Adidas Adizero Crazy Light

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

http://www.eastbay.com/product/model:160389/sku:248539#sku=122392 bu ürünü ülkeye getirtsek kaç paraya gelir arkadaşlar? nasıl bir yolla getiririz yani? türkiyede 350 tl filan satış fiyatı

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

bu seriye bakmıştım, birde porsche design serisi var onlarda 500 tl ye yakın :)) ama görmen laızm :|

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

bu çok hafif ama rahat ayakkabı almaya gittik adam bunu bi dene dedi denedik aldıgım ayakkabıyı beğenmiyorum artık :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:
    -----------------------------

bu çok hafif ama rahat ayakkabı almaya gittik adam bunu bi dene dedi denedik aldıgım ayakkabıyı beğenmiyorum artık :D

Dostum, 10 yıldır nerdeyse adidastan başka ayakkabı giymedim şuanda adidas giyiyorum yine, 1 basketbol 1 yürüyüş var..

ben adidasın ağır ayakkabısını görmedim yani.. her kalıbına göre 3-4 kat hafiftir görüntüden.

Ve porsche serisi :D eminim en hafifidir. China üretimi bile değil 1. sınıf.

http://www.google.com/search?hl=en&q=adidas+porsche+design+bounce+s&gs_sm=c&gs_upl=0l0l4l1107l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1600&bih=672&wrapid=tlif131645288826910&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Favorimdi :)

http://www.kicksshopping.com/images/Adidas-Porsche-Bounce-S2/Adidas-Bounce-S2-Yellow-Black.jpg

Bir kardeşe attım fotosunu fiyatını bilmiyor.

-Bunlar çok rahat abi ya dedi.

- 500 tl verdikten sonra hiç sıkıntı çekmezsin dedim :| Durum vahim.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

rapidhacker550 bunu yazdı:

Dostum, 10 yıldır nerdeyse adidastan başka ayakkabı giymedim şuanda adidas giyiyorum yine, 1 basketbol 1 yürüyüş var..

ben adidasın ağır ayakkabısını görmedim yani.. her kalıbına göre 3-4 kat hafiftir görüntüden.

Ve porsche serisi :D eminim en hafifidir. China üretimi bile değil 1. sınıf.

http://www.google.com/search?hl=en&q=adidas+porsche+design+bounce+s&gs_sm=c&gs_upl=0l0l4l1107l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1600&bih=672&wrapid=tlif131645288826910&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Favorimdi :)

http://www.kicksshopping.com/images/Adidas-Porsche-Bounce-S2/Adidas-Bounce-S2-Yellow-Black.jpg

Bir kardeşe attım fotosunu fiyatını bilmiyor.

-Bunlar çok rahat abi ya dedi.

- 500 tl verdikten sonra hiç sıkıntı çekmezsin dedim :| Durum vahim.

ee kalite hocam işte :) ama bence crazy light daha şık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Beyler adidasın bu model ayakkabısı kaç lira gerçekten görünüşünü çok beğendim...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

http://www.2011nbaplayoffs.net/adizero-crazy-light-derrick-rose-playoffs-basketball-shoes-in-blue-p-386.html?zenid=0dtvt7v9b77evheo0j06ivcvc2 

63 dolar yuh

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

bu konuyu takipteyim.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

bu konuyu takipteyim.

bi site bulduk isot99'la 75 dolar kargo türkiyeye 20 dolar gift olarak alabilsek gümrük para alır mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Bu adizero tipli kinetix markalı burda 59 Muydu 49 muydu ama sağlam parçaydı 10 dk inceledim en sonunda 49 Tl ye Kinetix Zero Black/White/Red olanı aldım sağlam parça oda 5 6 santim boy attım 182 oldum sayesinde acayipte rahat

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
Toplam Hit: 4766 Toplam Mesaj: 25