folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ADSL Tarifem Nedir?

ADSL Tarifem Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cih
    cih's avatar
    Erkek
    4440375 i aramadan TTNET ADSL tarifemin ne olduğunu nasıl öğrenebilirim. Sınırlıdan sınırsıza geçtim telefonlada o yüzden soruyorum. Emin olmam lazımda:D

Hak Geldi Batıl Zail Oldu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    ttneti ara sor... işleri ne...50 kerede arasan 50 kere cevap verecekler

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    ttneti ara sor... işleri ne...50 kerede arasan 50 kere cevap verecekler

tarifemin ne oldugunu ögrenebilir miyim de.. adsl hattın baglı oldugu noyu ister .. ordan bakar söler.

444 0 375

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cih
    cih's avatar
    Erkek
    Güvenemiyom telefondan. Daha önce başıma geldide. O yüzden internetten falan öğrenmenin yolu yokmu acaba diye sordum

Hak Geldi Batıl Zail Oldu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

daha önce TTnet internet üzerinden tarife bilgisi vermeyeceğini açıklamıştı. sadece 444 0 375 i hattın kendi sahibi arayarak öğrenebilir zaten aradığın merkez ttnet iletişim merkezi bunda güvenilmeyecek bir durum yok ki ne demek istediğini anlamadım en sağlıklı yol bu ha internet üzerinden sadece hızını öğrenirsin kotalı mı kotasız mı onu bilemezsin en sağlıklı yol ara sor kolay gelsin

bu arada ikide bir hep hat sahibinin kimlik bilgilerini soruyorlar ya ona çok sinir oluyorum :D her seferinde babamın kimliğini yanıma alıyorum arayacağım zaman :D 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

modemi açıp kapatınca geçiyorsun

ama limitlide aştığpın lmiit faturanda gelecek mesela 1 gb aştın 5 gb kullandın sonra limitisze çevirdin ay sonunda 45+10 lira gelecek

sabah zordum daha :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

evdekiler kızmasa bende sınırsıza dönecem de yapamıyorum :D 29 ytl ile 45 tl arasında yine de fark var çünkü yıl bazında büyük para ediyo maddi durumlar da ortada ama gücümüz buna yetiyo işe girince düşünecez artık işsiz güçsüz bu kadar yetiyo her ne kadarda 1 ay içinde 5 gb download yapsak da :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

evdekiler kızmasa bende sınırsıza dönecem de yapamıyorum :D 29 ytl ile 45 tl arasında yine de fark var çünkü yıl bazında büyük para ediyo maddi durumlar da ortada ama gücümüz buna yetiyo işe girince düşünecez artık işsiz güçsüz bu kadar yetiyo her ne kadarda 1 ay içinde 5 gb download yapsak da :D 

6 gb limitliye geçecem ben :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

hiç tavsiye etmem :D pek kullanılan bir tarife değil ayrıca ona vereceğin parayı sınırsıza dön daha iyi bari kota korkun olmaz en azından internetin özgürlüğünü yaşamış olursun 6 gb limitliyi göze alıyorsan sınırsızı da göze alırsın .:D ama ben şimdilik ikisini de göze alamıyorum ayrı tabi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

hiç tavsiye etmem :D pek kullanılan bir tarife değil ayrıca ona vereceğin parayı sınırsıza dön daha iyi bari kota korkun olmaz en azından internetin özgürlüğünü yaşamış olursun 6 gb limitliyi göze alıyorsan sınırsızı da göze alırsın .:D ama ben şimdilik ikisini de göze alamıyorum ayrı tabi

sınırsız kadar netin başında durmuyom

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

sınırsız kadar netin başında durmuyom

Ama her konuda seni görüyorum :D 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
Toplam Hit: 9172 Toplam Mesaj: 14