folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Akşam Eğlencesi Doluşun

Akşam Eğlencesi Doluşun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

fena kitlediniz.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlteris ile pisibalıqa ölüşümüz -ETHEREUMADAMDIR- :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

İlteris ile pisibalıqa ölüşümüz -ETHEREUMADAMDIR- :D

ahahaha hocam orda tam sana feedlicektim  mouse tam kayıramadim pisibalığına gömdük allah effetsin askldjfhaksdhjf

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Arka planda birşeymi çalışıyor ilteris ? İlk defa pc bir oyundayken kendi kendine kapandı...

yok hocam ben hazır oyunu kurdum direk  hiç anlamıyorum kod işinden bilmem neden. İncelemek istersen timvivır verebilirim ya da dosyaları gönderebilirim.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bir ara soykırım yaptım da olmadı; tarih kendini tekrar etti :D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

:D :D orda o adamaı feedlemeseydim yapardın da ona yardım ettim de aldı seni :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    NaZi_ bunu yazdı

Haksizlik büyük olan küçüğe yaklaşinca küçük kaçamiyor domnuyor.

Hirs yapmistim olmadı :(

Ama küçükler korkup kaçinca çok güldüm bütün zevki oradaymiş.. :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bağlanma

Agario-Turkey sunucularına bağlanılamadı. Lütfen anti-virüs programlarını devre dışı bırakınız.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Bağlanma

Agario-Turkey sunucularına bağlanılamadı. Lütfen anti-virüs programlarını devre dışı bırakınız.

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Beyler server sahibi yarin ise gideceginden kapadi yarin musait olursak tekrar kurar oynariz.

delimiyim ben?
Toplam Hit: 4869 Toplam Mesaj: 34
oyun maç aksam egence nokta yem