folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder After Effect Sonuç Odaklı Eğitim Videoları(Eklenecek)

After Effect Sonuç Odaklı Eğitim Videoları(Eklenecek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

birincisi bi hareketli simgeyi ayırma ve başka yerde kullanma işini öğretsen. bi adamı nasıl ayırabiliyorsun videodan başka yerde kullanıyorsun. kullanılan perde yeşil olacak anladık ama en ucuz nasıl temin ederiz nerden temin ederiz. bu perde ve ışık olaylarınıda bahset mesela. önemli noktalar sanırsam

önemli noktaya değinmişsin kendi greenscreenim yok şuan ama nette videolar bulursam inceliklerini anlatırım.

Holycat hocam senn dediğinde mantıklı bende bu işe hazır templateleri editleyerek başlamıştım öyle daha kolay öğreniliyor :)

edit: bugun dersleri çekmeye baslıcaktım arkadasımın nişanı vardı unuttum yarın gece ilk videoları yayınlarım hocalar..

Hakkinen tarafından 15/Eyl/14 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

takipteyim

wAreX!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Takipteyiz mübarek

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

birincisi bi hareketli simgeyi ayırma ve başka yerde kullanma işini öğretsen. bi adamı nasıl ayırabiliyorsun videodan başka yerde kullanıyorsun. kullanılan perde yeşil olacak anladık ama en ucuz nasıl temin ederiz nerden temin ederiz. bu perde ve ışık olaylarınıda bahset mesela. önemli noktalar sanırsam

hocam parçacılar oluyo perde, kumaş felan satıyolar, ordan beyaz bi kumaş alıp yeşile boyayabilirsin. o şekilde kullanabilirsin. ancak tutacak 2 kişi lazım ya da bi yere sabitlemek gerek. ben de bi kaç kısa film çektim. illa ki çok profesyonel ekipmana ihtiyacın yok, elindeki imkanlarla da bişiler çıkartabiliyosun.

bu arada bende after effectte yapıyorum bişiler ama video çekecek ders verecek kadar vaktim olmuyo, sorular geldikçe yardımcı olmaya çalışırım :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

green box dediğin olay yeşil perdeyle bitmiyor. track pointlerini oturtmazsan o fon arkada mal gibi kalır. green box'ın olayı afterın biraz dışında kalır.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

green box dediğin olay yeşil perdeyle bitmiyor. track pointlerini oturtmazsan o fon arkada mal gibi kalır. green box'ın olayı afterın biraz dışında kalır.

Işık olmazsa hepsi boşt kalır en çok yapılan hata ışık kullanımı greenbox ta

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Takipte kalalım, işimize yarar. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Işık olmazsa hepsi boşt kalır en çok yapılan hata ışık kullanımı greenbox ta

e tabi ışığı bi zahmet ambiyansına göre ayarlayıversinler ben teknik kısmından biraz bahsetmiştim ama tabiki ışıksız hiçbir görüntü bazlı projeyi açığa çıkaramazsın.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Çizik

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

valla çok iyi olur hocam takipteyim

Frontend Dev.