folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Airties Air5341 Site Yasaklama

Airties Air5341 Site Yasaklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Air5341 modemim var url filtreleri kısmından 4-5 tane site yasaklıyorum hepsini yasaklıyor ama facebook'u yasaklamıyor. Modemi olan varsa deneyebilir mi. Youtube, sahibinden.com facebook falan engelleyin hepsini engelliyor ama facebook'a giriş yapabiliyoruz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

https:// koy öyle dene nasıl yasaklamıyormuş

EcHoLL tarafından 13/Eki/13 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

facebook diye engelleme yapınca içinde facebook kelimesi geçen tüm sayfaları engelliyor bende.sende nasıl olmuyor anlamadım ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https de koydum ne yaptıysam engellemiyor ibneler facebook'la anlaşma mı yapmış :) diğerlerinde sadece kelime yazdım facebook için facebook, facebook.com, www.facebook.com, https://facebook.com hepsini denedim yemiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman tek çare open dns hocam.Oraya kayıt ol ücretsiz dns al orada sansür olayı vardı.Hatta engelleyince facebook yerine senin tasarladığın özel sayfa açılıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Buraya ekran görüntüsünü eklerken dosya adına facebook yazdım onu göstermiyordu eklerken devre dışı bırakıp ekledim. Siteyi engellemiyor benim eklediğim fotoğrafı engelliyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

airties destek hattını ara sizin sattığınız modemin.... filtre sistemi sorunlu de :D destek alırsan yardımcı olurlar en azından bu sorunu yeni firmwire ile çözerler belki.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

hacu firewall açık olacak

sonra url filtreyi aktif edecen

sonra url filtreden etkilenecek bilgisayarların ip aralığını belirticen (öyle seçenek varsa sende)

sonra engelleyeceğin sitelerin isimlerini yazacan ve kaydet dicen.

airtes 5343 modem için denedim çalıştı.

facebook yazınca engelliyo direk

nolanded tarafından 13/Eki/13 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı

sonra url filtreden etkilenecek bilgisayarların ip aralığını belirticen (öyle seçenek varsa sende)

Ekran görüntüsü koydum zaten dediklerin aktif olmasa oraya o kelimeleri giremem. Herşeyi doğru yaptım öyle yapmasam youtube da engellenmez. Hepsi aynı yerde yazıyor sadece facebook engellenmiyor. Facebook.com engellenmiyor ama mesela nowarez.net/facebook.jpg fotoğrafı atıyorum onu engelliyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    nolanded bunu yazdı

Ekran görüntüsü koydum zaten dediklerin aktif olmasa oraya o kelimeleri giremem. Herşeyi doğru yaptım öyle yapmasam youtube da engellenmez. Hepsi aynı yerde yazıyor sadece facebook engellenmiyor. Facebook.com engellenmiyor ama mesela nowarez.net/facebook.jpg fotoğrafı atıyorum onu engelliyor.

cihazın firmware update i varsa sitesinde yapıp denesen belki çözülür sorun

FCN tarafından 15/Eki/13 14:20 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5979 Toplam Mesaj: 13