Aksiyon Kamera

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhaba  aksiyon kamara almak gibi bir niyetim var go prolar butceme uygun degil. Ali expresten kamara bakiyorum 40 dolara falan bulduklarim var bu lintekiler iyimidir hangisini almaliyim yardimci.olurmusunuz kullanan var mi hic  birde hepsi.burada sj400 wifi modelide var hangisi tercih etmeliyim gumruk sorunu.olurmu

https://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=go+pro

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Banggood veya Gearbest sitelerinden Xioami Yi alınabilir, 55$ almıştım zaten Go Pro ile en çok kıyaslanan model, tavsiye ederim. 

mkeles84 tarafından 02/Tem/16 19:26 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    mkeles84 bunu yazdı

Banggood veya Gearbest sitelerinden Xioami Yi alınabilir, 55$ almıştım zaten Go Pro ile en çok kıyaslanan model, tavsiye ederim. 

Hocam urunun icinden su  kask vs vs aparatlari cikiyor mu kargo kac gunde geliyor ekrani yok sanirim arkada kullanimi kolay mi

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

sjcam markası veriyor bi tek su geçirmez aparatları yoksa Xiaomi ile rekabet edemez. Xiaomi sadece kamerayı yollar. Ekran olmaması çok muhim değil telefondan canlı olarak görebiliyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

sjcam markası veriyor bi tek su geçirmez aparatları yoksa Xiaomi ile rekabet edemez. Xiaomi sadece kamerayı yollar. Ekran olmaması çok muhim değil telefondan canlı olarak görebiliyorsun.

Xiaomi alsam aparat.maparat derken 70 80 dolari bulur sjcam 4000 wifi modeli daha cok idare eder tatmin edermi acaba beni ?

Break Dance Bboy MaxeL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

şimdi sjcam 4000 kullandım ben sana 

peşin peşin söyleyeyim öyle çok aman aman birşey değil. dalışta kullandım housing i iki kere kırıldı. 

en son sattım onun yerine sony as100 aldım. şıkır şıkır action kamera. 

fiyatı pahalı gelebilir.  şu an piyasası ne alemde bilmiyorum. bana da haftaya go pro gelicek o sebepten as 100 ü satıcam. dilersen görüşürüz. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

http://forum.donanimhaber.com/m_117864224//tm.htm#117864224

bu aralar xioami yi ile karşılaştırılan model bu

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şok marketlere 20 Temmuz'da kamera gelecekmiş. Yanında aparatalarıda var ve 100 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam bende uzun zamandir arastiriyorum xioami yi de karar kılmıştım sonra Eken H9 diye bi aksiyon kamerasina rasgeldim ve gayet tatmin edici. Ustelik yaninda aparatlari filanda var ve şu an gearbest te indirimde 40 dolardi. 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Xiaomi yi var satıyorum hausing ve spmarka monopodile düşünür müsün 

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Sjcam yada o markalardan alma. Ver 60 dolar xiaomi yi al. Dogru duzgun kullan iste. Banggood tan alabilirsin. Pişman olursun sjcamda yada otekilerde.

alacak durumun yoksa biraz bekleyip para biriktirip al. bana göre şu markalara para vermek boşuna para harcamak

angels_demos tarafından 18/Tem/16 15:00 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2434 Toplam Mesaj: 14
kamera go pro