Akılsız Tuşlu Sağlam Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Beyler şöyle sağlam akılsız tuşlu telefon var mı ? SMS ve Arama özelliği olacak. Arama özelliğinde ses kalitesi iyi olacak. Bataryasıda uzun gitsin. Marka Model var mı ? 

Asker telefonu diye satılanların çoğu dandik kalitesiz şeyler. Kaliteli tuşlu telefon modelleri arıyorum. Türkiyede satışı olmasada olur. Aradığımız en önemli özellik kaliteli , sağlam , uzun pil ömrü , ses kalitesi , bi de sms atabilsin bu kadar.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Zor bulunuyor o tür telefonlar ama internette samsungun tuslu telefonuna denk geldim.

Askerdekilerde hel bu tur telefonlar kullaniyor 

https://m.n11.com/samsung-1205-klasik-tuslu-cep-telefonu-P294105105?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAxNnfBRDwARIsAJlH29Br5SAUDllJJ-9v85Z5mNsPFmZ0cyewZBd309_gg46amJJpfHtVSw4aAnumEALw_wcB

Tabi sen yine güvenilir bir yerden al şarj felan tutmuyor bi yerden sonra.. uzun dönem mi gideceksin?

Edit: Askerligini yapmis gelmissin konunu gördüm şimdi.

HeLLB0y tarafından 22/Kas/18 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

The End
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Yeni çıkan 3310

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung B310. Hafıza kartı takılıyor Mp3 çalar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yeni 3310 lar ilk geldiğinde 10 adet gelmişti fiyat 500 tl di sanırım . 1 haftada hepsini sattık.

baktım suan %14 indirim varmış gene aynı fiyat

https://www.akakce.com/arama/?q=3310

al geç başın ağrımasın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung B310. Hafıza kartı takılıyor Mp3 çalar. 

Askerde kullandım. Hala kullanıyorum. Benimkisinde şu tip sıkıntılar var ; 

SD kartı canı isteyince görüyor , istemeyince görmüyor. Yazılımsal bi sıkıntısı var.
    SMS atarken saçmalayabiliyor.Karşı tarafa yollamadığınız halde anormal karakterler gidiyo (korece , çince harfler falan herhalde bilemiyorum)
    Yazılımdan mı donanmdan mı kaynaklandığını bilmediğim bir sebepten dolayı ön hoparlörün sesi kısıldı. Aramalarda telefonu arka hoparlöre alıp kısık sesli kullanmaya başlamıştım.

Telefonda sıkıntısz çalışan şeyler ; radyo , sudoku , alarm. Batarya olarak askerde kullanmaya uygun.  Ne kadar orijinal ne kadar çakma bilmiyorum ama sıkıntılı. Fiyat performans iyi 70 liraya almıştım . 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

CAT'in B serisi telefonlarını kullananlar var mı ? Dayanıklı duruyor buna yakın bişeylerde olabilir. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sendeki Çin malı taklittir hocam. Çinliler menüsüne kadar kopyalamış. Orjinal faturalı olanları 300 liradan başlıyor. 

mkyb tarafından 22/Kas/18 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bu nokia 3310 da falan kamera var. Kameralı telefon sıkıntı oluyor diye okumuştum. Onun dışında aklımda nokia 105 var.

Burada black friday indirimleri ile birlikte amazonda 19 euro, saturn mağazasında 22 euroya satılıyor. Sizce almaya değer mi?

Hafıza kartı girişi yok, dual sim, fm radyo 3 tane de sikko oyun var içinde.

https://www.gsmarena.com/nokia_105_(2017)-8770.php

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Askerde kullanmak için Askercell hat zorunluluğu var. Ayrıca kamerasız olmasının yanı sıra cihazın internete çıkışıda olmayacak. Askercell muhabbetini pek önemsemiyorlar ama kamera olayına takık olduklarını duydum genelde. Gerçi gidilecek birliğe göre değişir. Doğuda komutanlar biz görmeyelim sizde kullanın modundalarmış.

Xiaomi'nin şöyle bir telefonu çıkacaktı ama ne oldu bilmiyorum : https://www.tahribat.com/forum/xiaomiden-tuslu-ve-kamerasiz-android-telefon-237241

Toplam Hit: 1969 Toplam Mesaj: 13
telefon tuşlu sağlam model telefon akılsız