Ahmet Kaya Albümleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    liberty has****

eywallah hojam ellerine saglik..

Parlayan bizi paylar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    libery için yazılmıştır

Lan ahmak herif,adamı sinirlendirme,ölmüş bir adama pezevenk deme,sen nesin lan böyle birşeyi söylüyorsun.Hem o olayların suçlusu ahmet kayaymış gibi gösterme,adam öldüğü halde hala şarklıları bir numara.Var mı onun gibi bir sanatçı.Madem beğenmiyorsun kapa çeneni ve yorum yapma.Ben veya o dinler veya dinlemez,seni veya başkasını ilgilendirmezzz.Zaten yaşarken adamı rahat bırakmadınız bari ölüyken rahat bırakın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    yaşarken kim onu rahat bırakmamış ertan hoja

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liberty
    liberty's avatar
    Erkek
    ertan sen galiba şehitlerimizin pkk terör örgütü tarafından öldürüldüğünü bilmiyosun???
    ,-,-,-

şüheda gövdesi bir baksana dağlaar taşlaar...O rukü olmasa dünyada eğilmez bu başlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ya siz uzayda yaşıyorsunuz ya da ahmet kaya diye başka birini diyorsun sen. Laa hatırlasana bir yerde şarkı söylüyordu adama çatal falan atıldı,ebru gündeşle o o.ç. sertar ortaç piçi. Adamın dediği laf,ben kürdüm ve kürtçe şarkı söyleyip klip çekeceğim.Ne yani bu adam onları hak ettimi,daha önce o adam kaç kere göz altına alındı,ilk zamanlar baya işkencelere maruz kaldı. Adama vatan hainili kelimesi yapıştırıldı, lan siz hiç tarkana serdar ortaça vatan haini dediniz mi.Serdar ortaç yaş 40 falan adam asker kaçağı,tarkan askere gitmemek için tc vatandaşlığından çıkmayı kabul etti,ama paralı askerlik çıktı diye geri döndü.Bunlar hakkında tek bir laf söylemeyenler gelip de Ahmet Kayaya dil uzatamaz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    neyse liberty konuyu daha fazla uzatma kardeşim ahmet kaya şehitlerimizin katili olan pkk terör örgütünün bayrağı önünde şarkı sölemiştir.apoyu özledim diye şarkıda yazmıştır.
    ama zevkler ve renkler tartışılmaz ertan ve diğer arkadaşlar onu sevebilir saygı duyarız

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bak libery hoca pkk evt öldürmüştür,o farklı ben ahmet kayaya laf atılmasın dedim, Bu devlet adam olsaydı da o terörü önleyebilirdi.Devletin a.q. ki bilerek o kadar insanın öldürülmesine izin verdi. Zor iş mi 3000-5000 kişiyi dağdan toplamak,devlet neden yapmıyor,gücü mü yok,o kadar asker var,hala neden olmuyor.Bu işler hep devlet tarafından yapılıyor.O şerefsizler o baştaki köpek,amerikan itleri ülkemizin zarar görmesini istiyor.pkk 80 yılında kuruldu ve hala bu örgüt için bir çözüm yolu bulunamadı. 26 yıl ne yaptı bu devlet ne .Ahmet geldi mehmet gitti,mehmet gitt cemal geldi ne oldu,hükmetlerde bir boq yapmadı,askeriye de

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    liberty yazık sana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liberty
    liberty's avatar
    Erkek
    ertan sana benim tarkan ı sevdiğimi kim söyledi zaten o baş ibine.Adam kürtçe şarkı söyliicem dio sende bunu kabul ediyorsun kürtçe die bi dil var mı bunu kabul eden pkk ya terör örgütü olmadığınıda yalanlar

şüheda gövdesi bir baksana dağlaar taşlaar...O rukü olmasa dünyada eğilmez bu başlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    alın konuyu derin konulara taşıyın...biz burta militanlık yapmıoz adamada hasta değiliz arkadaşım şarkılarını dinliyoruz sadece bizide militan yapma artık.
Toplam Hit: 2642 Toplam Mesaj: 27