onu o zaman duruma göre konuşuruz. Genel olarak aklımdaki fiyat 210 Tl'dir. İnternette 300den aşağı pek yok, olan yerlerde ne olduğu belli olmayan yerlerdir. Çin malı olup olmaması şansınıza kalmıştır.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Aha yandin, mezacilar gelir, kazik kazik diye bagirmaya. :D. Up olsun hayirli satislar. Ben tbtye hicbirsey satmama karari aldim. Sahibindene koy 1 gunde gider kulaklik.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

http://www.gold.com.tr/razer-kraken-yesil-pro-kulaklik_u 260tl baya bi indirim yapman lazım sanırım, garanti yok, yırtık var, ikinci el. şurda şu kadar burda bu kadar demiyelim de napalım şimdi dostum sen söyle 

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

alıcıyı bide dövseydin .. 

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Yahu 1-2 resim koymak bu kadarmı zor  ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

0. Faturalı. Garantili ürün http://www.ereyon.com.tr/store/productdetails.aspx?productid=10357542&ref=akakce&v=1.31.1

230 TL.

Birde kredi kartı kampanyası, avantajx felan eklesen seninkinden ucuza geliyor. Fiyatta indirim şart.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

eğer razer kulaklığın sıfırını alırsanız:

2 yıl garanti altında olursunuz

yırtık bir mal almamış olursunuz

2. el ne olduğu belli olmayan, terlemiş kulaklara değmemiş , çenesi düşük olmayan bir satıcıdan ürün almış olursunuz.

eğer razer kulaklığı konuyu açan arkadaştan alırsanız:

sağı solu yırtık olan bir kulaklıl almış olacaksınız.

terli kulaklara değmiş üzerinde binbir türlü fantazi yapılmış ne olduğu belli olmayan bir ürün almış olacaksınız.

pahallı olduğu için herkes sizinle taşşak geçecek ve piskolojiyi kaybedip 4 kulaklık parasına piskologa gitmek zorunda kalacaksınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gezgin
    gezgin's avatar
    Erkek

Cok ucuzmus gibi bir izlenim vermeye calisiyorsunuz, ya ışte tahribata bu kadar. Her satış başlığı mutlaka baltalaniyor ki bu da gayet normal. Bu fiyatlara sahibinden e hocam, 

Ayrıca zalimadam (+1)

gezgin tarafından 02/Ara/14 06:44 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gezgin bunu yazdı

Cok ucuzmus gibi bir izlenim vermeye calisiyorsunuz, ya ışte tahribata bu kadar. Her satış başlığı mutlaka baltalaniyor ki bu da gayet normal. Bu fiyatlara sahibinden e hocam, 

Ayrıca zalimadam (+1)

valla haksızlık olmasın üzerine gidiyorlar diye düşündüm üşünmedim baktım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-razer-kraken-pro-sifir-kutusunda-yari-fiyatina-189682400/detay

180 TL :/ hocam sıfır ayrıca

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Bazı yorumlar komik. Aynı olaylar olduğu için en başta yazmıştım allahtan. Ama uzun uzun burada cevap atıp kendi seviyemi düşürmeye gerek yok. Fiyat konusunda yeri gelir pazarlıkta yaparım dedim. Olay kapandı. Link verenler alıp oralardan urun incelemesi yapsin. Resim koymama sebebimde acil olmasiydi. Bu kadar buyutmeye gerek yok :) gorende burda karşı çıkan herkese kazik attim sanacak.

palakan229 tarafından 02/Ara/14 09:30 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bence tahribatta alisveris yasaklansin aq

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 2316 Toplam Mesaj: 16