folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ADSL Fiyatlarının Düşmesini Ister Misiniz O Zaman Destek Verin

ADSL Fiyatlarının Düşmesini Ister Misiniz O Zaman Destek Verin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu türk telekomdan zaten anamız ağladı adamlar resmen bizimle oyun oynutolar çoğu yer 100 mbitle bağlanıo biz o kadar para verioz %1 i kadar karşılık alıyoruz...
    Lütfe sizlerde buraya destek verin elbirliğiyle yapalım şu işi

http://www.pcnet.com.tr/modules.php?name=adsl

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ben verdim. TELEKOM LANET OLSUN YA. ŞU ELEKTİRİK kablolarıyla internet olayı cebit 2006 da gösterilecekmiş. Umarım hızlıca yayılırda elektirik şirketiyle muhattap olur ve daha hızlı kotasız kullanırız şu neti. En azından elektrik şirketinde çalışanlar telekomdan daha bilgili!

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    aq bizim caran die bi hoca vardı elektirk kablosuyla internet dağıtımı bir devrim asrım projesi diolardı baq bulmuşlar bi halt olmadıı nese ben yarın ariim hocayıı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Ben daha çok ilgi göreceğini düşünmüştüm ama 11 kişi bakmı neyse herkes memnun galiba ADSL'den halbuki bu Turk telekom fiyatları indirmeyi bırakın elamin komuşusuyla ADSL almasına bile çare bulmak istiyorlar... Lütfen arkadaşlar bi el atın ve şu linki verkese dağıtın...

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    konunun burayla ne alakası var hoca ?
    başka yere taşı pls

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Nereye taşıyım kardeş Taşıyacak başka yer yokki??

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    biliyorum ki tahribat taki KİMSE ttnet i sevmiyor ve hepsi destek verecektir ..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    ad soyad telefon doğum tarihi falan isteniyor
    sakata gelmeyelim hoca
    kimseye vermem bu bilgileri

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    @DrKill: Elektrik kablolarından internet erişim hizmeti alamazsın, sadece evindeki elektrik hattını kullanarak bir ağ kurabilirsin. Sonuçta yine telekom verecek internet hizmetini..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    a4tech

@DrKill: Elektrik kablolarından internet erişim hizmeti alamazsın, sadece evindeki elektrik hattını kullanarak bir ağ kurabilirsin. Sonuçta yine telekom verecek internet hizmetini..
    [/alıntı]

Hayır baba cebitte yeni bir buluş bulunmuş. Dediğim gibi evindeki elektirik hattıyla nete bağlanabileceksin. Her binanın trafosuna bir alet takılıyormuş. sonra bunlar santrallere bağlanıyormuş cart curt. Hatta haberinide yayınlıyayım dur vardı.

Elektrik hattından internet için ilk adım
    CeBIT Eurasia 2006'da, ev ve iş yerlerinde ana dağıtım ünitesine bağlı mevcut tüm elektrik prizlerinden internet erişimi sağlayabilen Yaksuplug'u kullanıcıların beğenisine sunacak.
    Türkiye’de bir ilk olan elektrik hattından internet bağlantısı sağlayan YAKSUPLUG, BIT Eurasia 2006’da adından söz ettirecek.

5- 10 Eylül 2006 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan CeBIT Eurasia 2006 Bilişim Fuarı’ına katılacak olan Yaksu; yüksek performans ürünlerini bireysel ve kurumsal kullanıcıların beğenisine sunacak.

Türkiye’de geniş bant internet erişiminde bir ilk olan elektrik hattından internet bağlantısı sağlayan YAKSUPLUG/ APA- 2000-DB çözümlerinde; elektrik dağıtım panosuna veya alçak gerilim trafosuna monte edilen bir ana dağıtım ünitesi tüm ağı kontrol ediyor. 205 Mbps geniş bant hızına ulaşabilen YAKSUPLUG, ev ve iş yerlerinde ana dağıtım ünitesine bağlı mevcut tüm elektrik prizlerinden internet erişimi sağlıyor.

YAKSUPLUG’ta bulunan VLAN desteği sayesinde, aynı bina içerisinde kullanılan farklı ağ bağlantıları birbirinden ayrılabiliyor ve her çeşit kullanıcının kolayca bağlanabilmesi için Ethernet arayüzü bulunduruyor. YAKSUPLUG; VoIP özelliğiyle istenirse analog olarak istenirse IP telefonlara bağlı olarak kullanılabiliyor.

Yaksu; ADSL Modem alanında S400 VE SW550 Wireless Modem’in yanı sıra iki yeni ürünü olan SW600 ve SW800 MIMO ile kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kablosuz internet erişimi sağlamayı amaçlıyor.

Internet üzerinden sınırsız ve bedava görüşme imkanı sağlayan Skype yazılımın desteklediği YP200 Yaksu Phone ve YP600 Skype Santral ile yüksek ses kalitesinde VoIP görüşmeleri yapılabiliyor.

Fuarda tanıtılacak diğer bir VoIP ürünü olan Yaksu YX112 VoIP Adaptör ile sabit telefonunuzu telefona dönüştürüp VoIP görüşmeleri yapabiliyorsunuz.

Yaksu; YPS2200 Mobil Uydu Anteni içerisinde yer alan GPS Modul ve 60 derece/ saniye reaksiyon hızı sayesinde sahip olduğu geniş bir kapsama alanıyla; karayolu seyahatlerinde kesintisiz ve net bir şekilde uydudan televizyon izleme imkanı sağlıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    flood oluyor ama şu haberlerede bi göz at istersen

http://www.hurriyet.com.tr/teknonet/5014515.asp
    http://www.e-kolay.net/bilgisayar/haber.asp?MainID=456&PID=101&HaberID=413848
    http://72.14.207.104/search?q=cache:Ax55Q8Z-zLYJ:www.patronlardunyasi.com/%3Fsid%3D11%26pvid%3D46809+Yaksuplug&hl=tr&gl=tr&ct=clnk&cd=6
    http://www.teknobilim.net/index/index.php?option=com_content&task=view&id=131

Buyur oku anlarsın.

Toplam Hit: 2756 Toplam Mesaj: 23