folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akil Adamlara Adam Fena Laf Sallıyor

Akil Adamlara Adam Fena Laf Sallıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kapak_video_adam_konuşmuş_akiller_susmuş_.flv

download video: Yakındır İNŞALLAH indiricez(:::

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    drexler bunu yazdı

Siyasi Tartışma boyutune konu gelmezse memnun olurum. yalnızca adamın dediklerinin bir miktarında hakllılık payı olabileceğini düşündüğümden farklı fikirleri görme açısından paylaşımda bulunuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=YhqsCCBwv6U&feature=youtu.be

Sayğı ile alkışlıyorum arkadaşlar

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

u bilmem kaç senin hiç konuşmaya hakkın yok kievde kalkmış sallıyorsun bravo.

sokoban sen mağdur edebiyatından bahsediyoran zaten daha tartışmaya gerek yok.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

Bilmeden sallamak çok kötü birşey ya şu ülkede hangi kadın oğlunu gülerek askere yolladı ? Hiç bir kadın oğlunu askere kendi isteğiyle yollamaz gitmek zorunda olduğu için gönderiyordur bırakın bu safsataları. Kimsenin de dağa çocuğunu yolladığı yok batıda götünü rahata dayayıp ordan sallamak kolay tabi gidin bi de doğudaki şartlara bakın da öyle konuşun. Bir tunceliye bakın bi hakkariye bakın acaba ordakiler güle oynaya mı gönderiyorlar dağa yada kim gönderiyorki dağa hepsi kaçırılarak tehtitle gönderiyor. Ortada bir barış var ama savaşın sonucu savaş bitsin diye ortaya çıkacak olan bir barış değildir. Bu barış yenilmiş hakların, görmezden gelinen, yalnızlaştırılan halklarla olan barıştır.

Akil adamlar olayı iyi yapılmış birşeydir. Tepki verenlere bakın hep batıdakiler karadenizdekiler hiç doğuda tepki veren yok çünkü doğu haricinde kalan kısımların hiç sorunu olmadı devletle onlar hiç yalnız bırakılmadı başlarında bir pkk belasıyla yalnız bırakılmadılar. O yüzden bu işkembeden vatanperest şövenist militarist laflar kolay çıkıyor. Niye doğudan bir kişi de çıkmıyor siz yanlışsınız demiyor da hep batıdakiler konuşuyor ? Azıcık aklınızı başınıza toplayın türkiyede iyi şeyler oluyor bu provokasyonlara rağmen bu hazımsızlığa rağmen gerçekten iyi şeyler oluyor ve olmaya da devam edecek. 30 yıldır bitirilemedi pkk belası çünkü pkk dışardan çok içerdeydi devletin içerisindeydi. Silahla savaşla olmayacağı anlaşıldıktan sonra artık adımlar atıldı ve ben de Türk milletine menzub, Türk cumburiyeti vatandaşı olan bir kürt olarak da yapılan çalışmaları destekliyorum.

okursun umarım.

hangi medyayı takip ettiğini görebiliyorum.herneyse.
    pkk 2 kere Türkiye Cumhuriyeti tarafından askeri olarak bitirildi. Özal yapılacak bazı harekatları engelledi. Sınır dışı operasyon tam olarak gerçekleştirilemedi. Erdal Sarızeybek - İhaneti Gördüm. Buyur oku detaylı olarak bilgilenirsin. cep boyu 10 lira.
    Bebek Katili apo teslim edildiğinde pkk üst tabaka haricinde yoktu. binlerce pkk'lı öldürüldü. Fakat ne yazık ki sadece askeri olarak. Para kaynakları dondurulmadı. Üst tabaka tümüyle yakalanamadı vs.
    AKP Türkiye Cumhuriyetinin başına geçtiğinde şekit sayımız arttı. Her yıl daha fazla arttı ki pkk askeri olarak toplanmaya başladı. Tıpkı özal döneminde olduğu gibi.

Doğuda öğretmen öldüren pkk'dır. Kürt köylerini basan pkk'dır. Kürt, Türk demeden bebek öldürebilen pkk'dır. Güneydoğu anadolu Projesi ile -ki bu proje sayesinde doğu kalkanması amaçlanmıştır- ortaya çıkan pkk'dır. Doğuda iş yerlerini şantiyeleri basan pkk'dır. Sınırdan kaçakçılık yapan pkk'dır ki kaçakçılığı önleyen karakolları basmışlardır öncelikli olarak
    Bu devletin oraya yatırım yapamamasının sebebidir. ve biz 2 kere bu örgütü askeri olarak bitirdik ve yine birileri yüzünden yeniden toplanmasına göz yummak zorunda kaldık. Eğer ki halk bilinçli olsaydı olmazdı.
    Oradaki insanların o durumda olmasının sebebidir pkk. ve pkk ya yardım edenler. 

