folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Airpods Ya Da TWS Tip Kulaklıklar Hk.

Airpods Ya Da TWS Tip Kulaklıklar Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam,

Bu iphone kablolu kulaklıkları (earpods) çıktığından beri ergonomisini çok sevdiğim için tüm cihazlarımda ayrı ayrı bu kulaklıkları kullanıyorum. 

Kulak içi (kulak deliğinin içine baskı yapan) silikonlu kulaklıklardan nefret ediyorum. Bu yüzden TWS tiplerde de airpods ya da muadillerinden almak istiyorum. Kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar aşağıdaki konularda yardımcı olabilirse sevinirim.

-Airpods bir den fazla cihaza kolayca bağlanabiliyor mu ? Örneğin ben airpodsu gün içerisinde aktif olarak şirket tlfum (iphone), kendi tlfum (samsung s10), şirket bilgisayarı ve akşama da kendi bilgisayarımda kolayca kullanabilir miyim ? 

Airpods ile aynı tasarım ve ergonomiye sahip muadil kulaklıklar görüyorum ki sanırım bunlara çakma deniyor :) fiyatları 300-400 lirayı bulabiliyor. 
    Bu kulaklılardan önereceğiniz var mıdır ? 

Yardımlarınız için teşekkürler.

HC
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam selamlar,

Airpods için konuşabilirim,

neredeyse Türkiyede tanıtıldığı haftadan beri kullanıyoruz, çok rahat ve aşşırı büyük kolaylık ama maalesef sadece İos cihazları ile kullanabiliyorsun, Tabi Apple MacOS cihazlar da destekliyor ama o kadar.

Komutan tarafından 20/Şub/20 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Komutan bunu yazdı

hocam selamlar,

Airpods için konuşabilirim,

neredeyse Türkiyede tanıtıldığı haftadan beri kullanıyoruz, çok rahat ve aşşırı büyük kolaylık ama maalesef sadece İos cihazları ile kullanabiliyorsun, Tabi Apple MacOS cihazlar da destekliyor ama o kadar.

Selam Hocam,

Buna üzüldüm :( Bu bahsettiğim gibi tüm cihazlarımda olsa çok kullanışlı olacaktı. Eski bluetooht kulaklıklarda bile 1 den çok cihaz desteği hem de aynı anda vardı. neden yapmazlar ki böyle bir şey ? 

HC
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    By_HC bunu yazdı

Arkadaşlar selam,

...

Kulak içi (kulak deliğinin içine baskı yapan) silikonlu kulaklıklardan nefret ediyorum. Bu yüzden TWS tiplerde de airpods ya da muadillerinden almak istiyorum. Kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar aşağıdaki konularda yardımcı olabilirse sevinirim.

-Airpods bir den fazla cihaza kolayca bağlanabiliyor mu ?(aynı anda mı?)

...

Silikon'lu kulaklıkların Silikon ucunu, uygun şekilde kesiyorum ^^D`.  Kulak ağzına yakın olup oturanlar da, Kulak diline(? ^^`) rahatsızlık veriyor. 

Bluetooth'lu olup da Aynı anda farklı cihazlara bağlanabilen, yada yayın yapabilen bir ürün var mı? ben 1e1 diye biliyorum. @@,

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    By_HC bunu yazdı

Arkadaşlar selam,

...

-Airpods bir den fazla cihaza kolayca bağlanabiliyor mu ?(aynı anda mı?)

...

Silikon'lu kulaklıkların Silikon ucunu, uygun şekilde kesiyorum ^^D`.  Kulak ağzına yakın olup oturanlar da, Kulak diline(? ^^`) rahatsızlık veriyor. 

Bluetooth'lu olup da Aynı anda farklı cihazlara bağlanabilen, yada yayın yapabilen bir ürün var mı? ben 1e1 diye biliyorum. @@,

Hocam belki de 6-7 yıl önce vardı. Samsung un bu kulaklığı aynı anda 2 telefon desteği veriyordu :) https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-samsung-hm1500-cift-telefon-destekli-kulak-ici-fiyati,167723.html

HC
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Trendyol'dan bi tane kız arkadaşıma bi tane bana 50 lira'dan 2 tane itws 12 aldım.

Gayet memnunum, bozulursa 10 tane daha alırım. Komuşum airpodsa.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Merhaba 1 yıldır kullanıyorum ben de aynı senin gibi kulağı emcükleyen silikonlulardan nefret ediyorum :) 
    Motosikletle kasksız giderken dahi düşmeyen bi yapısı var airpodsun.. 

Bu arada iphone'a bağlı ofisteki bilgisayarıma bağlı (windows) evdeki xiaomi tvbox'a bağlı (android) 
    Tek sorunum evdeki cihaza otomatik bağlanmıyor her seferinde yeniden eşliyorum. Onun dışında iphone ve windows'da sorunsuz bağlı kalıyor.

Eğer sadece iphone ile eşlersen o zaman bağlantı hızı daha da mükemmel.. başka cihazla eşleyince iphone'u hemen görmeyebiliyor. Ayarlara girip bağlan demen gerekebiliyor. Fakat ben bunu dert etmiyorum. Ofiste kullanımı aşırı rahat böylece.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Trendyol'dan bi tane kız arkadaşıma bi tane bana 50 lira'dan 2 tane itws 12 aldım.

Gayet memnunum, bozulursa 10 tane daha alırım. Komuşum airpodsa.

Hocam kulak zarına 1.6 cm mesafede kullanıyorsunuz. 50 liralık çakmaya da güvenemem bi patlarsa fena olur valla

HC
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

Merhaba 1 yıldır kullanıyorum ben de aynı senin gibi kulağı emcükleyen silikonlulardan nefret ediyorum :) 
    Motosikletle kasksız giderken dahi düşmeyen bi yapısı var airpodsun.. 

Bu arada iphone'a bağlı ofisteki bilgisayarıma bağlı (windows) evdeki xiaomi tvbox'a bağlı (android) 
    Tek sorunum evdeki cihaza otomatik bağlanmıyor her seferinde yeniden eşliyorum. Onun dışında iphone ve windows'da sorunsuz bağlı kalıyor.

Eğer sadece iphone ile eşlersen o zaman bağlantı hızı daha da mükemmel.. başka cihazla eşleyince iphone'u hemen görmeyebiliyor. Ayarlara girip bağlan demen gerekebiliyor. Fakat ben bunu dert etmiyorum. Ofiste kullanımı aşırı rahat böylece.

Hocam tam olarak şöyle kullanmak istiyorum. iphone 7, galaxy s10 ve 2 adet pc. Bağlaması sadece bağlan demekle ibaretse basit olur aslında.

HC
Toplam Hit: 4110 Toplam Mesaj: 37
tws kulaklik airpods