folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Adsense Neden Bu Siteye Onay Vermemiştir?

Adsense Neden Bu Siteye Onay Vermemiştir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    can666 bunu yazdı

ve adsense basvuru ilk 6 ay sakın yapma

Simdi biz ilk 6 aydan once 2 kez basvuru yaptik , ikisinden de red yedik...

Peki ya sonra? Diger surec nasil olacak? Yani simdi bi 6 ay sonra yapabilirmiyiz basvuru?

yeni bir domain alacaksın minimum 3 ay gunde 5 içerikten özgün içerik kasacaksın, css ve xhtml valid olacak, sosyal medya bağlantılarını başarılı bir şekilde yapacaksın, illegal seo, smo gibi çalışmalar yaptırmayacaksın ve ardından adsense başvurunu yapacaksın o domainde onaylanan adsense hesabını tüm sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsin...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

copy ve rw içerik yani kalitesiz içerik özgünleştir içeriği bol bol özgün kaliteli içerik gir 6 ay felan hikaye kaliteli düzgün içerik ile 2 3 hafta da alıyorum ben onayı ne 6 ayı para kazanmayak o zaman :D

trooper tarafından 05/Ağu/14 21:42 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı

copy ve rw içerik yani kalitesiz içerik özgünleştir içeriği

Nerden biliyorsun? (copy ve rw içerik) ...

Girilen içeriklerin hepsi özgün , öyle bilmeden sallamayalım copy di , rw dı, falan dı filandı ...

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    can666 bunu yazdı

Peki ya sonra? Diger surec nasil olacak? Yani simdi bi 6 ay sonra yapabilirmiyiz basvuru?

yeni bir domain alacaksın minimum 3 ay gunde 5 içerikten özgün içerik kasacaksın, css ve xhtml valid olacak, sosyal medya bağlantılarını başarılı bir şekilde yapacaksın, illegal seo, smo gibi çalışmalar yaptırmayacaksın ve ardından adsense başvurunu yapacaksın o domainde onaylanan adsense hesabını tüm sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsin...

Bu dediğin zor be hacım :D

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    can666 bunu yazdı

bilmediğimden soruyorum blogspotta adsense çok kolay kabul ediliyo acaba ordan başvuru yapsa sonra bu sitede kullansa olmaz mı?

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

Girilen içeriklerin hepsi özgün , öyle bilmeden sallamayalım copy di , rw dı, falan dı filandı ...

haklısın ben anlamıyorum bu işlerden sitende var olan hatalardan böyle giderse sitenin çeviriye düşeceğinden indexlerinin silineceğinden sonra sandbox yiyeceğinden hiç anlamam kolay gele o zaman sana

trooper tarafından 05/Ağu/14 22:24 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can666
    can666's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    can666 bunu yazdı

bi süre geçimimi adsense hesabı onaylatan  bir üniversite öğrencisi olarak son 1 yıldır en kötü 3-4 aydır yayında bir site istiyor r10 gibi forumları gezerseniz birçok kişinin bu işten muzdarib olduğunu görürsün artık google da açtı gözü neden sırf adsense almak icin içerik atıp bekleyenleri onaylasın? adam artık pagerank değerini bile umursamıyor üst sayfalara bloggerlar .wordpress uzantılı hazır sistemler geliyor ''seo'' olayına gelirsek içerik ne kadar hızlı indexlenirse o kadar iyi olduğu için makale içi iç link dış link almadan sadece makale üzerine seo yapılabilir .

Edit : illegal seo demişsiniz hocam kusura bakmayın :) kesinlikle ''keyword stuffing'' kullanmayın nedir bu meret? der iseniz.Başlıkların ve hedef kelimenin saçma sapan şekild tekrarlanması.

anahtar kelimeniz en fazla 3-4 geçirip kelime için site linkinizi verebilirsiniz ve etiket kesinlikle 3 tane olsun en az

can666 tarafından 05/Ağu/14 22:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

haklısın ben anlamıyorum bu işlerden sitende var olan hatalardan böyle giderse sitenin çeviriye düşeceğinden indexlerinin silineceğinden sonra sandbox yiyeceğinden hiç anlamam kolay gele o zaman sana

Anlamıyorsun yazmıyor hocam orada bak iyi oku istersen , anlamsız trıp yapmana gerek yok , konuyu zaten bilgi almak icin actık ...

Sadece yazmısım oraya : Nerden biliyorsun? (copy ve rw içerik) ... 

İçerikler özgun , nerden kontrol edıyorsun da özgun degıl dıyorsun? Copy paste dıyorsun soyle de bılelım ozaman ...

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

trip atmıyorum daha 1 kaç hafta önce içerik özgünlüğünü nerden kontrol ederiz diye sen konu açtın ben değil cevap veren de bendim demek ki anlıyorum az biraz bu işlerden hade sana kolay gele

ZzZzZzZ...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can666
    can666's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    can666 bunu yazdı

bilmediğimden soruyorum blogspotta adsense çok kolay kabul ediliyo acaba ordan başvuru yapsa sonra bu sitede kullansa olmaz mı?

blogspotta başladı ilk olarak 6 ay kalıcılık cünkü blogspot index hızı heryere kafa tutar adam kendi sisteminden basladı bu 6 ay bekleme olayına

Toplam Hit: 2761 Toplam Mesaj: 38