folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Afiş Başlığı İçin Fikirlerinizi Bekliyorum Yardım Lütfen..

Afiş Başlığı İçin Fikirlerinizi Bekliyorum Yardım Lütfen..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

selam mürid ve müride arkadaşlar.. afiş hazırlama ödevim var hala güzel birşeyler bulamadım birde size danışayım dedim.. konusu çevresel atıklar, küresel ısınma, parfümler kirli sular, radrasyon hepsiyle alakalı olabilir.

aklınıza gelen orjinal afiş başlıkları varsa yardımcı olursanız mesut ve bahtiyar olurum :)

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

Ezilmiş bir kola kutusunun altında 'Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak' yaz...:D

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

as

benden bu var bilmem beğenirmisin

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

teşekkür ederim sosyopat güzelmiş emeğine sağlık :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

kafamda tasarladığım afiş sağ ve sol diye ayırdığım iki bölgeden oluşuyor:

birinci bölgeye; her yerde artık madde çöp falan filan bulunan, havanın sisli, puslu ve karamsar bir hal aldığı bi resim yerleştir.

ikinci bölgeye; etrafın temiz ve çiçekler açtığı, gülücüklerin havada uçuştuğu güneşli bir günü görüntüleyen ve bir köşede üzerinde "Beni Gör" yazısı bulunan bir çöp kutusu yerleştir. Bu iki resim insanlığa heşeyi anlatacaktır.

Dip Not: ilkokul beşinci sınıflar içindir :)))

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

HaYLaZzz bunu yazdı:
    -----------------------------

birinci bölgeye; her yerde artık madde çöp falan filan bulunan, havanın sisli, puslu ve karamsar bir hal aldığı bi resim yerleştir.

ikinci bölgeye; etrafın temiz ve çiçekler açtığı, gülücüklerin havada uçuştuğu güneşli bir günü görüntüleyen ve bir köşede üzerinde "Beni Gör" yazısı bulunan bir çöp kutusu yerleştir. Bu iki resim insanlığa heşeyi anlatacaktır.

veresiye satan-peşin satan gibi olmuş ;:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

HaYLaZzz bunu yazdı:

veresiye satan-peşin satan gibi olmuş ;:)

evet ona biraz benzemiş olabilir ama o afişide ilk tasarladığımda kötüleyenler alay edenler olmuştu ama bak şimdi tüm müzik marketlerde, gazete bayilerinde ve bakkalarda boy boy asılı duruyor. :))))

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuzZz
    BuzZz's avatar
    Erkek

HaYLaZzz bunu yazdı:

üzerine iki resim arasındakı farkları bulunuz yazarsın :)

her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

1000000 lerce yıl önceki resimlere benzeyen güzel doğa resmi ama buruşturuluyor şeklinde olur altına yada başka bir yerine de atalarının aldığı igibi bırak yazarsın ....

I am Jack's inflamed sense of rejection
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

iki erimek üzere olan buzul çiz.. ama tek kişilik ikiside.. üzerlerine bi erkek bi kız.. kavuşamasınlar :|

sloganıda selvi boylum al yazmalım 2050 yaz..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

teşekkürler orjinal fikirleriniz için beyler .)

Toplam Hit: 2613 Toplam Mesaj: 12