folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP İcin Bu Kadari Yeter!!!

AKP İcin Bu Kadari Yeter!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    mal herif AKPnin merkez bakasına getirmek istediği adam körfez savaşında ABDDE yetiştiirlmek uzere alınan kürtleri abdye kaçırdı mal sen bunu bilion mu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    IMF yardım etti de ne oldu.
    yıllar önce 10 15 milyar dolarlık borç en yuksek seviyede.
    cari açıkın en çok arttığı donem hukumetin.
    istihdam hiç artmadı...
    çık çarşıya pazara bak esnafın haline...
    bu mu ekonomi.
    eskiden ihracat 10 artarken ithalalt 20 artıodu şimdi ihracat 5 artıor (azaldı) ve ithalat 30 artıor bu mu ekonomi.
    pancar üreticileri mahvedildi bu mu.
    yıllık geliri 3 milyar dolarlık olan telekom taksitlerle her yıl 2 milyar dolara satıldı.
    satın alanla kasadan verecek parayı bu muj ekonomi...
    dunyanın en buyuk demir çelik sanayilerinden biri olan erdemir satılıyor.
    ve türkiye dışa mahkum ediliyor...
    bu mu ekonomi.
    ekonomi kdvnin soyulmuş yumurtada yuzde 8 olması mı (unakıtanın oğlunun öle fbrikası var)

ekonomi bunlar mı acaba :)
    turizm gelirleri azaldı ekonomi bu mu.
    gelen ruslar azaldı bu sene
    neden= turizm bakanımızın muhterem insanın ruslar görgüsüzdür demesi..
    bak rusaya dünyanın en hızlı gelişen üllkeleri oluyorlar.
    bir kaç sene sonra abdnin aklar.gazprom ve birçok staratejik kurumu özelden alıp devletlştridi
    bir de bize bakalım özelleştirelim =)

eğer ekonomi anlayışın buysa ülke acınacak zavalıılarla dolmuş demelktir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bolivya da yapılan bir nevi devrimdir bu arada
    kaldı ki Türkiye de bir devrimle kurulmuştur nicksiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bugüne kadar gelen hükümetlerin hangisi bu ülke için birşey yaptı ha? Bence bu hükümet hiç olmazda reel birşeyler yaptı.

Örtülü örtüsüz ödeneksiz beceriksiz zikmediler mi?Susurluğu ayranı yobazı sokmadılar mı?Mafya el üstünde tutulan adam olmadımı senelerce?

Bu ülkede ordu var bi zkim yapamaz kimse ve kimse yıkamaz Ataturk'un oluşturduğu bu Cumhuriyet rejimini. Buna cesaret edenlerin hali için maziye bakınız.

