Akıllı Saat Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, xiaomi mi band kullanıcısıyım birkaç yıldır çok memnunum ama daha çok özelliğe sahip bir saat arayışına girdim.

iOS kullanıcısıyım.

Huawei gt4 hoşuma gitti. Gt3pro da güzel. Saatten konuşmak gibi ihtiyacım yok ama bildirimleri göreyim, hareketi, uykuyu vs. de gözlemleyebileyim istiyorum. 

Sizin tavsiyeniz ne olur bu kullanıcı profiline yönelik ?

aralarındaki önemli olan farkları da belirtirseniz sevinirim.

https://consumer.huawei.com/tr/wearables/watch-gt4/buy/ 

bunu almayı planlıyorum.

freebuds se2 kulaklık hediyesi vs. varmış

rapidhacker550 tarafından 15/Eki/23 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    askmilitani
    askmilitani's avatar
    Erkek

gt4 ultimate aldım yeni . normal g4 lerden farkı titanyum kaplama seramik çerçeve ve safir cam artısı bunlar.

g4 ultimate kalp atışı , kandaki oksijen miktarı, aktivite ölçen bişey, uyku takip,, pusula,bir sürü dalış gezi ve yürüyüş kayak bisiklet, kürek çekme gibi faliyetleri takip ediyor

öğrenmek istediğin başka bişey var mı, normal g4 7-8 arıs g4ultimate 22 bine aldım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

android + huawei gt3 elite kullanıyorum. Memnunum. Birde spor yaparsam çok gerekli bir kullanım yapmış olurum. Tatilde deniz sporu vs. hariç pek kullanmadım aktivite alanını. Birde yürüyüş kullanıyorum arada.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Amazfit GTR 3 kullaniyorum, 1.5 sene oldu sanirim. Konusma haric istedigin tum ozellikler var. Zepp diye cok tatli bi uygulamasi var. Ayrica saatin kendine ait bi uygulama marketi de var.  Hesap makinesi, hamilelik takibi vs abidik gubidik uygulamalar var orda.

Sarj da 2 haftaya yakin gidiyor always on display acmazsam. Acarsam da 6-7 gun.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    askmilitani bunu yazdı

gt4 ultimate aldım yeni . normal g4 lerden farkı titanyum kaplama seramik çerçeve ve safir cam artısı bunlar.

g4 ultimate kalp atışı , kandaki oksijen miktarı, aktivite ölçen bişey, uyku takip,, pusula,bir sürü dalış gezi ve yürüyüş kayak bisiklet, kürek çekme gibi faliyetleri takip ediyor

öğrenmek istediğin başka bişey var mı, normal g4 7-8 arıs g4ultimate 22 bine aldım

ultimate ve prolara baktım da bana gerekmiyor çok fazla. 

normal g4 almayı planlıyorum ama g3 se modeli ile de çok fazla bir fark olmadığından acaba dedim. g4 ile g3 arasındaki farkı hisseder miyim hissetmez miyim bilemedim.

benim için önemli olan bildirim olayı. 

mesela bildirim gelince titriyor mu ? alarm kurabiliyor muyuz sabah uyanmak için vs.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

hareketi, uykuyu vs. de gözlemleyebileyim istiyorum. 

o zaman apple watch 8 ,9 veya ultra

gerisi çöp

youtubeda The Quantified Scientist diye bi lavuk var medikal aletlerle karşılaştırıyor ordan incelemesine bak istediğin saatin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

gerisi çöp

youtubeda The Quantified Scientist diye bi lavuk var medikal aletlerle karşılaştırıyor ordan incelemesine bak istediğin saatin

niye ki ? iosta da çalışıyormuş hocam uyku hareket vs.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

gerisi çöp

çalışıyorda yarım yamalak

adam akıllı ölçüm istiyorsan paraya kıycan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    KAAMOS bunu yazdı

gerisi çöp

çalışıyorda yarım yamalak

adam akıllı ölçüm istiyorsan paraya kıycan

bildirimlerde sorun oluyor mu peki ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

huawie watch fit 2 aldım. xiaomi ile kullanıyorum.

uygulama marketi çok çok zayıf. navigasyon ile ilgili 2 uygulama var ancak paralı. diğerleri hesap makinesi bilmemne

saatten konuşma var.

kend gps'i var.

su geçirmiyor.

bildirim geldiğinde titriyor. mesaj yazamıyorsun ancak hazır cevaplardan seçebiliyorsun.

telefondan arama başlatıp kapatabiliyorsun

whatspp resimleri gözükMÜyor, whatsapp konuşması başlataMIyor. sadece metin yada emoji ile cevap verebiliyorsun.

google asistan kullanaMIyor.

içine müzik atabiliyorsun. denemedim ama bt ile kulaklığa bağlanır gibi duruyor.

ekranı dikdörtgen. daire şekli seviyordum, bu seferlik değişiklik olsun dedim.

diğer şeyler hepsinde aynı.

--

aldığın gibi kullanacaksan, uygulama yükliyim bilmemne derdin yoksa, bildirimleri göstersin, alarm çalsın, saatten konuşsun, yürümemi, koşmamı bisikleti takip etsin diyorsan iş görür.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157096830 

Burada adam huawei ile samsung farklarını yazmış. Çok araştırdım çok saçma şeyler gördüm. Sene olmuş 2023, adamlar 20 bin TL'den pahalı saat yapmış ama birine mesaj yazmayı geçtim gelen mesaja bile istediğiniz cevabı yazamıyorsunuz. 3-4 yıldır galaxy watch kullanıyordum watch 5 pro aldım bu sene. Samsung alacaksan şarjı uzun gitsin istiyorsan şu anda en uzun gideni watch 5 pro. Ne alacaksan ios ile neyi yapabiliyorsun neyi yapamıyorsun onu da araştır. Apple watch hariç tüm özellikleri kullanamazsın.

Toplam Hit: 2707 Toplam Mesaj: 30
akıllı saat tavsiyesi