folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Akp‘Nin 85 Kişilik Özel Torpil Listesi Açıklandı...

Akp‘Nin 85 Kişilik Özel Torpil Listesi Açıklandı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

şahsi görüşüm

ben başbakan olsaydım bi kısım akrabalarımı işin başına geçiririm ama kriterlerinede bakarım.mesela abim teknolojiden gerçekten iyi anlar.teknoloji bakanı yaparım.tutupta sınıf öğretmenliği yapan adamı tübitaka fln atamam.biraz seviyesini yükseltirim.okulun müdürü fln olsun amk :D daha fazla yok

zaten bu kafar yüzünden ilerlemiyoruz.herkes torpille bi yerlere gelio bilgili olan adam yok.sonra ülke boka sarıyor

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bozacının şahidi şıracıdır atasözü burada işlemiş.

Adam çalmış helal olsun diyen gerizekalı sürüsüne, adam torpil yapmış helal olsun ben olsam ben de yaparım diyen namussuz sürüsü eklendi.

Tuhaf olan, bunların hepsi müslüman. Hz. Muhammedin soyundan gelenler.

Bakalım daha neler yaşanacak !..

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

Olmaz ama yönetime geçerseniz kendi işsiz akrabanız geldiğinde vereceğiniz cevapları bilmek istiyorum. Umarım burada verdiğiniz tepkiyi sahnede de gösterirsiniz.

Yolsuzluğu kim yaparsa yapsın yolsuzluk yolsuzluktur!

Sağı, solu, dindarı, dinsizi, yarı dindarı olmaz.

Kanun'u herkes için uygulayacaksın, yasaları herkes için uygulayacaksın. akp nin yaptığı yanlışlara ne kadar karşıysam chp nin mhp nin yaptıkları yanlışlara da o kadar karşıyım. örnek verelim chp nin devasa bir bina dikmesine karşıyım, şişli belediyesinin mevcut binasını satmaya çalışıp daha küçük bir binaya yerleşmeye çalışmasına karşıyım, sarıgülün oğlunun yaptıklarına karşıyım, yalovadaki ağaç kesimlerine karşıyım, sadece akp karşıtı değiliz yani, kim nerede bir bok yiyorsa o boku yeme deme gücünü kendinde bulmak gerekiyor.

ben yarı inançlı bir adam olarak bunları savunurken sen kendini dindar muhafazakar olarak tanımlarken göz yumuyorsan kendine ben ne yapıyorum diye sormuyorsan inanç yönünden sorunların var demektir. o zaman ben sana hangi müslümanlık ve siz nasıl müslümansınız diye sorma hakkını elde ederim.

bunca yolsuzluğa sesini çıkarmadığnda bir batılı hristiyan da sana bak müslümanların hepsi hırsız dediğinde sesini çıkartamaz yerine oturursun. biraz cnn international ı izle adamlar nasıl alay ediyorlar gör. bunca pisliği islam'a yamalarına siz dindar görünen tayfa sebep oluyorsunuz. kendinizi toparlamanız partinize çeki düzen vermeniz gerekirken hırsızlığı meşrulaştırıyorsunuz, yanlışsınız.

ya hocam bıraksana bunlar akp müslümanı. bak üstteki ne yazmış çok iyi yapıyor az bile yapıyor ben olsam ben de yaparım yazmış. işte böyle karaktersiz, tutarsız ve ahlaksız adamlar içerisinde yaşamak zorundayız maalesef. bu tarz şerefsizler çoğunlukta olduğu için başımızdakileri de benzer seçiyolar.

boşver

Sizin karşı geldiklerinize bende karşı geliyorum. İnanın düzelmiyor. Uğraşıyorum ama olmuyor. Bana tutup ta AKP li muamelesi yapmayın. Benim bir tek destek olmayacağım zihniyet vardır o da CHP dir. Bunun harici Ben takım tutmam.

Benim ahlakımı inançlarımı sorgulamak size düşmez. Herkes haddini bilecek. Edebiyle oturuşuna kalkışına dikkat edecek.

Yıllardır bu siyaset illetinden çekiyoruz. Herkes hep bana diyor. Bugun bunlar yapıyor geçmişte a zihniyeti z zihniyeti. Kime giderseniz gidin. Düzülen hep halk oluyor. İşin garibi halkta buna razı. Zikti ama iyi zikti.

