folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Adana Sorunsalı..

Adana Sorunsalı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

adana türkiyenin latin amerikası gibi :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    calpazhan bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı
    calpazhan bunu yazdı

Bir Adanalı olarak söylüyorum hayatımda gördüğüm en cahil, odun vb. insanların özenle toplandığı yer bence. Hele bir Kozan ilçesi var o ayrı bir olay resmen gereksiz insanlar toplanmış oraya. Bu sorunuda çözmeleri eğitimle olabilir ama oda zor.O coğrafyada böyle boş adamlar nasıl yetiştiyse artık iki senede beni bu düşüncelere soktular. Kısacasa CAHİLLER. (İyi insanları yok demiyorum ama bir olasılık vermek gerekirse %70'i bu dediklerimin içinde)

Hocam canını yiyem kozanlıyız yani ayboluyor =D

Bu benim kendi eleştirim hocam %30'luk kısmındayım diyorsan sorun yok :)

bide şu var :D kadirli ile kozanlı asla birbirini sevmez :D sanki aralarında harb oldu :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    costantin bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Şimdi HAS ADANALI olaraktan şöyle söyliyeyim. Adana insanı çooook sıcak kanlıdır. Bir adres sor , işini gücünü bırakır seni dolmuşa  , otobüse bindirir birde üstüne şöföre tembih eder bak benim akrabamdır ineceği yeri geçirme diye. Ammaa Canını yaktığın zaman kaçacaksın ağa. Zırh , Sallama , Pompalı aklına gelebilecek hertürlü alet edavat mevcut kavgada. Kaçmaz adanalı. Adanalı Candır ;) Delirtmesinler yeterki.

Özellikle ÇOK KİNDARIZDIR. BKZ : Abdullah Uçmak ( ADANALI APO )   : https://www.youtube.com/watch?v=BatCzLOEGvA  

ÇOK KÜÇÜK BİR ÖRNEK VEREYİM ; https://www.youtube.com/watch?v=F4lFd4DEefA 

ula sapık bu verdiğin örneklerin ikiside bizm mahalleli adanada değil bunlar kadirlide :d

kadirli nereye bağlı ? Osmaniye... Osmaniye adana'dan ayrılıp il olalı kaç sene oldu ? 9 sene... Osmaniye ye bi git bakalım kaç kişi osmaniyeliyim diyor ? %3-5 lik kısmı geri kalan % 97-95 olan herkes adanalıyık gardaş diyor ;) osmaniye il olup adana'dan ayrılacağını duyunca ağlayan adamlar tanırım hocam. Hadi eyvallah :D

hocam benim ailemde adandan gelme aynen söylediğin gibi ben işin şakasındayım :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    Zodiac

"Adana, Türkiyenin Latin Amerikasıdır."

Bu söz tarihe geçer.. :)

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Adana diyince aklıma hep rapçiler geliyor :D :D

Askerliğimi samsunda yaptım en çok tecavüz olayı samsundadır fena sikişken bir halka sahipler :D :D

Stay hungary Stay foolish
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yaklaşık 9 aydır adanadayım. ilk geldiğimde 1 ay adapte olamadım. gözümün önünde skindirik korna çaldın diye kafa göz dalıp 10 dk sonra gardaş hızlı vurmuşum hakkını helal et gel şırdan yiyek dedi bi taksici. vay amk dedim bu kadar olur.

genel olarak gördüğüm insanlar birisi kendisine haksızlık etti mi anasını ağlatıyorlar, kendi birine haksızlık etti mi ya nolucak insanız olur böyle şeyler babında takılıyorlar.

bir de en enteresan yaşadığım şey ulan adamlara öğleden önceye randevu veremiyorum gelmiyorlar. iş görüşmelerini şimdiye kadar neredeyse hepsi öğleden sonra yapalım diyorlar. sabah kalkmak zor geliyor sanırım. 

bir de çok rahatlar skinde değil adamların.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bu kekeler hangi kabile-klan beyler siz ondan haber verin? Cono mu cani mi ne zıkkımsa, onlardan mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

cono falan hikaye hocalar

Adanalı; "full çene takılan, sadece birbirine kendi memleketinde yürüyebilen, kötü niyet konusunda master yapmış ayık adam olmaktır.

he bi olay falan olursa da bıçak, satır, silah, sopa vb. malzemeler olmadan yüreği yemez kavga etmeye. He bir de sıcağın da etkisi vardır, kızışan toplum ufak bir olayı kocaman hale getirip sıcağın acısını birbirinden alabilir."

reklamın iyisi kötüsü olmaz, bunlar bu çeneyle böyle kötü reklam bırakmışlar :)

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    WebJas bunu yazdı

cono falan hikaye hocalar

Adanalı; "full çene takılan, sadece birbirine kendi memleketinde yürüyebilen, kötü niyet konusunda master yapmış ayık adam olmaktır.

he bi olay falan olursa da bıçak, satır, silah, sopa vb. malzemeler olmadan yüreği yemez kavga etmeye. He bir de sıcağın da etkisi vardır, kızışan toplum ufak bir olayı kocaman hale getirip sıcağın acısını birbirinden alabilir."

reklamın iyisi kötüsü olmaz, bunlar bu çeneyle böyle kötü reklam bırakmışlar :)

Allah seni kavgada karşıma çıkartmasın dua et... O zaman görün ebenin çenesini. 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Sezai%20Usta

Bağrı yanık anadolu çocuğu Sezai Usta'da Adanalıymış..

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
Toplam Hit: 7965 Toplam Mesaj: 62