folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Age Of 2 " De Fillere Karşı En İyi Savunma ?

Age Of 2 " De Fillere Karşı En İyi Savunma ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

yanlış hatırlamıyorsam teutonsun kale askerlerinin fillere karşı ekstra bonusu vardı..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

imam en karlı savunmadır. imamı sal fillerin üstüne üfürsün. filler senin tarafına gelir. sonra senin tarafına gelen filleri diğer fillere saldır biribirini yok etsinler.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

fillere ve binalara karsi en güzeli manciniklar..

atesli bi sekilde firlat gitsin :D ne var ne yok aninda indiriyorlar..

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pikeman ya da halberdier ... cok fazla gerekir ama fillerin fiyatıyla halberdier lerin fiyatını kıyaslayınca filler gg :))

tabi filler ülkene girdiyse başka :)

yardırmak bizim işimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Benim aklımda okçu diye kalmış ama  yanlış da hatırlıyor olabilirim... Herbaldier de olabilir...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

Halberdier hertürlü filleri indirir...

ayrıca ballistalarında efektif kullanılması gerekmektedir...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

ne oynardım şu oyunu 2-3 sene evvel zoneden 1v1 2v2 bunun üstüne strateji tanımam hala

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

spanish halberdiers hem ucuz hem etkilidir file karşı.

twitter.com/KezzapliMakarna
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

bugax bunu yazdı:
    -----------------------------

@crash

evet bilgisayar oyunları bölümünde felsefe yapıcaktım ama çok çöm olduğum için online oyunlarda olan hırsıma yenik düşerek senin gibi felsefi bir arkadaşın tepkisini aldım. ama yok yok hata  bende. bilgisayar oyunları bölümünde ne işi var böyle saçma bir konunun ? bir dahaki sefere siyasi ve felsefi sorularımı yazıp milletin hiç kimseye bir yararı olmayan çocuksu münazaralarını ve birbirlerine ettikleri hakaretlerini okur, senin gibi konuya cevap vermek yerine konuyu açanları eleştiren ve milleti tbt'den soğutanların kısaca tbt'yi bu hale getiren insanların abuk subuk mesajlarını okurum.

-----------------------------

açık konuşmak gerekirse, 10 yıl önce çıkmış bir oyun için oyun sitesi bile olmayan bir sitede yardım istemek bana saçma geldi.  merak etme, kimseyi birşeyden soğutma amacında değilim.

fakat "senin gibi" kısmında yanılıyorsun kimseyi herhangi birşeyden soğutmak veya durup dururken "lan bu şey sinirimi bozdu dur bi yazı yazayım da.." diyerek eleştirmek değil amacım. google'da "age of empires 2 multiplayer strategy guide" veya bunun gibi bir şekilde diye aratıp merak ettiklerine + daha bir çok şeye ulaşabilmek varken burda bu, saçma geldi bana...

ama bir konuda haklısın, sanırım bu şekilde bir tepki göstermemem gerekirdi, eğer tepkim sinir bozucu olduysa afedersin :)

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kardeş burası tarikat

mürit kardeşlerimizin sorunlarıyla ilgileniriz...

Ona bakarsan siyaset sitesi de değil ya da  başka bilmem ne de değil...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 5541 Toplam Mesaj: 31