Artık konuşulmasından bile nefret eder oldum. yıllardır yapılan bir şeyi sanki yeni bir icraatmış gibi sürekli olarak konu açıyorsunuz. Merak etmeyin sizin bildiğinizin en az 50 katını biliyorum. Zaten sürekli değişen yönetici kadroları ve likayatsız yüzlercesi var. Bir bok bilmeyen adamlar siyasetçiler aracılığıyla başa geçti/geçiyor. Bunlar gidecek yine bir bok bilmeyen adamlar gelecekler. Tekrar sar başa. Ondan sonra gelen dingile işi öğret. Yarrak kürek sebep yüzünden geçtiğimiz sene soruşturma geçiriyorduk. AMK ben yönetim sisteminin / yöneticinin.

hcaom degisen seyi fark eetmemişsin.eskiden bu işler olurdu da halktan saklayabildikleri kadar saklarlardı.korkuları vardı.çekinilirdi.yolsuzluk vs yine vardı ama bu şekilde insanın gözünün içine soka soka yapılmazdı.bunlar insanları artık mal yerine koydular

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu kadar yolsuzluk hırsızlık serefsizlik namussuzluk varken bu adamlar nasıl oluyor da halen bu kadar oy alıyor diye neden soruyoruz ki biz ? saksakcıları adamlardan da betermis.

dün eleman acıklama yaptı "ufak tefek hırsızlıkları büyütüyorlar, ne var bunda canım" diye. alenen tasak geciliyor baska bir sey degil ama tasak gecilen kesim de kendini iyi biliyor.

müstehak bu ülkeye her sey. denizde kum biter bu adamlarda akp saksakcılıgı bitmez.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

bu kadar yolsuzluk hırsızlık serefsizlik namussuzluk varken bu adamlar nasıl oluyor da halen bu kadar oy alıyor diye neden soruyoruz ki biz ? saksakcıları adamlardan da betermis.

dün eleman acıklama yaptı "ufak tefek hırsızlıkları büyütüyorlar, ne var bunda canım" diye. alenen tasak geciliyor baska bir sey degil ama tasak gecilen kesim de kendini iyi biliyor.

müstehak bu ülkeye her sey. denizde kum biter bu adamlarda akp saksakcılıgı bitmez.

10 kısıden 3 u oy verıyor secım barajı yuzunden bu halde son secımlere katılmayan sayısı ne kadar bılıyorsunuz degıl mı :) 

tepkı verıyorlar dıye oy kullanmadı ınsanlar :D 

boyle tahtaya boyle cıvı sıkımde degıl 

chp zıhnıyetı farklı amk ? 

ızmır buyuksehır beledıyesı chpde beledıyeye kendı partı uyelerını almayıp dogudan anadoludan adam getırıyorlar beledıyeye dırekt atıyorlar chp de ınanılmaz bır ac gozluluk var bunyesınde olan beledıyelerde bu olayların hepsı var 

torpıl olayının donmedıgı yer yok bu ortadogu kulturunden kaynaklanıyor sovyet artıgı ulkelerde rusyadada zıbıl gıbı donuyor rusvet olayları. gurcu azerı kırgız kazak arkadaslar oldu orada okuyanlar / yasanlar var tanıdıklarım hepsının soyledıgı seyler bunlar. 

bunu gec kıcı kırık ozel bankalarda bıle hademe olarak gırmek ıcın bıle bır dunya torpıl olayı donuyor. 

tanıdıgı getırırsın elbette buna lafım yok ama nitelikli olması gerekmekte bu konuda karsıyım vasıfsız adam getırılmez boyle yerlere. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kilit nokta şu %11.1 lik kesim yani 60 yaş üzeri olanlar

bunlar hükümet tarafından usulsüz yasadışı bağlanan maaşlarımız kesilmesin diye bu hırsızlara oy veriyorlar

bunları yontmak lazım önce diğer kesim zaten anavatan doğruyoldan gelen oylar onlar zamanla dağılır

malum isimler hapisten çıkar diğerleride ortaya çıkar eski partileri kurar akp mkp kalmaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

Olmaz ama yönetime geçerseniz kendi işsiz akrabanız geldiğinde vereceğiniz cevapları bilmek istiyorum. Umarım burada verdiğiniz tepkiyi sahnede de gösterirsiniz.

Yolsuzluğu kim yaparsa yapsın yolsuzluk yolsuzluktur!

Sağı, solu, dindarı, dinsizi, yarı dindarı olmaz.

Kanun'u herkes için uygulayacaksın, yasaları herkes için uygulayacaksın. akp nin yaptığı yanlışlara ne kadar karşıysam chp nin mhp nin yaptıkları yanlışlara da o kadar karşıyım. örnek verelim chp nin devasa bir bina dikmesine karşıyım, şişli belediyesinin mevcut binasını satmaya çalışıp daha küçük bir binaya yerleşmeye çalışmasına karşıyım, sarıgülün oğlunun yaptıklarına karşıyım, yalovadaki ağaç kesimlerine karşıyım, sadece akp karşıtı değiliz yani, kim nerede bir bok yiyorsa o boku yeme deme gücünü kendinde bulmak gerekiyor.

ben yarı inançlı bir adam olarak bunları savunurken sen kendini dindar muhafazakar olarak tanımlarken göz yumuyorsan kendine ben ne yapıyorum diye sormuyorsan inanç yönünden sorunların var demektir. o zaman ben sana hangi müslümanlık ve siz nasıl müslümansınız diye sorma hakkını elde ederim.

bunca yolsuzluğa sesini çıkarmadığnda bir batılı hristiyan da sana bak müslümanların hepsi hırsız dediğinde sesini çıkartamaz yerine oturursun. biraz cnn international ı izle adamlar nasıl alay ediyorlar gör. bunca pisliği islam'a yamalarına siz dindar görünen tayfa sebep oluyorsunuz. kendinizi toparlamanız partinize çeki düzen vermeniz gerekirken hırsızlığı meşrulaştırıyorsunuz, yanlışsınız.

