folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Adblock Engelleyen Siteleri Aşmanın Yolu Yokmu

Adblock Engelleyen Siteleri Aşmanın Yolu Yokmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bazı siteler tarayıcınız da adblock buldu bunu kapatın diyor, yoksa siteye girmiyor bunu aşmanın bir yolu yokmu arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

hocam torent veya film sitelerindeki gibi sürekli reklam çıkan sitelere itirazım yok kullan ama bence onedio, bazı haber siteleri gibi sitelerde yanlış bir davranış olduğunu düşünüyorum adamların emeği var sonuçta. sen de site sahibiysen ya da öyle olsan para kazanman gerekmez mi ? sonuçta emek var.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

hocam torent veya film sitelerindeki gibi sürekli reklam çıkan sitelere itirazım yok kullan ama bence onedio, bazı haber siteleri gibi sitelerde yanlış bir davranış olduğunu düşünüyorum adamların emeği var sonuçta. sen de site sahibiysen ya da öyle olsan para kazanman gerekmez mi ? sonuçta emek var.

Hay sikeyim "emek" acitasyonunuzu,bi bitmediniz amk.

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ublock Origin'in süzgeçler kısmından Anti Adblock Killer süzgeçini aktif edebilirsin hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

Zorla reklam göstermek emek mi oluyor, zorbalık mı?

boşu boşun kanun çıkardılar o halde, millete izinsiz reklam mesajı atılmasını engellemek için?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

boşu boşun kanun çıkardılar o halde, millete izinsiz reklam mesajı atılmasını engellemek için?

benim söylediğim google reklamları hocam zorla göstermiyor istersen kapata basabiliyorsun gözümü alınca ben öyle yapıyorum. 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Hay sikeyim "emek" acitasyonunuzu,bi bitmediniz amk.

adam akıllı bir söz söyledik küfür etmene gerek var mı? insan gibi konuşuyoruz. insanlıktan anlamıyorsun galiba ben sadece küfürsüz normal bir şekilde fikrimi gösterdim azıcık saygılı ol 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler boşuna tartışıyorsunuz. Siteme adsense reklamları ekleyeyim oradan reklamlar gösterim alsın para kazanayım olayı çok eskide kaldı. Artık devir viral reklam devri. Size çaktırmadan reklamı izlettiriyorlar veya okutturuyorlar. Adblock eklentilerinin çıkışına neden olan reklamlar flashın en çok kullanıldığı dönemlerdeki reklamlar. Yanarlı dönerli göz alan reklamları hatırlayın. Ayca_22 oturum açtıları hatırlayın. Flash Player yüzünden işlemcinin ırzına geçip deli gibi fan çalıştıran siteleri hatırlayın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Beyler boşuna tartışıyorsunuz. Siteme adsense reklamları ekleyeyim oradan reklamlar gösterim alsın para kazanayım olayı çok eskide kaldı. Artık devir viral reklam devri. Size çaktırmadan reklamı izlettiriyorlar veya okutturuyorlar. Adblock eklentilerinin çıkışına neden olan reklamlar flashın en çok kullanıldığı dönemlerdeki reklamlar. Yanarlı dönerli göz alan reklamları hatırlayın. Ayca_22 oturum açtıları hatırlayın. Flash Player yüzünden işlemcinin ırzına geçip deli gibi fan çalıştıran siteleri hatırlayın.

bu reklam işi bu aralar çok tartışılıyor şuanki durumda ne site sahipleri memlun nede reklam verenler google ve facebook tekelliği yüzünden google site sahiplerinin sorunlarıyla hiç ilgilenmiyor önce banlıyor sonra gel bana açıkla neyi yanlış yaptın sen diyor türkiyedeki temsilciliktekilerin hiçbiri neden sitelerde reklam çıkmadığını yada banlanma olaylarının cevabını veremiyor yada vermiyor merkez kararı diyorlar yönergeyi okuyun diyorlar 

yeni reklam standartları bu şekilde olucak sanıyorum

https://www.betterads.org/standards/

google youtube ve web için reklam yayınlayanlar kısmında çok yetersiz reklamverenlerden durumlarından hiç hoşnut değil geçen yıl youtube üzerinde göstermişlerdi bunu google ya radikal bi karar alıcak yada bi ford/tesla vakası görebileceğimizi düşünüyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Reklam ayağına yarak kürek scriptler ile bilgisayara virüs atmaya calışan sitelerde cabası... 
    Ben bunlarla uğraşmak zorunda değilim , başta SOZCU olmak üzere AdBlock var diye habere ulaşmama engel oluyorlarsa siktirip gitsinler. Sitelerinide başlarına calsınlar. Adblocktan dolayı iceriğe ulaşmama engel olacağını bildiğim sitelere , linklere tıklamıyorum.

Benim gibi cozüm bulmakla dahi uğraşmayıp sitelerden soğuyanlar vardır. Ha SOZCUye ayrı bir kılım. Hesapta AKPye karşı ideolojideler , haberlerini AKPye karşı yapıyorlar bilmem ne... 
    Ulan onceliğiniz yaptığımız haberler herkese ulaşsın,sitemize giren ziyaretci sayımız , gazetemizi alan okuyucumuz artsın olmalı. Bir iki kere haberi okumama engel oldular.Sittin sene girmem sitelerine

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Reklam ayağına yarak kürek scriptler ile bilgisayara virüs atmaya calışan sitelerde cabası... 
    Ben bunlarla uğraşmak zorunda değilim , başta SOZCU olmak üzere AdBlock var diye habere ulaşmama engel oluyorlarsa siktirip gitsinler. Sitelerinide başlarına calsınlar. Adblocktan dolayı iceriğe ulaşmama engel olacağını bildiğim sitelere , linklere tıklamıyorum.

Benim gibi cozüm bulmakla dahi uğraşmayıp sitelerden soğuyanlar vardır. Ha SOZCUye ayrı bir kılım. Hesapta AKPye karşı ideolojideler , haberlerini AKPye karşı yapıyorlar bilmem ne... 
    Ulan onceliğiniz yaptığımız haberler herkese ulaşsın,sitemize giren ziyaretci sayımız , gazetemizi alan okuyucumuz artsın olmalı. Bir iki kere haberi okumama engel oldular.Sittin sene girmem sitelerine

Ublock kullan. çok nadir siteler algılıyor. Sozcu algılamıyor.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 2605 Toplam Mesaj: 19
adblock