Airsoft

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Biraz fantazi olacak ama JNG-90'ın airsoft modeli var mı? Ben baktım da pek karşıma çıkmadı. Bir tane JNG-90 isminde yapmışlar ama 2-3 modelin kırması bir şey olmuş. Aslında Airsoft sporu gelişmiş olsa MKE bunun airsoft modelini de çıkarabilir diye düşünüyorum :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Biraz fantazi olacak ama JNG-90'ın airsoft modeli var mı? Ben baktım da pek karşıma çıkmadı. Bir tane JNG-90 isminde yapmışlar ama 2-3 modelin kırması bir şey olmuş. Aslında Airsoft sporu gelişmiş olsa MKE bunun airsoft modelini de çıkarabilir diye düşünüyorum :)

Airsoft silah üreticileri, popüler silahları üretiyorlar, ileride muhtemelen üreteceklerdir :)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

"BLACKCODE" adı ile Airsoft Takımımızı kurduk :)

Hadi hayırlı olsun.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

İyi akşamlar. Bayadır başlamak istiyorum, İstanbul içi (tercih avrupa yakası) silah ve diğer ekipmanlar için önerebileceğin bir yer var mı? Bir de oyun grubu nasıl ve nerden bulabilirim? Aranıza katılabilir miyim?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı

İyi akşamlar. Bayadır başlamak istiyorum, İstanbul içi (tercih avrupa yakası) silah ve diğer ekipmanlar için önerebileceğin bir yer var mı? Bir de oyun grubu nasıl ve nerden bulabilirim? Aranıza katılabilir miyim?

Bizim ekipman aldığımız bir yer var, anadolu yakasında. Şu an bir kampanyalarıda var

Oyun grubu olarak biz varız :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Ekipman için adres verebilir misin? Hafta sonu bir bakayım. Başlangıç için ne tavsiye edersin? Sevdiğim şu iki silahı almak istiyorum ama iyi mi kötü mü neye dikkat edeyim bilmiyorum.

http://www.avfoni.com/urun/cybergun-five-seven-havali-silah

http://www.avfoni.com/urun/asg-armalite-m15-a4-carbine-airsoft-tufek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Pistol'de

http://www.airsoft.com.tr/airsoft-tabanca/we-glock-18c.html  bunu kullanıyorum gayet memnunum.

AEG olarak G&G tavsiye ederim. Senin linkini verdiğin 312Fps, bence çok düşük en az 400-420 olmalı.

http://www.airsoft.com.tr/airsoft-t%C3%BCfek/g-and-g-gr4-g26.html

http://www.airsoft.com.tr/airsoft-t%C3%BCfek/m4a1-commando-combo-tr16-r4.html

bu ikisine bak derim.  Fiyat olarak yüksek lakin oyun ici performans vs. vs. gayet tatmin edici.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

özel bir kıyafet olmalı vurulunca kıyafet kendini kilitlemeli yere düşürmeli bizi felan böyle olmuyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

özel bir kıyafet olmalı vurulunca kıyafet kendini kilitlemeli yere düşürmeli bizi felan böyle olmuyor

Zombilik yapmaz adam akıllı oynayan olursa sıkıntı yok :)

lakin bazen uzak mesafeden vurunca adam hissetmiyor vurulduğunu haliyle oynamaya devam ediyor, birde üzerinde vest varsa 40-50 mt'den vurulduğunda hissetmiyorsun bile. Vuran kişinin bunları düşünüp ona göre davranması gerekmekte.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Up :) 
    22 Kasım Kurtköy

MuTReFT tarafından 22/Kas/15 17:59 tarihinde düzenlenmiştir