folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ağırlık Yeleği Nerede Ucuza Bulabilirim

Ağırlık Yeleği Nerede Ucuza Bulabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

60-70 şınav çekemiyosan çok gereksiz çekebiliyosan hala gereksiz bence

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

herkese teşekkürler fakat kemer şeklindeki işimi görmez çünkü şinav çekerken felan ek ağırlık olsun diye kullanıcam. O yüzden gövdede sabit duran stabil uygun fiyatlı birşey arıyorumda 100 - 150 tl yazıyor :D

kemer şekli olanın dışında tam omuz ve sırt kısma gelen 3 gen şeklinde ağırlık var zıpkıncıların kullandığı şınavda kullanacağını düşünürsek mantıklı olanı bu beline bağlıyacağın kemer seni haşamat eder şınavda 

şınav çekerken kollarını geniş açıyla açman da aynı etkiyi yapar ağırlıkla ugraşmana gerek yok dedim şekil şınavla önceki cektinin hemen hemen yarısını çekersin anca kolay gele fazla zorlama kas yandımı ve yırtıldımı işbiter gelişme durur hammallıktan öte gitmez yaptın

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı

60-70 şınav çekemiyosan çok gereksiz çekebiliyosan hala gereksiz bence

high intensity diye birşey duydunmu yeğenim sen ?

Dostlar herşey pahalı amk yaşayasım yok lan şuraya bak herşey pahalı :D

Edit : Aklıma şöyle birşey geldi dandik birtane hırkam var onun sırt kısmına ağırlık plakası yerleştirebilecek şekilde birşey yapabilirim sanırım nasıl birşey yapsam acaba

Bandito tarafından 16/May/14 14:41 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Hacı decline push up yap kesmezse bir bacağını da havaya kaldır 5 seferde bir değiş.

Aynısının diamond şeklinide yapabilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Hacı decline push up yap kesmezse bir bacağını da havaya kaldır 5 seferde bir değiş.

Aynısının diamond şeklinide yapabilirsin

diamond yapıyorum zaten hocam her çeşit şinavı yapmaya çalışıyorum. Yakında hand stand push up olayına geçicem şuan için sadece dikilip duruyorum öyle. Daha hızlı ve fazla gelişim için ufaktan bir yelek olsa iyi olacaktı ama kendim yapıcam heralde bu gidişte onuda :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

hocam şınav için olmaz öyle bele bağlanmaz, fıtık yapar, ağırlık koyacaksan sırtına koyacaksın. afedersin başın götün ayrı oynamayacak düz kemik yok orda kayar fıtık olursun.

güldüm la dpqwomf

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    =) agirlik degilde, ben sinav cekerken omuzlarin ustune, enseye ge kurek kemiklerinin arasina gelecek sekilde agir pamuk yunlu montlardan havlulardan koyuyorum, zaten koymazsa
    ense filan tutuluyor, yel giriyor..8-)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Belinin a. koyarsin o sekilde haberin olsun hocam ilk antremanda pertin cikar. Once bel calisip beli guclendirmen lazim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Git balıkçıdan kurşun al.Onları dik ağırlık yap kafan göre.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

röntgencilerin kullandığı koruyucu yelekler var onlardan al kurşun yelektir ağırdır.

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=9zp2U67nIMPNgASas4DoDg#q=kur%C5%9Fun+yelek

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 2984 Toplam Mesaj: 22