Aile Arabasi Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

ulan şu astra'lar su gibi içmese benzini çok kral araba. ara ara gaza gelip alıp tüp taktırıp binmeyi düşünüyorum. sonra günlük 40km yol yaptığım aklıma geliyor...

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Ceed Concept Plus Dizel otomatik kullanıyorum ama sw değil hb. Araç dizel olmasına rağmen şehir içinde sağlam yakıyor yani yaklaşık 9-10 litre. Şehir dışında ise 4 litreye kadar düşebiliyorsun.

Benim aldığım araca göre kıyas yapman için yazıyorum;

60.000 Tl ye aldım. (kasko değeri 69.000 tl)

2013 model, tramer kaydı 3800 TL, km 101.000.

Paket olarak bir üst pakete sahip (Cam tavan gibi farklar var.)

Sol taraf senin koyduğun ilandaki ile aynı yerler boyalı, bunların dışında bagaj kapağı değişmiş sağ tarafta boya yok.

Aracın satılması biraz yavaş ama satman gerekenden 2-3 ay öncesinden ilan koyup fiyatta uçmazsan rahat satabilirsin.

Servis konusunda servis ağı çok geniş değil ama İstanbul'daysan Kartal'da Özen Otomotiv var orada her türlü sıkıntını giderirsin.

Onun dışında sürüşü gayet güzel, motor güçlü bastığında gerçekten hissettiriyor, golflere göre içeriye daha fazla ses alıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, aklıma geldikçe eklerim.

Adımız miskindir bizim, Düşmanımız kindir bizim, Biz kimseye kin tutmayız, Kamu alem birdir bize. Biz dünyadan gider olduk, Kalanlara selam olsun, Bilmeyen ne bilsin bizi, Bilenlere selam olsun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek

Anlattıklarına göre Skoda yeti tavsiye ederim bende.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    tacir bunu yazdı

Anlattıklarına göre Skoda yeti tavsiye ederim bende.

Skoda yetiyi kullanan var mı cidden nasıl bir araç bugünlerde bende ona bakıyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

hocam wv tiguan alcaksın , jeep grand cheeroke , skoda nın sedanları işini görür . sağlam arabalar bunlar . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Teşekkürler arkadaşlar, 

Skoda Yetiler çok tipsiz duruyorlar. Aracı babam kullanacak ve modeli söylediğim gibi eledi.

Tiguanları araştırıyorum, 1.4 motor çok ufak gibi ama pek şikayet de yok gibi. İlk aracımız 1.4 motor lpgli bir araçtı, pek memnun değildik.

@qoqo teşekkürler bilgiler için. Bende bir iki incelemesini izledim  Ceed lerin, güzel araç gibi. Kendime alacak olsam hb tercih ederdim ama sw gerekiyor, piyasada çok fazla yok. Güzel bir araç gibi görünüyor, araştırıyorum. 

Grand cheerokeler güzel araçlar ama çok büyük, motoru da büyük. Yani tamam yakıtı çok önemli değil fazla km yapmadığımız için ama yine de abartı birşeye gerek yok. Büyük araç dememin tek nedeni anne babam kullanacağından sağlam bir araçta olmalarını istemem. Yoksa yıllardır sedan megane, honda civic falan kullandılar sıkıntısız bir şekilde. Ne hız yaparlar, ne aniden hızlanması önemli onlar için. Geniş bir bagaj hacmi, sağlam-dayanıklı-konforlu-güçlü bir araç yeterli onlar için. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Ford connect al =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

honda jazz az yakar çok gider aile arabası + safkan japon cvt sanzımanla hangi viteste gittigini bile anlamazssın 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Hocam honda jazz istedigim hicbir ozellige uymuyor. 

Suzuki grande vitara guzel bir arac gibi gorunuyor ama bagaji cok kucuk denilmis, aile araci degil diye de tekrar tekrar yazilmis. Arastiriyorum ama zor gibi.

Ford connect de olmuyor hocam, bir sure kullandi babam o tarz bir arac istemiyor, kango, doblo tarzi.

Toplam Hit: 4275 Toplam Mesaj: 41
paracıklar toyota araba tercihi passatmicekeyimyanlarina