İyi olan gelişme nedir senin için arkadaşım? Silahlı katillerin geçici olarak ülkeyi terketmesi ve para kaynaklarını kendilerini daha fazla gelişmesini sağlamak mıdır? Bu ülkenin gelecekte daha fazla yara almasını sağlamak ve ölen Türk ve Kürt, asker, sivil, öğretmen ve diğerlerini hiçe saymak mıdır? Eğer öyleyse biz neden bu kadar kayıp verdik. Sadece insansal değil ekonomik olarakta.

Doğuda %7 oy alır bdp, pkk yı destekleyen de çıkar. ama bu gerçeği yansıtmaz. O doğu halkı devletten ayırtılmıştır. O doğu halkı zamanında aynı pkk tarafından öldürülmüş aynı pkk tarafından korkutulmuş utanmadan bak yatırım yok biz yanındayız ama propagandasına tutulmuştur o şantiyeleri bastığını hatırlatmadan. Ama o doğu halkının pkk taraflı insanı azdır. Eğer ki biz yanında olursak o korku propagandasını yok edersek ki edebiliriz o insanlar meydana da çıkarlar akilleri de kovarlar. Ama böyle bir olay karşısında başlarına ne geleceklerini gayet iyi biliyorlar.

O insanlar öldürüldü, çocukları kaçırıldı, korkutuldu arkadaşım. Bu yüzden işte.
    Buyur cevap ver.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

u bilmem kaç senin hiç konuşmaya hakkın yok kievde kalkmış sallıyorsun bravo.

sokoban sen mağdur edebiyatından bahsediyoran zaten daha tartışmaya gerek yok.

haha sanki burda doğup büyüdüm mk işine gelmeyince nasılda kıvırmasyon :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akd46
    akd46's avatar
    Erkek

helal olsun çok güzel ifade etmiş...

müdür ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Bilmeden sallamak çok kötü birşey ya şu ülkede hangi kadın oğlunu gülerek askere yolladı ? Hiç bir kadın oğlunu askere kendi isteğiyle yollamaz gitmek zorunda olduğu için gönderiyordur bırakın bu safsataları. Kimsenin de dağa çocuğunu yolladığı yok batıda götünü rahata dayayıp ordan sallamak kolay tabi gidin bi de doğudaki şartlara bakın da öyle konuşun. Bir tunceliye bakın bi hakkariye bakın acaba ordakiler güle oynaya mı gönderiyorlar dağa yada kim gönderiyorki dağa hepsi kaçırılarak tehtitle gönderiyor. Ortada bir barış var ama savaşın sonucu savaş bitsin diye ortaya çıkacak olan bir barış değildir. Bu barış yenilmiş hakların, görmezden gelinen, yalnızlaştırılan halklarla olan barıştır.

Akil adamlar olayı iyi yapılmış birşeydir. Tepki verenlere bakın hep batıdakiler karadenizdekiler hiç doğuda tepki veren yok çünkü doğu haricinde kalan kısımların hiç sorunu olmadı devletle onlar hiç yalnız bırakılmadı başlarında bir pkk belasıyla yalnız bırakılmadılar. O yüzden bu işkembeden vatanperest şövenist militarist laflar kolay çıkıyor. Niye doğudan bir kişi de çıkmıyor siz yanlışsınız demiyor da hep batıdakiler konuşuyor ? Azıcık aklınızı başınıza toplayın türkiyede iyi şeyler oluyor bu provokasyonlara rağmen bu hazımsızlığa rağmen gerçekten iyi şeyler oluyor ve olmaya da devam edecek. 30 yıldır bitirilemedi pkk belası çünkü pkk dışardan çok içerdeydi devletin içerisindeydi. Silahla savaşla olmayacağı anlaşıldıktan sonra artık adımlar atıldı ve ben de Türk milletine menzub, Türk cumburiyeti vatandaşı olan bir kürt olarak da yapılan çalışmaları destekliyorum.

okursun umarım.

