folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adult Site Kurulumu?

Adult Site Kurulumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Web sa yfası daha önce hiç yapmadım nereye nasıl ne miktar para verilir bilmiyorum.

bu tarz sitelerin kopyala yapıştır ile yürüyebileceğinden bilgim var yani yaparım diyorum.

şimdi bir alan adı almak site kurmak filan ne kadara maal olur ilk etapta?

ve vidyoalrı hızlı izlesin türk gençleri isteirm. içeriikte sınırlama olmasın istiyorum bunları 2 arkadaş yükleyicez artık.

siteye reklam filan alsak ne kadar para gelebilitesi var?

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

hoca bilgin yoksa hiç başlama.gelir elde edemezsin.

edit. veya başla ama ilk etapta para kazanmayı bekleme.işi çöz öncelikle.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dosyaları kendi sunucunda tutarsan batarsın

dosyaları diğer adult sitelerden çekersen başlıkları türkçe yazarsan kısa sürede iyi hit alırsın

site hiti yükseldiğinde satarsın

site adı ttnet tarafından yasaklanır , site batar

bir adult sitenin kodlarını inceliyip  .swf leri kendi script ine koycaksın !-_-!

bu böyle işler ticaretini yapanlar için 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bulman gereken script..

Yada yazman yada yazdırman gerekn script..

Host özellikleri..

Herşeyden önemlisi seo..

ttnetin yasaklamaması için çalışmak..

İçeriği zenginleştirmek..

Hergün güncel tutmak ve reklamını kasmak..

En son gelir elde etmek ( belki )

Baya baya bi araştırma yap hocam..

Çünkü ne kadar karlı görünsede hiç basit değil bu iş..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

domaini ve hostu yabancı bi firmadan al

domain 15 tl

hostgatordan baby paket aylık 10$ falan

sitende kullanıcagın script  tercihen webloader(lisanslıdır nulları pek temiz olmaz)

videoları çektirmek için bot yazdır buda ort 30 lira falan desek

fakat daha önce bu işleri yapmadıysan ilk aşamada para kazanmayı bekleme 

ayrıca adult sitelerde bence önemli olan black hat seo yöntemler  site engellendigi zaman hitlerde illaki düşüş yaşarsın buyüzden engellenmeden nekadar iyi yere gelirsen okadar iyi

whois bilgilerini gizlemeyi unutma

uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

ben yeni açtım bitane ingilizce istersen sana satayım 1000 lirada anlaşalım.

url :

http://bit.ly/ciYqid

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:
    -----------------------------

url :

1000 lira ? 

günlük tekili kaç sitenin 

gördügüm kadarıyla reklamda yok aylık getiri varmı denedin mi?

herhangi banı falan vs varmı

uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

r10 da 25 k siteyi 400 - 500 den veren adamlar var hoca sitenin hiti kaç ki bin tl istiyosun ?

DOM..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:

url :

1000 liramı ?

şu günlük hitinle kazancını bi söylesene sen :D:D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

Realist bunu yazdı:

url :

1000 lira ? 

günlük tekili kaç sitenin 

gördügüm kadarıyla reklamda yok aylık getiri varmı denedin mi?

herhangi banı falan vs varmı

şuan sitenin tekili 400 civarında,yakında patlama yapar,hit türkiye kaynaklı olmadığı içinde engellenme falan gibi bir sıkıntısıda yok.

1000 lirayı dalga geçmek için yazdım zaten be.

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı:

url :

Olurunu duzgun fiyatini pm at Adult domaini plan varsa satmak isterse pm atsin fiyati ile birlikte

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
Toplam Hit: 3626 Toplam Mesaj: 12