folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder AKP Mitinginde Bir Çapulcu!

AKP Mitinginde Bir Çapulcu!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Akp seçmeni hakkında çok güzel bir analiz. Herkezin okuması gereken yazı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

akşam gördüm kalktım okudum. boşa okudum mk. sanki bişey anlatacak gibi önemli birşey bulmuş gibi uzattıkça uzatmış.

özet geçeyim boşa okuyup vakit kaybetmeyin : akp seçmeni nete girmiyor medyadan duyduğuna inanıyor. akp seçmeni partiyi değil tayyibi seviyor.

Prometheus tarafından 25/Mar/14 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

şunu anladım Fb twittrer youtube gibi şeylerle etkileşim içinde olunca modern olmayınca cahil ben bu sonucu çıkarttım çok güzel tespit.

edit : sövecektimde vaz geçtim hiç gereği yok neyse geçti tamam sakinim.

edit2: neyse...

edit3: Manyak bunlar sana değil tabi o salakça değerlendirmeyi yapana hayır adam bide böyle bir gerizekalılığı marifetmiş gibi üşenmemiş yazmış tebrik ettim fındık kadar beyni varmmış onuda bunda yakmış yazık etmiş kendine.

karakutu tarafından 25/Mar/14 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

fındık kadar beyniyle tespit yapmaya çalışmış diyeceğim ama

bu sefer de savunuyor gibi olucam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

akşam gördüm kalktım okudum. boşa okudum mk. sanki bişey anlatacak gibi önemli birşey bulmuş gibi uzattıkça uzatmış.

özet geçeyim boşa okuyup vakit kaybetmeyin : akp seçmeni nete girmiyor medyadan duyduğuna inanıyor. akp seçmeni partiyi değil tayyibi seviyor.

Yazdığın özetten çok türkiyedeki büyük bir kesimin analizini yapıyor. Neden konuyu baltalayıp insanları okumamaya teşvik ediyosun. İnsanlar senin kadar düşünebiliyor, saçma sapan özet çıkarıp millete yanlış bilgi verme.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thunder_storm
    thunder_storm's avatar
    Erkek

Olaylara ne kadar sıradan,yanlı  ve duygusal bakılabiliyomuş...İnsanlar ne kadar aşağılanıp alay konusu ediliyomuş... Ne kadar birleştirici ve dostça yazılmış bi yazı... tebrikler ...

we produced everything from myths...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    manhyak bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Yazdığın özetten çok türkiyedeki büyük bir kesimin analizini yapıyor. Neden konuyu baltalayıp insanları okumamaya teşvik ediyosun. İnsanlar senin kadar düşünebiliyor, saçma sapan özet çıkarıp millete yanlış bilgi verme.

hocam bi sakin ol. adamın yazdığı herkesin bildiği birşey zaten. yok ben bilmiyordum diyen varsa kendi eksiği. 2 satırlık şeyi 200 satırda uyduruk bi temada yazınca tespit adamı oluvermiş işte.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hayatımda ilk defa politik bir olayın seyehatname yapıldığını gördüm. Neyse, daha gencim. Daha neler göreceğim..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

aslında o kitle senin bahsettiğin kadar basit ve dünyadan bi haber yaşamıyor çogunun evinde interneti ve biçoğunu altında arabası ve benzine verecek parası var oraya giden herkes bukadar büyük bir kalabalık oluşacağının bilncinde olduğu için kendi özel aracıyla gitmeyi tecih etmedi bir ikincisi kamuflaja gerek yok top sakallı yada küpe takıyorsun diye seni kimse yadırgamaz vede dışlamaz istanbul büyük bir şehir bir çok farklı kültür den insanın yaşadığı bir yer bunu o kabalığın içindeki insanlar gayet iyi biliyor bence senin at gözlüklerini çıkarmanın zamanı geldide geçiyor 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

boş yere 5 dakikam gitti beyler tamamen boş zaman kaybı ve bilindik şeyler yazılmış. okumanıza gerek yok. arkadaş;

binlerce otobus görmüş organizasyon bozuklugu varmıs, taksimde çok sert olan polis bu mitingde çok kibarlaşmış, erkekler hanımlara karsı kibarmıs,

luzumsuz fotolar felan, insanların benzin parası yokmus makarnaya oy satıyo dediğimiz insanların gercekten makarnaya ihtiyacı varmıs felan filan gibi şeyler.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Benim oyumla dagdaki copanin oynu bir olamaz diyen zihniyete , bak oylariniz bir ve bu adamlar sayesinde seciliyor rte diye sever gibi yaparak opmus.

Toplam Hit: 3366 Toplam Mesaj: 28