Akıllı Saatte Huawei & Apple

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

İphone 11 de kullanılacak 

huawei Gt 2 mi Apple Watch 3 mü tercih edersiniz aralarındaki fiyat farkı 600 TL civarında Apple ekosisteminde Huawei de sorun yaşarmıyım 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bağlanacak telefon Apple ise applewatch dan şaşma 

android ise huawei android tarafındaki en iyi saatleri yapıyor.

apple ın farklı çok daha fazla fonksiyonel ve uyumlu uygulamaya sahip olması.

benim için ise akıllı saatler düşük batarya süreleri sebebiyle hantal kalıyor

xiaomi mi band 4 kullanıyorum normalde çok zor klasik saat bile takmayan adamım bunun bağımlısı oldum sekronu kapatınca 1 aya yakın şarjı gidiyor diğer türlü 2 hafta 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

apple saat derdim ama watch3 çok eski kalıyor cok hantal. watch2 var memnun değildim.. bende mi band 5 aldım bildirim ve nabiz vs yi takip etmek için kullanıyorum. xyz özel bi neden yok ise band5 de 10 gün giden şarj mevcut. saatler en fazla 1,5-2 gün gidiyor 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

resmen benim konum aynı sorulara ben de sahibim takipteyim

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

apple watch iphone ile mükemmel uyumlu. ama watch 4 bile eskimisken 3 ile ne kadar keyif alirsin bilmem.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Benim de hiç ihtiyaç olarak düşünmedim ama sürekli karşıma çıktı fırsatlı ürünlerde diye alasım geldi. Xiaomi mi band 5 270 liraydı. Sizce nasıl bu ürünler, ne gibi faydasını görüyorsunuz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

ip11 ile gt2 kullanıyorum

kesinlikle tavsiye etmiyorum.neredeyse tüm özellikleri kapalı ios için. 

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Çok para Watch 6 alayım desem 4 bin TL içim acıyor resmen :)

Miband bileklik tarzında diye hoşuma gitmiyor aslında onun yerine haylou Ls 05 olabilir aslında hem saat gibi hem uyun 250 civarı

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    XpertVision bunu yazdı

Benim de hiç ihtiyaç olarak düşünmedim ama sürekli karşıma çıktı fırsatlı ürünlerde diye alasım geldi. Xiaomi mi band 5 270 liraydı. Sizce nasıl bu ürünler, ne gibi faydasını görüyorsunuz?

en  güzel kismi telefon cocukların elinde iken gelen bildirimleri ve aramları görüyorun, yoksa cocuklar direk aramaları iptal eder.

onun dişinda telefon masa üzerinde iken sen direk kim ariyor bakiyorsun salla bu ibineyi diyip telefona uzanmıyorsun vs. 

yooksa hayatını kökten değiştirecek diye bekleme.

birde spor yaparken ki kabiz calori takibi güzel oluyoor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek

honor gt2 kullanıyorum yaklaşık 4 aydır. İphone ile kullanırken tek yaşadıgım sıkıntı kadran değiştirmek için android şart olması onun haricinde bağlantı vs gibi sıkıntılar olmuyor bütün özellikleri çalışıyor.yakında güncelleme ile kadran olayıda gelicektir diye düşünüyorum.

bana ne kattığına gelirsek. spor yapıyorum bunu takip etmesi,içindeki antrenmanları uygulamak ve onları kayıt altında tutması gayet düzenli bir antrenman hayatı oluşturdu bende. Uyku takibi konusunda çok iyi belli başlı önerilerde veriyor hatta gayet memnun bir şekilde kullanıyorum. arkadaşlarımda apple kullanan çok her akşam sarja takmaları gerekiyor büyük bir eksi bence ben sarja takıyorum sonraki sarj bütün özellikleri açık filan kurcalarsam 8-9 günü buluyor kısarım özellikleri dersen 14 güne kadar dayanır.

Im not sure..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Bu Samsung Galaxy Watch nasil kullananiniz var mi 1500TL ye düşmüş hepsiburada da

Şekli çok hoşuma gitti 

e2 tarafından 08/Kas/20 17:37 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1903 Toplam Mesaj: 15
akıllı