Akülü Vidalama Matkap Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar,evde ufak tefek tadilatlara olsun hem duvarı kırabilen hem vidalayabilen hem de raf maf alıp söküp takarken kullanacağım kaliteli bir matkap arıyorum.

Kesinlikle akülü olması gerekiyor.

Aklımdaki ürünler 

DeWALT DCK795S2T amazon üzerinden 212 euroya geliyor.muhtemelen bunu alacağım.

ya da http://www.hepsiburada.com/dewalt-dcd776s2-18volt-1-5ah-li-ion-cift-akulu-profesyonel-darbeli-matkap-p-HBV000001HWFC 

bu ürünü ancak ikisi arasında + ya da eksi fark göremedim.

tavsiyelere açığım.

Makitaya da baktım ama pek bir şey bulamadım.

https://www.amazon.de/dp/B00N4VTTR2/ref=psdc_2077438031_t1_B01LWU4RSQ?th=1

sizce 1.5 ah ile 3.0 ah arasında fark var mıdır ?

rapidhacker550 tarafından 01/Eyl/17 02:29 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Oncelikle ben her zaman metabo oneririm lakin biraz tuzlu :) ama secim yapicaksan amazondan siparis verebilirsen amazondakini tavsiye ederim. Dewalt uc setlerini trde pahalli amazondaki set olarak hemen hemen hepsiburada.comdaki fiyata denk geliyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Focal bunu yazdı

Oncelikle ben her zaman metabo oneririm lakin biraz tuzlu :) ama secim yapicaksan amazondan siparis verebilirsen amazondakini tavsiye ederim. Dewalt uc setlerini trde pahalli amazondaki set olarak hemen hemen hepsiburada.comdaki fiyata denk geliyor. 

hocam gönül isterdi ki snap on alalım :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Focal bunu yazdı

Dogru diyorsun hersey para:) 18 voltdan asagiya almani onermem :) bu arada genelde vidalamami yoksa delme islerinimi kullanicaksin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Focal bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Focal bunu yazdı

Dogru diyorsun hersey para:) 18 voltdan asagiya almani onermem :) bu arada genelde vidalamami yoksa delme islerinimi kullanicaksin 

genelde vidalama hocam.mesela tek tük duvarı deleriz.duvar dediysem de dandik bir alçı içinden kablo çıkarma :)

https://www.amazon.de/dp/B00N4VTTR2/ref=psdc_2077438031_t1_B01LWU4RSQ?th=1 

şu ürün sence nasıl dewalt 220 euro yerine bunu alsam 1.5 ah olanı beni götürmez mi zaten attığım dewaltlarda 1.5 ah 18 v

EUR 187,28  total fiyatta bu

ancak bunda darbe var mı ? bilemedim üstte darbeli yazıyor ama 

hb de http://www.hepsiburada.com/makita-ddf453sye-18-v-1-5-ah-lityum-akulu-matkap-vidalama-cift-akulu-pm-hrrsmddf453sye 

kodu aynı gibi ama darbeli olduguna dair belirti yok.

rapidhacker550 tarafından 01/Eyl/17 02:59 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

yanlış öneri olmuş.

mkyb tarafından 01/Eyl/17 02:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam bundan aldım geçen sene,

http://www.hepsiburada.com/dewalt-dcd796p2-18volt-5-0ah-li-ion-cift-akulu-komursuz-profesyonel-darbeli-matkap-p-HBV0000002TSP

Anasını belliyoruz bana mısın demiyor. Çap15 matkap bağlayıp çeliğe delik deliyoruz.

Yine alacak olsam yine aynısından alırdım.

18V 5Amper olmasına dikkat et hocam.

Mandıreni de çelik olsun.

Ben 1100TL'ye almışım.

Kaan tarafından 01/Eyl/17 02:40 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

http://www.hepsiburada.com/dewalt-dcd796p2-18volt-5-0ah-li-ion-cift-akulu-komursuz-profesyonel-darbeli-matkap-p-HBV0000002TSP

Anasını belliyoruz bana mısın demiyor. Çap15 matkap bağlayıp çeliğe delik deliyoruz.

Ben 1100TL'ye almışım.

Alabilirsen aslinda bunu alabilirsin. 5 amper ile daha guclu komursuz motor uzun omurlu olur. Makita'da guzel ama şu son zamanlarda dewalt daha kaliteli urunler yapiyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Ben 1100TL'ye almışım.

hocam biz 5 amperlik bir iş yapmıcaz ki.

deleceğimiz şey tahta filan olacak vidalayacağız filan.

öyle inşaat çok değil.

bulunsun diye alıyorum biraz da yani :D

senin yolladığının fiyatı çok çok uçuk maalsef

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Focal bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Ben 1100TL'ye almışım.

Alabilirsen aslinda bunu alabilirsin. 5 amper ile daha guclu komursuz motor uzun omurlu olur. Makita'da guzel ama şu son zamanlarda dewalt daha kaliteli urunler yapiyor. 

yani hocam sen hangisini önerirsin link verebilir misin ? 

tr veya amazon.de farketmez

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Hocam kömürsüz yani brushless olanlar daha uzun ömürlü olur bence brushless parasının hakkı.

Bir de bu genel bir tavsiyedir internetten hırdavat ürünü almayın çok kötü kazıklanıyorsunuz. Hırdavatçılara fiyat sor,internetteki fiyatı göster daha yüksek derse indirim iste. 

Misal şu ürün http://www.hepsiburada.com/osaka-opt-232-havali-matkap-p-HBV0000079JHB bunu en kötü hırdavatçıdan 200 liraya hertürlü çözersin burda 320 liraya satıyorlar,osaka kazanmıyor bu kadar para düşün nasıl öptüklerini :)

_ICEMAN_
Toplam Hit: 4417 Toplam Mesaj: 44
alet edevat dewalt