folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Age Of Empires II: The Age Of Kings (Download)

Age Of Empires II: The Age Of Kings (Download)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek

Age of Empires II: The Age of Kings is the sequel to the award-winning, best-selling real-time strategy game Age of Empires. Age of Empires II spans a thousand years, from the fall of Rome through the Middle Ages in which players lead one of 13 civilizations into greatness. The game keeps the epic scope of Age of Empires' game play while evolving the combat and economic features.

DOWNLOAD LİNKİ: http://rapidshare.com/files/182015034/Age_Of_Empires_2.rar

***RAR ŞİFRESİ YOKTUR.. AÇIKLAMAYI TÜRKÇEYE ÇEVİREMEDİM SİZ ÇEVİRİRSİNİZ ARTIK :p

İNADINA TeXaS..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam bu hani üzerine the conquerors yüklenen mi oysa ben onu 3 part olarak gördüm linklerde bu

http://rapidshare.com/files/94770835/Age_of_Empires_xLazine.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/94776923/Age_of_Empires_xLazine.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/94782715/Age_of_Empires_xLazine.part3.rar

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek
    hocam bu full sürüm. ben üstüne conquerus yüklemedim ama yüklenebilir die biliyorum.

İNADINA TeXaS..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    benimki mi full srüm senin eklediğin mi=?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    vistada oyanınyormu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek
    ben benim eklediğimi oynuyorum full sürüm. eklediğim dosya sadece setupı oyüzden daha az yer kaplıo olabilir.. çünkü oyun normalde 2 cd lik bi oyun yane senin partlar normal ama ben sadece setupını ekledim direk kurulum daha ufak ve daha kolay ;)

İNADINA TeXaS..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    turkishiptar bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben benim eklediğimi oynuyorum full sürüm. eklediğim dosya sadece setupı oyüzden daha az yer kaplıo olabilir.. çünkü oyun normalde 2 cd lik bi oyun yane senin partlar normal ama ben sadece setupını ekledim direk kurulum daha ufak ve daha kolay ;)
    -----------------------------
    vistada oyannıyor?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek
    kanka ben xpde oynuorum ama linki yeni buldum vistada da oynarsın..

İNADINA TeXaS..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    linkin yenilikle ne alakası var?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek
    ne bilem artık çoğu kişi vista kullanmaya başladı uploadı eski sürüm yapmazlar heralde.

İNADINA TeXaS..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    konu hem yanlış yerde bide bunun cracki içindemi?

Toplam Hit: 2133 Toplam Mesaj: 16