folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ahmedinejad Anıtkabir"İ İstemedi

Ahmedinejad Anıtkabir"İ İstemedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onur35 bunu yazdı:
    -----------------------------
    yascakucuk bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    humeyni denilen yobaz tohumuyla ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü bir tutan bütün zihniyetin ecdadını s*keyim.

humeyniyi seviyorum Atatürk'ü sevmiyorum varmı ?? :P

özenenler var a.q

hoca anlayamadım

Böyle diyip Atatürk'ün yerine Humeyniye, Türklük yerine Araplığa,  Türkiye için bir şeyler yapmak yerine İran'a özenenler var diyorum..

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Simdi bir ulke burokrati bir baska ulkeyi ziyaret ettiginde , ziyaret edilen ulkenin devlet protokol geleneklerine uymak zorundadir...Anitkabir ziyareti bizde bir gelenektir...Ahmedinejad dini olarak gunah oldugu icin ziyaret etmiyormus...bi kak siktir git o zaman...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sipidik bunu yazdı:
    Prometheus kafan guzelmi kardeş? ne alakası war_? bizim için atamız neyse onlar içinde hümeynimidir nedir her neyse o aynı anladın?

kafamın güzelliğinden değil humeyni bi milleti kurtarmadı. biri dinci biri laik diye demiyorum bunu. objektif açıdan bile fark çok.

Bizim Kurtuluş Savaşımızdan sonra özgürlük için svaşmaya başlayan ülkelerin haddi hesabı yok bakınız Afrika. Tüm dünyaya örnek olan bi antiemperyalist hareket. Humeynininki ne? onlar çok sevebilir ama humeyni Atatürk'ün kategorisinde bile değil.

Ayrıca bişey dicem yanlış anlama, kafam güzel evet, berbat günler geçiriyorum. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:

Thelordmax bunu yazdı:
    Çok mu anormal bi durum ? Bizimkilerinde İran'a gidip Humeyni'yi ziyaret etme mecburiyeti yok zaten. Gerek yok kimse kimsenin ziyaretine muhtaç değil. Görüşme ise gelip cumhurbaşkanıyla yapar gider...

Atatürk'le humeyniyi bir mi tutuyosun? humeyni Atatürk'ün yaptığının ne kadarını yapmış?

Thelordmax ın o mesajından Atarürkle , Humeyniyi bir tuttuğunu ima eder gibi soru soruyorsan  , verilen cevabıda anlamayacağın kesin.

Bak mesela onur35 de senin mesajından sonra gaza gelmiş sanki ortada Atatürkle , Humeyni bir diyen varmış gibi küfrediyor.

onun peşinden yaşçaküçük yazmış ,

yani bi konu bu kadr provake edilebilirdi.Bravo ...

İsterseniz meclis yasa çıkarsın , Anıtkabiri ziyaret etmeyen yabancı ülke başkanlarıyla muhatap olunmayacak , onlarla tüm ilişkiler kesilecek diye.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    Atamın manevi huzuruna bile çıkamıyolar!
    yerse çıksınlar... ondan bile korkuyolardır.. Mustafa Kemal bu; ulu önderimiz..

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Simdi bir ulke burokrati bir baska ulkeyi ziyaret ettiginde , ziyaret edilen ulkenin devlet protokol geleneklerine uymak zorundadir...Anitkabir ziyareti bizde bir gelenektir...Ahmedinejad dini olarak gunah oldugu icin ziyaret etmiyormus...bi kak siktir git o zaman...
    başka bir sebebi vardır.

her gittiğin ülkede böyle yaparsan islam sadece geriler,islam açısından menfaatli bir işe hiç bir zaman hayır demez diyemez.

bu şahıs değilmiydi bilmem ne anıtını ziyaret etti diye aşağıladığınız?

demekki sorun anıt ta yada anıtkabirde değil.

adam belki istanbulu görmek istiyordu olamazmı .

çünkü gidip bir Atatürk heykeline çiçek çelenk bırakmayacaktıki gidip bir fatihada okuyabilirdi bunun islam açısından hiç bir sakıncası yok.

başka bir sebebi vardır bence.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

amerikadan gelenler gidiyo da noluyo laann Allaahh aşkına biri bana açıklasın :)

ab'den gelenler gidiyo da noluyo sikmiyolar mı yine Türkiye'yi :|

ahmedinjad da ben anıtkabire gitmeyecem diyosa alma abi ülkeye :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bende onların kurtarıcısı varsa onun mezarını görmek istemem belki normal bence :|

Gelmiyecekse kendi mallığı yani :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Erkan07 nereyi ziyaret etti diye asagiladik haci , sen kasinmaya basladin son gunlerde , niyet okuma hoca , baskalarinin dusuncelerini kendi dusuncelerini yansitarak aktarma...ortada yazilan birsey varsa getir tartisalim ama ortaya laf atma.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bir resim bin kelimedir.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 5315 Toplam Mesaj: 38