hangi medyayı takip ettiğini görebiliyorum.herneyse.
    pkk 2 kere Türkiye Cumhuriyeti tarafından askeri olarak bitirildi. Özal yapılacak bazı harekatları engelledi. Sınır dışı operasyon tam olarak gerçekleştirilemedi. Erdal Sarızeybek - İhaneti Gördüm. Buyur oku detaylı olarak bilgilenirsin. cep boyu 10 lira.
    Bebek Katili apo teslim edildiğinde pkk üst tabaka haricinde yoktu. binlerce pkk'lı öldürüldü. Fakat ne yazık ki sadece askeri olarak. Para kaynakları dondurulmadı. Üst tabaka tümüyle yakalanamadı vs.
    AKP Türkiye Cumhuriyetinin başına geçtiğinde şekit sayımız arttı. Her yıl daha fazla arttı ki pkk askeri olarak toplanmaya başladı. Tıpkı özal döneminde olduğu gibi.

Doğuda öğretmen öldüren pkk'dır. Kürt köylerini basan pkk'dır. Kürt, Türk demeden bebek öldürebilen pkk'dır. Güneydoğu anadolu Projesi ile -ki bu proje sayesinde doğu kalkanması amaçlanmıştır- ortaya çıkan pkk'dır. Doğuda iş yerlerini şantiyeleri basan pkk'dır. Sınırdan kaçakçılık yapan pkk'dır ki kaçakçılığı önleyen karakolları basmışlardır öncelikli olarak
    Bu devletin oraya yatırım yapamamasının sebebidir. ve biz 2 kere bu örgütü askeri olarak bitirdik ve yine birileri yüzünden yeniden toplanmasına göz yummak zorunda kaldık. Eğer ki halk bilinçli olsaydı olmazdı.
    Oradaki insanların o durumda olmasının sebebidir pkk. ve pkk ya yardım edenler. 

İyi olan gelişme nedir senin için arkadaşım? Silahlı katillerin geçici olarak ülkeyi terketmesi ve para kaynaklarını kendilerini daha fazla gelişmesini sağlamak mıdır? Bu ülkenin gelecekte daha fazla yara almasını sağlamak ve ölen Türk ve Kürt, asker, sivil, öğretmen ve diğerlerini hiçe saymak mıdır? Eğer öyleyse biz neden bu kadar kayıp verdik. Sadece insansal değil ekonomik olarakta.

Doğuda %7 oy alır bdp, pkk yı destekleyen de çıkar. ama bu gerçeği yansıtmaz. O doğu halkı devletten ayırtılmıştır. O doğu halkı zamanında aynı pkk tarafından öldürülmüş aynı pkk tarafından korkutulmuş utanmadan bak yatırım yok biz yanındayız ama propagandasına tutulmuştur o şantiyeleri bastığını hatırlatmadan. Ama o doğu halkının pkk taraflı insanı azdır. Eğer ki biz yanında olursak o korku propagandasını yok edersek ki edebiliriz o insanlar meydana da çıkarlar akilleri de kovarlar. Ama böyle bir olay karşısında başlarına ne geleceklerini gayet iyi biliyorlar.

O insanlar öldürüldü, çocukları kaçırıldı, korkutuldu arkadaşım. Bu yüzden işte.
    Buyur cevap ver.

Bunun nesine cevap verebilirim ki ? Benim söylediklerimden farkın nedir tam olarak (ilk paragrafın hariç) ? Ha en başta evet bi kere medya olayını nasıl anlamadım fakat sen erdal sarızeybek okuyarak bunları bahsediyorsun bi kere yanlışsın. Özal gibi bir adam pkkyı bitirecekken öldürüldü bunu yapan da devletin (derin yada sığ herneyse) ta kendisiydi. PKKyi ortaya çıkaran dış devletere servis edip sonra kendi başına bela eden de devletin kendisidir. Devlet batıya verdiği önemi doğuya da verseydi bugün ne pkk olurdu ortada ne böyle doğu batı farkı olurdu.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

