folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Adam Canlı Yayında Kalbini Çıkarıyor

Adam Canlı Yayında Kalbini Çıkarıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    arkadaşlar verildimi bilmiyorum ama adam canlı yayında kalbini çıkarıyor fake gibi duruyor ama izlememeye değer

http://gprime.net/video.php/showingsomeheart

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    yokya cok belli fake dir bu adam nie gomleği tamamen cıkarmıo ?

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    evet bide madem geberecen niye çıkarıyon onuda anlamadım büyük ihtimal fake ama yinede iğrenç

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    sunucudan tanıdım bu eylence programı. yine de süper 8)

F.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    valla geçende verilen bir linkte kadın gözüne çatalı batırıp, bıçakla gözünü çıkartıp yiyodu :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bu kadarmı fake olur yaw :) Özellikle kalbi çektiğinde derinin kabak gibi yapışık olduğu ortaya çıkıyor..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    adamın derisi şeye benziyor bu levent kırcanın olacak o kadar da başkasının yüzünü yapmak icin kullandıığı plastikimsi maddeye :) fake bu. bu adamın yedi sülalesine kayyım ben :)

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Konu N0dZX tarafından 28 Haziran 2006 (Çarşamba) tarihinde açıldı.

arkadaşlar verildimi bilmiyorum ama adam canlı yayında kalbini çıkarıyor fake gibi duruyor ama izlememeye değer

Hoop.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2 gozu saglam olan herkes fake oldugunu anlar....ama rene hoca o catalla gozunu oyan kadindaki profosyonelce hazirlanmis bu salagin yaptigi gibi fake oldugu belli degildi :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    Denedim oLmuyor q.a ;)

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    arkadaslar adam levent kırcanın kullandığı makyaj malzemesiyle falan kapamıs göğsünü altınada kuzu kalbi koymus heralde (: a.q orada göğüs kafesi yokmu yaa nasıl oluyoda çıkarıyo.... muhakkak fake :P

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
Toplam Hit: 4862 Toplam Mesaj: 18