folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ADSL Tarifelerinde Bu Hafta Değişiklik Olabilir

ADSL Tarifelerinde Bu Hafta Değişiklik Olabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Edit:

Forumda ve msnde doğrumu diye mesajlar alıyorum :) Resmi belge bunlar açıp okuyun aq Doğru tabiki.

TK'dan onay çıkmış.Hadi hayırlısı.Artık gözler Türk Telekom'a çevrildi.

http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/Duyurular.htm

(01.08.2007) Referans Toptan Satış ve Veri Akış Erişimi Tekliflerine İlişkin Kurul Kararı

http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/kamuoyu/24.07.07_2007_DK_10_412.pdf

Türk Telekom'un TK'ya götürdüğü referans teklifi için

Fiyatlar alttaki resmi belgede de yazmaktadır.

http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/kamuoyu/teklifler/TT_Alsat_Refer_Teklifi_01.08.07.pdf
    ---------------------------
    Türk Telekom'un tarifelerde değişiklik yapacağı daha önceden internette yayılmaya başlamıştı.Fakat söyletimi yoksa gerçekmi diye düşünürken tarifelerin Telekomünikasyon Kurumu'nda onay beklediğiyle ilgili haber aldık.Bu haber Türk Telekom yönetim kurulu başkanı Paul Doany tarafındanda birinci ağızdan onaylandı.Tarifeler 1 aya yakındır TK'da onay bekliyor.Hatta btdunyasi yazarı biraz erken davranarak ve 1 temmuz gibi tarih vererek linç girişimine uğramıştı :) Burdan görüyoruzki bu sefer asıl hedefimiz Türk Telekom değil TK olmalı :) Neyse öncelikle tarifeleri hatırlayım.Bu ay olmasada er yada geç eylüle geliyor diye tahmin ediyorum.

Not: TK'da onay bekleyen tarife ile Rekabet Kurulunun Superonline'ı haklı bularak durdurduğu Yaz Kampanyasını karıştırmayınız.

TK'da onay bekleyen tarife;

Haber biraz uzun önemli kısımları buraya yazayım.Devamını okumak isteyen arkadaşlar alttaki linkten ulaşabilirler.

TÜDER yani Tüketici Derneği bugün Kadir Has Üniversitesinde bir toplantı düzenledi. Rekabet Derneği, Sanayi Bakanlığı Tüketiciyi Koruma Müdürlüğü, Rekabet Kurumu, Telekomünikasyon Kurumu, Türk Telekom ve Superonline yetkililerinin katıldığı toplantının en önemli konusu, Rekabet Kurumu tarafından durdurulan "Yaz Fırtınası" kampanyası ve tüketicilerin durumuydu.

Paul Doany:

Biz tarifeyi değiştiriyoruz. Fiyatları düşürdük ama hala onaydan çıkmadı. Bu yeni tarifenin bu hafta içinde çıkabileceğini düşünüyoruz. 1 ağustos itibariyle uygulanabilir. Üstelik bu sefer yeni ve eski müşteri diye ayrım yok. Herkese uygulanıyor.

Haberin devamı ve kaynak: http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=18764

Türk Telekom'un en üst yetkilisince haber doğrulandı.Superonline'da aynı fiyatların onlara yansırsa pürüz çıkartmayacağını belirtti :) TK'dan onay çıkınca 256k limitsizler 1024k'ya yükseltilecek.Haber 1 aydır birçok yerde tartışıldı ve artık kanıtlanmış durumda.Doğrumu değilmi düşünmek yerine artık TK'yı bekliyoruz.Senelerdir kazık yemeye mahkum edilmiş mazlum Türk Telekom ADSL abonelerini sevindirmek için bu haberi vereyim dedim.Saygılar..

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

telekoma kafam girsin =)

Profile Tıkla Anlarsın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    totalvoltage
    totalvoltage's avatar
    Erkek
    sevinelim mi sevinmeyelim mi bilmiyorum.Yine bir şeilde; bir filim bir fırıldak oyuna getiriyorlar.:D Neyse bakalım hayırlısı artık.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hala 256 ile sürünüoz amk youtubeden video izleyemez oldun ve bu skindrik baglantıya 50ytl verdiim için utanıorum aq

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    umudum yok !

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

FireX seni seviyorum mucx :D

ama telekoma yine kafam girsin, ölümüne girsin. benimde pek umudum yok ama ordakı fıyatlar hep kusuratlı 1024 sınırlı 43 falan yazıyo :S

boktan bi durum 

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yıllarca Türk Telekom'un zulmünü çektikten sonra kimsenin inanası gelmiyor.Sizede hak veriyorum.Neyse sizimi kıracağız.Her zamanki gibi Telekoma kafamız girsin! :)

Edit:

e-toLqa bunu yazdı:
    -----------------------------
    FireX seni seviyorum mucx :D

ama telekoma yine kafam girsin, ölümüne girsin. benimde pek umudum yok ama ordakı fıyatlar hep kusuratlı 1024 sınırlı 43 falan yazıyo :S

boktan bi durum 

KDV ile birlikte 49 oluyor.Fakat 1024 49 ;)

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Benim gibisi yok bu ülkde ya 2 mbit kotasız falan acıyorum size :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

hayal etmek güzeldir :|

edit

AntiOksidan bunu yazdı:
    Benim gibisi yok bu ülkde ya 2 mbit kotasız falan acıyorum size :D
    benim de annem telekomda çalışıyor olsa benim de öyle taşaklı bağlantım olur. sus len geveze pileyboy :\

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    la ben kotalıyım ya şimdi.. kotasıza geçiş yapabiliyommmu ?? eğer öyleyse kotasıza geçerim aq

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    Telekom duy sesimi seni çok seviyorum.

www.karsinojen.tr.cx
Toplam Hit: 4480 Toplam Mesaj: 36