folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Acıyarak Düştüğümüz Durum !

Acıyarak Düştüğümüz Durum !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

http://haber.mynet.com/55-liraya-oto-kiraladi-2500-dolara-satti-673060-yasam/

lütfen haberin videosunu izleyin adamın anlattıklarını dinleyiniz.

insanın zoruna gidiyor .. bizim ülkemizde bizim insanımız bizi rezil etmiş ..

zaten pezevenkler fırsat kolluyor nerden çökeriz diye..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aqp ve tayyibe ana avrat kufrettimide "niye kufrediyorsun" diyorlar.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Şaka gibi valla, özellikle linkteki videoyu izleyin. Adamların eli kolu bağlanmış onların da yapacakları birşey yok ki sakin sakin anlatıyor olayı.

Edit: Uzun uzun yazmıştımda sonradan editledim ne desek boş, aynı tas aynı hamam devam edecek herşey.

RaAmLis tarafından 29/Oca/13 06:29 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

aqp ve tayyibe ana avrat kufrettimide "niye kufrediyorsun" diyorlar.

+1

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyb3r-1sT
    Cyb3r-1sT's avatar
    Erkek

Aslında satamaması lazım üstüne kayıtlı olmayan arabayı nasıl satabilir.

Edit : Video yu izledikten sonra anladım nasıl bir şerefsizlik döndüğünü.

Cyb3r-1sT tarafından 29/Oca/13 09:50 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

iç şarabı zk arabı diye bir laf vardır , bedeviyi güzelce becermiş işte adam ne var ki bunda ? 

+ pardon yannış annadım adamın arabasını çalmış kro 

xzxz tarafından 29/Oca/13 11:42 tarihinde düzenlenmiştir

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben diyeyimmi, simdi o insan musveddesi pic, yakalanir daha sonra tutuksuz yargilanmak uzere serbest birakilir.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dostum bu fotoğraf herşeyi anlatıyor...ne kadar yırtınsakta boş....toyyiq milletin gözünün içine baka baka zikiore.

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

ben diyeyimmi, simdi o insan musveddesi pic, yakalanir daha sonra tutuksuz yargilanmak uzere serbest birakilir.

Kesinlikle Öyle Olacak.... İşlediği İlk Suç Olduğu Göz Önüne Alınacak Ve Ona Madde 231 de İşletecekler... Hükmün Açıklamasını Geri Bırakacaklar... Muhtemelen Bu İlk Suçudur Adamın...

Araba Sayısı 300 Olsun... Her Araç Başına 3 Yıl Alsın, Yeni 3. Yargı Paketinde Madde 231 Kapsamı 2 Yıldan Beş Yıla Çıkartıldı... Bu Adam Toplamda 900 Yıl Hapis Cezası Alacak Ve Tek Bir Gün Bile Yatmayacak... Kaldırdığı Para İlede Kendi İmparatorluğunu Kuracak... Çok Akıllıca Ama Çok Adice.... Fukara Ve Zaten durumu Kötü Yurdum Esnafına Bu Kadarınıda Yapacak Kadar Gözü Denmüş Denyonun...

Onun Hakkından Daşşaklı Bir Mağdur Gelir Ancak...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Dostum bu fotoğraf herşeyi anlatıyor...ne kadar yırtınsakta boş....toyyiq milletin gözünün içine baka baka zikiore.

ya su picin resmini koymayin diyoruz ya.. Aksam eve gidip nasil yemek yiyecem simdi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bunların hepsi bizimde suçumuaz biraz her şeyi devletten bekliyoruzda biz napıyoruz ? aqp li değiliim!

bizim müridelerden birininde konusu vardı gece gecee adamlar soygun yaparen yardım etmiş neyimö öle bişidi!

istanbulda yaşıorum amk bi metrobüse binişim var sabah enara çekilip izlesem gülmekten ölüürüm heralde bazen sadece dikiliyorum ama beni ite kaka bindiriolar ora :)

eskiden türk insanı vardı yardımsever drüst iyi. şimdi götü kalkmış piç kurusu dolandırıcı hayrsiyetsiz insanlarla dolldu ülke :| psikologların bile sölediği sen çok değerlisin çok önemlisin tmm da amk herkes genel mdür gibi etrafındakilere davranmaya kalkınca kertenkele gibi buz insanlarla doldu etraf...

Living Death
Toplam Hit: 3011 Toplam Mesaj: 26