ya hocam bıraksana bunlar akp müslümanı. bak üstteki ne yazmış çok iyi yapıyor az bile yapıyor ben olsam ben de yaparım yazmış. işte böyle karaktersiz, tutarsız ve ahlaksız adamlar içerisinde yaşamak zorundayız maalesef. bu tarz şerefsizler çoğunlukta olduğu için başımızdakileri de benzer seçiyolar.

boşver

Sizin karşı geldiklerinize bende karşı geliyorum. İnanın düzelmiyor. Uğraşıyorum ama olmuyor. Bana tutup ta AKP li muamelesi yapmayın. Benim bir tek destek olmayacağım zihniyet vardır o da CHP dir. Bunun harici Ben takım tutmam.

Benim ahlakımı inançlarımı sorgulamak size düşmez. Herkes haddini bilecek. Edebiyle oturuşuna kalkışına dikkat edecek.

Yıllardır bu siyaset illetinden çekiyoruz. Herkes hep bana diyor. Bugun bunlar yapıyor geçmişte a zihniyeti z zihniyeti. Kime giderseniz gidin. Düzülen hep halk oluyor. İşin garibi halkta buna razı. Zikti ama iyi zikti.

Artık konuşulmasından bile nefret eder oldum. yıllardır yapılan bir şeyi sanki yeni bir icraatmış gibi sürekli olarak konu açıyorsunuz. Merak etmeyin sizin bildiğinizin en az 50 katını biliyorum. Zaten sürekli değişen yönetici kadroları ve likayatsız yüzlercesi var. Bir bok bilmeyen adamlar siyasetçiler aracılığıyla başa geçti/geçiyor. Bunlar gidecek yine bir bok bilmeyen adamlar gelecekler. Tekrar sar başa. Ondan sonra gelen dingile işi öğret. Yarrak kürek sebep yüzünden geçtiğimiz sene soruşturma geçiriyorduk. AMK ben yönetim sisteminin / yöneticinin.

hcaom degisen seyi fark eetmemişsin.eskiden bu işler olurdu da halktan saklayabildikleri kadar saklarlardı.korkuları vardı.çekinilirdi.yolsuzluk vs yine vardı ama bu şekilde insanın gözünün içine soka soka yapılmazdı.bunlar insanları artık mal yerine koydular

Demek ki yolsuzluklar o kadar sıradanlaştı ki vatandaş ta hiç tepki vermiyor. Psikolojide bunun bir karşılığı vardı. Benim şahsi kanaatim bunlardan öncesinde o kadar çok şey döndü ki artık halk bunlara tepki bile verilmiyor. Baksanıza karşılıklı birbirlerinin pisliklerini döküyorlar. A tarafltarları yine aynı desteği veriyor B taraftarları yine partisine aynı desteği veriyor. Halkın %50 si aptal demek çok saçma. Aziz Nesin %62 diyordu ben biraz daha artırıyorum Türk milletinin en az %70 i aptal.

En basiti burada aşırı kuralcı gözüken (Yasalara uymalıyız diyenler) kişiler trafiğe çıktığında yaya geçidinde yayalara yol vereeklerini hiç sanmıyorum. Yalan mı?

Tüm bu pisliklere rağmen diğerlerinin yapamadığı yüzlerce işi ortaya çıkarabildiler. En basiti yıllarca ezberletilen demirağlarla ördük anayurdu hikayesini gerçeğe çeviren yine bunlar. Ama kendi milletvekili de Faizle geçiniyorum diyor.  Babasına milyonlarca borç verebilen evlatta bunlarda. bir bokluk var bu işte.

Bu örneği verdim niye 80 senedir doğru düzgün icraat yapamamış guruhlar gelmiş geçmiş. Cumhuriyet dönemi için. Öncekiler çok mükemmel miydi kesinlikle değildi. Şimdi bu yazdıklarıma da muhalefet çıkacaktır. Çünkü TBT de de ciddi oranda Aziz Nesinin verdiği oranda kişi var. Bunlarda birkaç bir şeyler yapınca(yol köprü metro havaalanı vs) haliyle Aptal kesim destek veriyor. Öncekilerden hiç bir şey görmemiş ki adam.

O kadar çok aptalca fikirler yüzünden bu ülke zarar gördü ki. Gerek Kemalist fikirlerden Gerek Dincilerden(Dindar ile dinci farklı) gerek diğerlerinden. Yani her gelen diğer kesime zarar vermiş/verdi. Artık lanet olsun diyorum.

Artık ben değil biz demenin vakti geldi ve geçiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bal tutan parmağını yalarmış demiş atalar. 

Parmağımı sokasım var hepsine ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

benimde adım geçmiş ama benim topril daha tamamlanmadı :S

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler biriniz milletvekili falan olursa beni de atayın bi yere lan olur mu :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 10034 Toplam Mesaj: 103