Adsenseden Para Kazanmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Öğrenciyim malum para lazım bilgisayar konusuda en çok bilgi birikimim olan konu o yüzden bende aileye cok fazla yük olmamak için boş vaktimi adsenseden para kazanarak değerlendirmek istiyorum.Ukraynada üniversite okuyorum.Ama suan hazırlık sınıfındayım ve Rusça öğreniyorum.

Avantajlarım

- Özgün olarak yazı yazabilecek İngilizcem var.

- 10 mbps internet bağlantım var.

- Web tasarım deneyimim var.

- Siteyle ilgilenebileceğim günlük en az 1 saatim var.

Dezavantajlarım

- Intel core 2 duo,2 gb ram,256 mb ekran kartı bir laptop kullanıyorum ve Flash CS5,Dreamweaver CS5 gibi programları kasar diye düşünüyorum.

- Google adsense hesabım yok.

Evet ahali size elimdeki imkanları söyledim sizce ne yapabilirim.Fikirleri görelim : )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Dezavantaj değil hacı adsenseden para kazananlar genelde wordpress kullanıyor

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

wordpress yada blogger dan hesap aç adsense başvurusu yap öncelikle

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Programmer
    Programmer's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adsense ni ben hallederim kardeş birde wordpress kur hergün en az 5 makale yayımla sitenin seosuylada gerekirse ilgilenirim ben

Ayet var, ayet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

diğer çöp sitelerin aksine küçük bir alana yönel. Atıyorum inşaat malzemeleri ile ilgili bir blog kur(TR ve EN), çok az hit alırsın ama aldığın hitle orantılı kıl kelimeler olduğu için güzel kazanırsın. Sıradışı konu, küçük kitleye hitap et çünkü büyük kitle ve sıradışı konu/ihtiyaç kategorisinin her köşesi kapılmış zaten. Tutupta bu saatten sonra bir gezginler.net kuramazsın(ki kendisi deli gibi kazanır adsenseden). İngilizce için de turizm siteleri iyi kazandırıyo diyorlardı, elemanın biri r10 da ingilizce, hollandaca turizm sitesi kurmuş paraları götürüyorum diyordu. Alt başlıklara çalış hep.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Programmer bunu yazdı:
    -----------------------------

adsense ni ben hallederim kardeş birde wordpress kur hergün en az 5 makale yayımla sitenin seosuylada gerekirse ilgilenirim ben

-----------------------------

helal olsun be harbiden böyle adamlara ADAM denir yardımcı olmak için elinden geleni yapana canımız feda. Öğrenci adama yardımcı olmak bana göre cook büyük sevaptır baba :D yardım edebilcek bişeyim yok ama yukarı! diyelim :)

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

#1 olan avantajın için neler vermezdim :) Diğer maddelerin hepsi önemsiz. Niche & Micro niche site olayını araştır. Komple buna yönel.

Market samurai'den keyword bul, ya da bulup satan adamlardan satın al, Wp kur, adsense temaları var onlardan yükle. Özgün makale ekle.

Bu arada para kazanıcam höbelee diye yaklaşınca para kazanılmıyor genelde. Seo konusu falan da var çünkü, teferruatlı bi olay.

Buna alternatif olarak makale yazıp adsensecilere satarak daha kısa zamanda para kazanabilirsin. Kolay gelsin

Altan naptın oğlum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

otel sitesi yap bence :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Aynen bende aynı Durumdayım önerilere Açığım Finalleri bi atlatıyım iyice inceliyeceğim Biyerden baslarız birlikte

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

blogger den hesap alıp, sitelerde yazılanlar gibi adsense onaylatmak istedim blogspot'tan 2 kere aynı hesaptan, 2 başvurudada

Gelen cevap bu;

Merhaba xxxxxxxx,Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığını uzmanlarımız gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz.

Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe, programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına genişletebileceğimizi düşünüyoruz.

Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Prozac Fan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

günde ayrılan 1 saat ile düzenli olarak Adsense geliri elde etmen neredeyse imkansız :}

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 5763 Toplam Mesaj: 51