folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ağustos Ayında Adil Kullanım Kotasına Ve Akk Sonrası Hıza Düzenleme Gelecek

Ağustos Ayında Adil Kullanım Kotasına Ve Akk Sonrası Hıza Düzenleme Gelecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

- Hızın 5 megabit olması bekleniyor.

Şahsi görüşüm yinede yetersiz. En az 8 megabit olmalı ki donma kasma olmadan bi şeyler yapılsın.

- Adil Kullanım Kotasının 100 ve 150 GB olması.

- En fazla 2-3 gün daha idare eder.

https://yadi.sk/i/5ATqnhYJoFSWs

10. Sayfa.

Ağustos ayına kadar düzenlemelerin bitirilmesi gerekiyor.

mkyb tarafından 03/Şub/16 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

5 olursa çok iyi torrentte 6,5 görürüz diye düşünüyorum bilmiyorum bence ttnete olan kinimi biraz söndürebilir bu durum (5megabit)

akmarky tarafından 03/Şub/16 21:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Martta tahüt bitiyor bakalım ne kadar sokacaklar . 

uygun bi tarife bilen varmı . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Sonunda sitmaya razi etme evresine gectiler bu sefer. Mk hala bir sinir koyuyorlar ayiptir gunahtir yav o kadar paraya gram hizmet yok.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Sonunda sitmaya razi etme evresine gectiler bu sefer. Mk hala bir sinir koyuyorlar ayiptir gunahtir yav o kadar paraya gram hizmet yok.

Altyapı mı var hocam ? TTnet artık yeni abone alamıyor port yok hizmet veremiyoruz diye. Arap şeyhleri anca parayı yiyip otursun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Superonlinedaydık. Aramız bozuldu, trip atıyoruz ama hiç de oralı değil ilgilenmiyor.

Ttnete geçmenin vakti mi ki bu ay bitiyor taahhüt

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Altyapı mı var hocam ? TTnet artık yeni abone alamıyor port yok hizmet veremiyoruz diye. Arap şeyhleri anca parayı yiyip otursun.

O kadar yazdim mk mobil chrome sekme degisince sayfayi yeniledi -_-

Ozetle hocam 70 80 net icin aliyor telefon hatti icin aliyor filan ama hizmet verme derdi yok. Yani yapilacak seyi yapmiyor ve altyapi yetersiz diyip akn ve limit ile esek muamelesi yapiyor.

Sahsi fikrim bu isi anca superonline fiber ile rahat cozerdi ama devlet sagolsun ttnet eli ile pompaya doyamiyor affedersin.

@byret

Hocam s.o. daha akn uygulamadi bana 1 senedir sende durum nedir ? Ttnet anlik dolunca iteliyor bence simdilik s.o iyi uydunet filan yoksa tabi.

Kreyzi tarafından 03/Şub/16 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Super online iyi güzelde upload'ın kotadan sayılması tam dangalıklık. Hem kota daha çabuk doluyor hemde torrent kullanamıyorsın. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Super online iyi güzelde upload'ın kotadan sayılması tam dangalıklık. Hem kota daha çabuk doluyor hemde torrent kullanamıyorsın. 

Hacim iste seytan kulagina kursun daha 1 kez akn uygulanmadi bana neden bilmiyorum belki genel boyledir ama hep 16mbit akiyor :F o yuzden her konuda so fanboylugu yapiyorum. sadece bu son zamanlarda 8 9a dustu sanirim yogun kar zamaninda oldu kucuk ilcedeyim diye gidince ayni ise helip kutuya baksinlar diye sikayet kaydi birakacam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hacim iste seytan kulagina kursun daha 1 kez akn uygulanmadi bana neden bilmiyorum belki genel boyledir ama hep 16mbit akiyor :F o yuzden her konuda so fanboylugu yapiyorum. sadece bu son zamanlarda 8 9a dustu sanirim yogun kar zamaninda oldu kucuk ilcedeyim diye gidince ayni ise helip kutuya baksinlar diye sikayet kaydi birakacam.

Ben sanırım ya daha geçmedim ya da uygulanmadı hiç bakmıyorum hızım hep aynı 600kb/sn en iyi yerden indirince. Anlaşmada 8mbit speedtestte 4-6mbit. 600kb de zaten hemen hemen o civarda bi mbit oluyor

Fakat sinir olduğum nokta şu:

Durduk yere neti kesiyorlar arayıp sövmedikçe herifler düzeltmiyor.

Fiber getirin parası neyse verelim dedim (caddede var kabloları kutusu falan duruyor bizim binaya hat gelecek) yok diyorlar. İmza toplayalım diyoruz ona da yok diyorlar (kimi süperonline kimi değil)

Servis için gelince de (hattı kontrole) türk telekom geliyor zaten ben ttnetten kaçtığımdan s.o geçmişim herifler bana ttnetin birebir aynı hizmetini vermiş oluyor. 

Son internet kesilince tansiyonlar düştü sinirler gerildi telefonda biz söverken karşı taraf hiç iplemeden yeniden başlattı 15 dkya internet geri geldi. Ulaşana kadar 3 saat geçti. Bu yüzden diyorum değiştirem

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam hiç çaktırma bence bende de ttnet te aynı olay vardı akn yoktu sonra birgün biraz yavaşlık oldu aradım normalde akn düşmemişti 50 gb yi geçtiğim halde o günden sonra düştü.

Toplam Hit: 1889 Toplam Mesaj: 18
adil kullanım kotası akn pabucumun adili