folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp"Nin Bilişim Hamlesi

Akp"Nin Bilişim Hamlesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    iyi de bu dizaynı çinliler yapıyordu. aynısı dealextreme.com da var. 

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    vay a.q ya. bu konuda aşırı siyaset yok ama chp alehtarı bi yazı yazmak aşırı siyaset oluyor. onyıllar önce bazı şerefsizlerin dinimize yaptğı hakaretleri göstermek aşırı siyaset oluyor. skmediğinz kalmş partyi a.q. yawşak diyeninden piç diyenine ne ararsan var.

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    vay a.q ya. bu konuda aşırı siyaset yok ama chp alehtarı bi yazı yazmak aşırı siyaset oluyor. onyıllar önce bazı şerefsizlerin dinimize yaptğı hakaretleri göstermek aşırı siyaset oluyor. skmediğinz kalmş partyi a.q. yawşak diyeninden piç diyenine ne ararsan var.

konpi  senin şeyin saolsun  zktr et gitsin yaw takma bole şeyleri

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

50 sene ileri gittik..

Bunlari ici bosmu veriolar, yoksa vaaz flnmi var simdi merak ettim

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 1-2 sayfa yorum okudum da, anlamıyorum insanlar neden bu kadar hayvan gibi davranıyor. Her ne kadar AKP'ye karşı da olsanız verdiği bir ürüne aman 256mb'liktir bu aman içinde vaaz var mı aman şu aman bu. Nedir bu atışma? Adamlar bir şey yapmaya çalışmış becermiş veya becerememiş önemli değil. Güzel veya çirkin o da çok önemli değil, adamlar düşünmüş buna bakın. Siz değil miydiniz her zaman diyen "Emeğe Saygı". Noldu bu emeğe? İşinize mi gelmedi yoksa gerçekten laf olsun diye mi söylüyordunuz bu lafı? İlla burada siyasi bir tartışma mı çıksın illa bir olay mı olsun? CHP ile ilgili birisi konu açıyor, AKP'liler laf atıyor, AKP ile ilgili bir konu açılıyor, CHP'liler laf atıyor, nedir ki bu? Ayrıca bilmeden eleştiri yapmayın aman şöyle aman böyle, dışardan bakınca çok kötü görünüyor gerçekten..

Ayrıca bu arkadaşa da katılıyorum. Lütfen biraz daha dikkatli:

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=83815

Son olarak; bence tartışma çıkaracak her türlü siyaset konusu yasak olmalı. Eğer konu siyasetle alakalı değilse ve konu siyasete dönmüşse yine bu konu silinmeli..

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:
    başka ihtiyac şeyleri de dağıtmalılar, misal: üç çocuk yapabilmek için mesir macunu :D

katılıyorum. ancak yapılan bir araştırmaya göre kriz nufus oranını artırıyormuş. gebzede 2 gündür saat (gece) 2 den sonra elektrikler gidiyo. bunun da üç çocukla bir alakası var sanırım. :)

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    Chpli arkadaşlar Akp'ye kondurmaya yer arıyor zaten , ve aynısını Chp Tarafı yapsaydı Akp niye bilişimi desteklemiyor derlerdi...

Yaşın kaç lan Chp'li arkadaşlar diye genelleme yapıyon ?

Elalemin IQ seviyesiyle ilgilencene kendi IQ 'e bak.Tamam düşünceni söylemekte özgürsünde bu kadar öküzce düşünüp bu öküzlüğünü genellemen yanlış.

CHP'lilerin bazıları akp bok atıyormudur orasını bilemem ama Uğur Dündar gibi namuslu, şerefli ve haberciliğe yıllarını vermiş birine bile AKP millet vekilleri gökçek midir nedir.Ağıza alınmaz iftiralar atıyo bu gün starTV anahaberlerinde Uğur abi resmen isyan etti.Neyse kısaca Sen CHP 'li arkadaslarını dusuncene basındakileri dusun senın basındakiler şerefsizlik yapmakta üzerlerine yok.    HAMDOLSUN !!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    hangi parti yaparsa yapsın ayar olurum bu ne harvurup harman savuruştur seçime bu kadar ödenek ayrılmasına da ayar oldum a.q adam gibi biyere yatırım yapılmıyor her yer pankart afiş ne kadar masraf yapılıyor bunlar için ne bu ya pazardaki çığırtkan edasıyla seçim araçlarının şarkılar türküler çalması duymak istemiyorum arkadaş biri gelir promosyon dağıtır kepçeyle alıp kaşıkla veriyolar eyw çocuk kandırır gibi yok insanlara alım gücü sağla ihtiyacı olan alır zaten teknolojiyi ithal etmek yerine üretmek için ortam hazırlansa o zaman bilişim hamlesi derim sokarım böyle hamleye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marlon20
    marlon20's avatar
    Erkek
    Cebimizden aldıkları paralarla neler yaptıklarını görünce içim acıyor. Bu krizde ekmek alacak parası olmayan milletin vergileri, partililere flashdisk bileklik olarak geri dönüyor, oh ne ala memleket.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek
    BunLarın Parası ezilmiş halkımın cebebinden  çıkıyo :)
Toplam Hit: 7934 Toplam Mesaj: 53