özal mı pkk yı bitirecekmiş :) yav bırakın gidin bu işleri kardeş... 1. körfez savaşında eli silahlı ırak kürt nüfusunu türkiyeye yığan bu rahmetli pezevenk değil miydi... hadi onu siktir ettim, silahlı müdadeleyle dümdüz ettiğin yabancı finanslı bir örgütü uyum yasalarıyla güçlendirip sonra başedemiyoruz zaten biz yanlış yapmışız diyerek masaya oturtan kaç devlet vardır... bizim millet bir gariptir, federasyon olsun derler abd nin sonradan tek parça bir devlete dönüştüğünü bilmez. İslam adı altında ne iş çevirirsen yedirir yalattırır yutturursun sadece adı islam olsun... Akil dediğiniz grup benim gözümde kart pezevenk ve orospuların oluşturduğu kendi ne bok yediğinden haberi olmayan bir oluşumdur. Bu götoşlara baktıkça midem bulanıyor, kim seçti ulan sizi, kimsiniz siz! Ülke 2-3-4 e bölünür batıdakinin çok da sikinde olmaz, ama bu kürt dediğiniz kimliğin yaşayacağı yer yine türkün yanıdır, bir hastalığın bir yaranın yaşayabilmesi için vücut gerekir, o vücut türk devletidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OldBoy
    OldBoy's avatar
    Erkek

her yerde göt oluyorlar halen geziyorlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Doğu haricinde kalan kısma devlet sahip çıktı doğuyu öteledi demen çok komik hocam.Bu memlekette devletin kazığını doğusundakide yedi batısındaki de ama batısındaki eline silah alıp bu devletin askerine , polisine kurşun sıkmadı.Amerikanın götüne sığınıp yollara bomba yerleştirmedi.Karadenizde de doğudan daha geri kalmış bölgeler var trakya'da bile var.Bu insanlar da ellerine birer kalaşnikof alıp dağa mı çıksaydı ? Onlar çıksaydı onlara demediğinizi bırakmazdınız ama iş doğudakiler olunca herkes yalakalık peşinde bırakın hocam bu ayakları.Kürtler bu devlete her zaman ayak bağı oldu geçmişte cumhuriyet kurulurken bir çok isyanda kürtlerin aşirtelerinin başı çektiğini görüyoruz bu insanların doğası böyle Atatürk zamanında gereken dersi verdi ama sonraki hükümetlerin gevşekliği olayı bu noktalara getirdi.Kimse kusura bakmasın eşkiyaya eyvallah çekilirse şuan içine düştüğümüz duruma düşülür.

Al işte bi tane daha. Hocam sen hiç yolları açılmadığından dolayı mahsur kalan gördün mü ankarada ? Aynı kar oraya da yağıyor istanbula da yağıyor ama her ne hikmetse doğudaki köylere 3 ay ulaşılamıyor. Yada sen hiç sırf pkk var diye köyleri boşaltılan bir antalya köyü gördün mü ? 3-5 çapulcu diye görülüp temizleneceğine destek veriyorsunuz diye boşaltılan köylerdeki insanlar onları çok sevdiğinden dolayı mı destek veriyordu sanıyorsunuz ? Bizim köye elektrik 90dan sonra geldi telefon 95den sonra geldi. Ortaokul dediğin şeyi ben köyden çıktan 3 sene sonra görebildim. Allahtan o zaman 3. sınıfa gidiyordum. Batıda götünü rahat kanepelerde ısıtıp "doğudakiler bizim ayak bağımız" demek kolay. Bir de orda yaşayıp da ordakilerin halini görseydin de o zaman konuşsaydın.

Bir çok isyanda kürtlerin aşiretlerinin başının çektiği doğrudur fakat aşiretin kürdü türkü olmazki ben de aşiret başı olsam bi milyon tane köyüm olsa kralı gelse isyan ederim çünkü benim sistemime çomak sokan herkes benim düşmanım olur atatürk bile. Bu ülkede asıl sorun ne biliyor musunuz. Asıl sorun doğuda yalnız bırakılan cahilleştirilen eğitimden mahrum bırakılan halkın yıkanan beyni ve bunları yapanlara fırsat veren devlet bu sorunu ortaya çıkarandır asıl olan. Şimdiyse uyanan artık başındaki bu beladan kurtulmak isteyen bir doğu var karşınızda bu hükümet olmasa da umarım bundan sonra daha da ilerleyecek yeni adımlarla bu sorunların hepsi çözülecek. Buna inanıyorum.

örneklerin çok saçma, gördün mü gördün mü diye belirttiğin şeyleri yapan insanları öldürdüler orada, sen görmedin birtek...elektrik döşeyen adamı, karı açan adamı, yol yapan adamı, koyun otlatan adamı, gördün mü sen!!! mezara soktular hepsini... gördün mü gördün mü gördünmü başka bişi yokk

böyle konuları her görüşümde Türkiyede yaşamama kararımın ne kadar iyi bir fikir olduğunu anlıyorum...

Veni, vidi, vici
Toplam Hit: 5313 Toplam Mesaj: 59