folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Akbank Atm Sine Ulaşan İlk Kişiye 1000 Tl Hediye

Akbank Atm Sine Ulaşan İlk Kişiye 1000 Tl Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

an itibari ile ikinci yarışmada bitti. dediğim gibi cumhuriyet meydanında başladı atatürk heykelinin dibinde. ve yaklaşık 500 mt ilerdeki akbank bankamatikte son buldu. ah vaktim olsa ikinciyi kesin almıştım da yarışmanın belli bi zamanı olmadığından kaçırdık :)

-----------------------------
    20 Mart Cumartesi - İstanbul

2. 12.00 Beşiktaş
  3. 16.00 Nişantaşı

21 Mart Pazar - İstanbul

4. 12.00 - 15.00 Bağdat Caddesi
  5. 16.00 - 19.00 Kadıköy

25 Mart Perşembe - İzmir

6. 12.00 - 15.00 Konak
  7. 16.00 - 19.00 Kordon

27 Mart Cumartesi - Ankara

8. 12.00 - 15.00 Kızılay
  9. 16.00 - 19.00 Çankaya

28 Mart Pazar - İstanbul

10. 12.00 - 15.00 Ortaköy
  11. 16.00 - 19.00 Taksim

(*) Yarışma Takvimi güncelenebilir, takvimde ve lokasyonlarda değişiklikler olabilir, güncel takvim her gün siteden takip edilmelidir.

diyor hocam :)

12. Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

amk bu ne lan ben istanbulda oturuyom sms geliyo izmirde bilmemne şubesine ulaş kapıda bekleyen adamdan üçün birini al kırmızı noktaya koş.. :D

CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

ah ah, 2 mesajda geldi izmir için, ama anca muğlaya doğru esen havadan aldık :(

Twitter: @CanKirca
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

matrax ben o çizelgeyi görseydim inanki ilki olmasada ikincisini kesin alırdım ah saatleri bilseydiiiim :D

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bende kaydoldumda şöle bi yazı gördüm

20 - 30 Mart tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de belirlenecek Akbank ATM’lerine koşanlar kazanıyor.

ne yani şimdi adana yada bi başka şehir için geçerli değil mi ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

ankaralılar ne yaptınız?

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

bugün 2 mesaj qeldi 1.kızılayda 2.tunalı da . 1.mesaj geldiginde kızılaydaydım ama uğramadım bile ve görev 12 dakikaya tamamlandı tahminen bankadan biri akrabasına kazandırdı.

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  • Toplam Hit: 5372 Toplam Mesaj: 38