Ne olursa olsun şu ana bu hükümetten daha iyi bir alternatif yok..Örümcek kafalı yada öküz gözlü.. Alternatifi yok.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    hani 4 sene sonra hersey süper olacaktı..4 sene önceki seçimler öncesi böyle söylenmiyormuydu
    .bunlar basa geçti hayattan bir beklentim kalmadı..Millet gırtlağa kadar borçta..Birbirini vuran vurana ..polisler bile kendini vuruyor artık borç yüzünden hani ne oldu ekonomi süper oldu değilmi millet ondan intihar ediyor..İş yok aramadığım yer kalmadı üniveriste bitirdik birde..yok böle olmucak..Sonumuz Hayırola.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yazıları tam okumadım ama şunu söyliyim bir devlet dairesine gidince hep karşımdaki adamlar ince bıyıklı ,kısa boylu,yuvarlak gözlüklü,suskun puskun akp adamları keşke o zaman heryer yalova belediyesinden oluşsa,benim şu an işsiz olmamın sebebi ak partidir,heryere kendi adamlarını doldurdular,biz işsiz kaldık.sonra daha KPSS den yüksek puan alanlar ücra köylere,düşük alan akp liler de şehir merkezlerine yerleşti gerçekler ortada...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    YA Sizin gözleeriniz kör yada ben bişe anlamıyorum (kesinlikle anlıyorum birisi ekonomi kitabı fln oku demiş ben ztn azda olsa analrım sen önce ekonomıstlerı dinle bak bakayım ne diyolar sanki bundan önmceki o. çocukları hiç adamını sokmadı memur dediğinsakin insan ahlaklı insan olmalı b7u a.moduklşarımın cocuklarının getirdikleri ne hepsi sömürücü ipne şimdi hangisini istersin sesiz sakinimi o.çocuğunumu? tabi bu sana kalmışi ama ben sesiz işini yapanı tercih ediyorum böle buralarda akp yi kötülemenin bi anlamı yok BİDE BİRİSİ KİM TAKAR YALOVA KAYMAKAMINI demiş bi araştırma yağpın dubailileri ilk istanbulka geitrenler kim YALOVA BELEDİYESİ nasıl ve neden o da ustalık admaları buraya (yalovaya) turistik bir merkez yapğmaları için getirdiler sonra araya başbakan ist. belediyesi fln girdi istanbula yapıcaklar yatırımı burdada turistik tesis yağpıcaklar sen bekle adamlara biriktiriyorlar. yaptıkları şeyleri o. çocukları gibi her yaptıkları şeyi 1-2 ay reklam yapmıolar ztn bundan dolayı kaybediyorlar. yatırımlarını bne bilim işte yaptıklarını açıklasınlarda görün. bide bundan önceki belediye galiba chpydi herif ne yapmış BİLİYORMUSUNUZ deprem senesi toplanan 1 tirilyonu ekmek parası diye göstermiş belediyeyi okdar zarara uğratmış şimdiki belediye sabahlara kadar uğraşıp kapadılar bu borcu anlatmak istrediklerim bitmez bunlar bir kaçı ne diyim allah size iki göz bir de beyin iki de kulak vermiş

YAzım bozuk olabilir kusura bakmayım hızlı yazmak zorundayım (aslında zorunda fln değildim sinirden yediremiyoryum)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    birader yazdığın yazıyı zar zor okudum ve anladığım kadarıyla cevap vermem gerektiğini hissettim.
    şimdi AKP çok mu dürüst bir araştır bakalım kemal unakıtanın geçmişini,yapmadığı yok ki adamın birde bir dünya ekonomi profesörü çıkıp televizyonda maç yorumluyor o adamın yeri görevi o mu?kemal unakıtan peki kim?adam 4 yıllık bir üniversiteyi bile sonradan bitirmiş ama yine ekonomi ile alakalı değil,turizm bakanına bak adam yine unakıtanın bir benzeri espri yapacam diye kıvranıyo ama hani nerede yabancı turist?turizm şu an kan ağlıyo ben de turizmciyim hala bir işe giremedim turist yok kardeşim dolaylı yollardan yine akp çıkıyo karşıma.akp geldi yine çıktı türban kavgası,yahu daha önce (refah partisi dönemi hariç) hiç oldumu türban kacvgası?sonra her apartmanda bir ibadet yeri olacakmış e sana ne milletin dininden ibadetinden unuttun mu bunları?Tamam sana da hak veriyorum diğer partilerde kendi adamlarını soktular her yere ama akp daha yeni bi boyut kazandırdı bu işe,işi daha da büyüttü.Biliyorum diğer hükümetlerden birçok konuda daha iyi fakat bu işsizlik konusunda benimle tartışma akp nin eziyetini ben ve işsiz kimyager kardeşim(kimya ile turizm çok alakalı ya o da maalesef turizmde çalışıyor ama o da şu an işsiz) çekiyor.heryerde suskun puskun adamlar işte işlerini çok iyi yaptıklarından kimyacı,yüksek lisans yapmış kardeşim turizmcilik yapıyor...daha diyecek çok sözüm var ama sinirlenince aklıma küfürden başka bişey gelmiyor.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    tayyib ne dedi..Ben Ülkemi pazarlıyorum..Olay bitti

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hay sizin tayyibinize de size de bıkmadınız mı eleştirmeye ya anlayın artık hiç bir güç yetmez rte'yi indirmeye. Adam çalışıyor abi yolsuzluğuyla adam kayırmasıyla herşeyiyle on numara insan artık bırakın bu lafları bence derim yani...

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 2461 Toplam Mesaj: 22