folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder AIDS Laboratuar Ortamında Üretildi!?

AIDS Laboratuar Ortamında Üretildi!?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Azgın İ.nelerin Dramatik Sonu..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

Afrika'da yaşayan insanlar zibilyon başka hastalıktan ve açlıktan kırılıyorlar zaten. AIDS'e ne gerek var ekstradan?

virüsü denemek için hocam :)

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:

Azgın İ.nelerin Dramatik Sonu..

maymunu ik gözüne kestireni bulup s*kmek lazım hoca.

işte evrime inansaydı insan atasına kötü gözle bakar mı la deyip eydisin dünyaya yayılmasına öncü olmazdı :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

e tabiki öyle

dünya nüfusunu acilen 1 milyarın altına indirebilirlerse dünya güllük gülüstanlık cennet bahçesi olup kalan insanları 500 sene yaşayan üstün mahluklar yapabilirler 

bunun önündeki en büyük engel afrikada asyada ortadoğu ve ücra köşelerde yaşayan insanla maymun arasında kalmış, ne yazıkki insandan sayılmakta olan  bazı ilkel kabilelerin kontrolsüz üremesi ve insanlığın kaynaklarına tecavüz etmesidir. saldırıp bunları yok edelim zaten haybeye yaşıyolar zaten desen ırkçı olursun , faşist olursun ama sen yaşayasın diye onlar ölmek zorunda bunu da biliyorsun ?  adı artık aids olcak kolera ebola olcak içsavaş olcak bir şekilde azalacaklar napalım ... 

domuz gribi , kuş gribi, sars vb hepsi silah olarak yapılmış katliam araçlarıdır durduk yere böyle birşeyin ortaya çıkması doğa koşullarında ihtimal dışıdır çünkü doğal ortamın bir parçası olan tüm canlı cansız olgulara o habitatta yaşayan diğer canlıların bir şekilde aşina olması gerekir ancak uzaydan meteor üzerinde gelen bakteri/virüs ya da lab. larda acımasızca üretilmiş silahlara karşı insan savunmasızdır. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 3413 Toplam Mesaj: 15